Wywiady z piłkarzami

Moratti potwierdza (27)

Autor:
prawie 17 lat temu
327
27
Jak już pisaliśmy wcześniej, przejście Wesleya Sneijdera do Interu jest bardzo bliskie, głos w tej sprawie zabrał nawet sam prezydent Interu, Massimo Moratti, który na łamach kanału Sky Sport 24 przyznał, że do Interu trafi jeszcze jeden zawodnik:

"Tak, to prawda, że pozyskamy jeszcze jednego zawodnika. Będzie to ofensywny pomocnik. Sneijder? Być może..."
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.08.2009 o 19:59 przez ciechan
ciechan
Maicon zostanie u nas ,a sneijder jest w sam raz <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> . Diego nie jest na pewno lepszy od Sneijder'a i niech sobie idzie do JuVe ... :D
12.08.2009 o 18:03 przez Cny
Cny
Il Capitano: Moim skromnym zdaniem to na papierze wygląda lepiej <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Ale tamto było genialne na boisku. Oby te było równie udane od strony sportowej.
12.08.2009 o 16:31 przez bianconero
bianconero
Trzeba było się starać o Diego. W tym okienku był najlepszym rozgrywającym do wzięcia. Na szczęście wiedział gdzie iść <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 15:16 przez ksiazewi
ksiazewi
No i gites. Sneijder to najlepsze rozwiązanie na tą pozycję. Wolę go nawet od Diego którego zwinął Juventus. A co do Maicona to ja sie tam nie boje o niego w przyszłym sezonie, bo do tego czasu to Perez nie będzie juz miał na transfery;-))
12.08.2009 o 15:10 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli uda nam się sprowadzić jeszcze Sneijdera to będzie to jedno z naszych najlepszych okienek transferowych w ostatnich latach
12.08.2009 o 14:26 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
wooow, Moratti wkońcu gada jak człowiek !! ! <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 14:22 przez 1+8
1+8
No i super mógłby być jeszcze Gourcuff ale jak sie nie ma lubi to sie lubi co sie lubi to sie ma jak to Szpaku powiedzial<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 14:17 przez kielongang
kielongang
ale pamietacie ze Moratti zawsze jak cos mowi to jest na odwrót?<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> zeby nie klamal i wyjdzie ze nikt juz nie przyjdzie :D
12.08.2009 o 13:59 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Podoba mi sie to<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 13:48 przez Matrix23
Matrix23
Mam nadzieję, że się mylisz Oba
12.08.2009 o 13:35 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Cos wydaje mi sie,ze Snejder bedzie nasz i bedzie pieknie !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/yes.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 13:31 przez Tkrauze
Tkrauze
lUCIO <br /> MOTTA <br /> ETO <br /> MILITO <br /> SNEJDER ? <br /> SWIETNE MERCATO<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 13:20 przez Soulfain
Soulfain
Brac go! Okres transferowy będzie bardzo dobry w naszym wykonaniu!
12.08.2009 o 13:20 przez Soulfain
Soulfain
Brac go! Okres transferowy będzie bardzo dobry w naszym wykonaniu!
12.08.2009 o 13:13 przez Oba
Oba
Boje się jedynie tego, że Real nam troche odpuści ze Snejderem, ale za to za rok my nie bedziemy stwarzac problemów przy transferze Maicona.
12.08.2009 o 13:07 przez Czarson
Czarson
wszystko sie dobrze uklada...<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 12:48 przez adriano:)
adriano:)
Wszystko powoli się wyjaśnia. Dołączy do nas Snaijder i jest bardzo szczęśliwy z tego transferu. Teraz tylko czekać na oficjalne info.
12.08.2009 o 12:48 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
o Lucio podobnie gadal a dzien pozniej byl juz graczem Interu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 12:39 przez mati1908
mati1908
obys nie picował
12.08.2009 o 12:23 przez Kamikaze
Kamikaze
Najwazniejsze ze przyjdzie jakikolwiek zawodnik a o jego jakosc sie nie martwie bo Mou nie zgodzi sie na słabego trequartiste
12.08.2009 o 12:20 przez Biały
Biały
skoro Moratti nie zaprzecza, a wręcz mówi &quot;być może&quot;, to rzeczywiście transfer musi być bliski finalizacji ;p
12.08.2009 o 12:18 przez syn
syn
Jeśli go pozyskają to tegoroczna kadra będzie fantastyczna ;&gt;
12.08.2009 o 12:17 przez MarcoPolo
MarcoPolo
No nareszcie zbliża się koniec telenoweli oby to był Holender, bo Cassano już raczej się w Interze nie pojawi <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 12:17 przez microsoft666
microsoft666
dzisiaj na polsacie sport meczyk holandia -anglia
12.08.2009 o 12:16 przez microsoft666
microsoft666
VDV !! !
12.08.2009 o 12:14 przez Klanies
Klanies
&lt;radocha&gt; Choć i tak już jest od dawna wiadomo, że w tym roku &quot;10&quot; będzie na 100%... <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> Na stówe panowie...<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
12.08.2009 o 12:12 przez Chuchu
Chuchu
No oby to był Sneijder <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się