Pozostałe

Moratti odpowiadał przed prokuraturą (21)

Autor:
około 15 lat temu
266
21

Prezydent Interu, Massimo Moratti, wybrał się dziś do prokuratury, gdzie przez trzy godziny odpowiadał na pytania, dotyczące sezonu 2005/06.

 

Pięć lat temu zwycięzcą został Juventus, ale potem z powodu skandalu korupcyjnego tytuł przeszedł do Mediolanu. Istnieje jednak nowe nagranie telefoniczne, gdzie Moratti kontaktuje się z Paolo Bergamo, który odpowiadał za wybór sędziów na mecz. Jak informuje AP, może ono doprowadzić nawet do zmiany triumfatora ówczesnych rozgrywek.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.04.2011 o 14:30 przez Kebo
Kebo
No teraz musimy tylko trzymać kciuki za niewinność MM i Interu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.04.2011 o 13:43 przez Alonso
Alonso
Karma1929AG ty masz jakis problem ze soba?
01.04.2011 o 11:00 przez Karma1929AG
Karma1929AG
@Alonso<br />
A może kiedyś Twoje własne dzieci będą się Ciebie wstydziły...<br />
Co mają kibice do kupowania meczów, zarząd jak już może kupić mecze, zarząd który co sezon może być inny, a kibice zostają na zawsze ze swoim klubem... Można się wstydzić za ludzi, którzy rządzą klubem ale nie tego, że jest się kibicem danej drużyny.
01.04.2011 o 08:49 przez mikruzzo
mikruzzo
Nie ciekawie to wygląda...<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
01.04.2011 o 07:34 przez Kubusa10
Kubusa10
Musimy wierzyć w niewinność bo nic innego nam nie zostaje
01.04.2011 o 00:49 przez and1
and1
Alez news...normalnie tyle sie dowiedzialem z niego, ze szok...moze jakies szczegoly dotyczace tego przesluchania? Czy nie bardzo jednak?
31.03.2011 o 23:54 przez Helton
Helton
w tych nagraniach w 32 sekundzie slychac strzaly <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
31.03.2011 o 23:43 przez grzybek010
grzybek010
Jakoś nie chcę mi się wierzyć w winę Morattiego.... Tyle razy się chwalił że to my nie oszukiwaliśmy a Juve tak, i co ? Nie przewidział że mogą być jakies dowody, czy naprawdę byliśmy czyści<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
31.03.2011 o 23:43 przez timon
timon
Szczerze mowiac to nie przywiazuje wagi do tamtego mistrzostwa, jakos nie podniecaja mnie zwyciestwa przy zielonym stoliku. Rownie dobrze moze nie byc mistrza z tamtego sezonu. Przez kolejne cztery lata udowodnilismy kto jest najlepsza druzyna we wloszech, i w tym roku udowodnimy to po raz kolejny. Forza inter<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
31.03.2011 o 23:33 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Nie do końca rozumiem dlaczego wszyscy kibice Interu to obśmiewają i bagatelizują? Bo to Inter? Bo to Moratti? Jestem najdalszy od wyciągania jakichkolwiek wniosków, ale sam fakt, że wznowiono postępowanie w tej sprawie i to, że Moratti już (chyba) drugi raz zeznaje w prokuraturze jest mocno niepokojący. Oczywiście totalnie abstrahuję od postawy Juve, która jest taka typowo włoska &quot;nie ważne czy my mamy -ważne, żeby inni nie mieli&quot;<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
31.03.2011 o 23:26 przez bloow
bloow
nie ma co się śmiać... jednak uwierzę, dopiero wtedy gdy to stanie się faktem. Jeśli to jest prawdą, to stracę dużo szacunku do Morattiego.
31.03.2011 o 23:06 przez adi1908
adi1908
I jescze LM 2010 niech zabiora ;)
31.03.2011 o 23:04 przez Alonso
Alonso
Czarne skrzynki to sa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> 3 sekunda nagrania: Moratti drapie sie po tylku. 45 sekunda mówi kur......aaaa a 3 min slychac strzaly <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.03.2011 o 23:01 przez zanetti22
zanetti22
Pytanie co jest na tych nagraniach. O czym była rozmowa<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Poczekamy zobaczymy
31.03.2011 o 22:56 przez Michal_fci
Michal_fci
niech zabiora nam rowniez z 06/07, 07/08, 08/09, 09/10 poniewz nie istnielibysmy bez Calciopoli...
31.03.2011 o 22:52 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
o.O to nie będzie sześciu mistrzostw Włoch pod rząd w tym sezonie. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
31.03.2011 o 22:50 przez Kusy
Kusy
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
31.03.2011 o 22:45 przez Alonso
Alonso
Jak dla mnie to ten klub powinien byc rozwiazany. Wstydziłbym sie klubu który kupował mecze wiec zamiast myśleć nad ''odzyskaniem'' scudetta z 2005-6 roku lepiej niech zacznie myślec jak to zrobić by kibice zapomnieli o tym sezonie i o tym jak z białej damy zrobiła biała szmata<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.03.2011 o 22:44 przez Filip©
Filip©
no to koniec.
31.03.2011 o 22:41 przez Arcadinho77
Arcadinho77
taaa a ja dysponuje nagraniami o jakim juve milan fiorentina i inne Calciopoli nie wiedza <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
31.03.2011 o 22:40 przez Chuchu
Chuchu
Przecież tamto scudetto tyle dla nas znaczy...<br />
<br />
Nie rozumiem czemu zarząd Juve skupia się cały czas na calciopoli zamiast zająć się upadającym (albo już upadłym) klubem.

Shoutbox

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się