Wywiady z piłkarzami

Moratti:"Dobre zawody" (25)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
330
25
Massimo Moratti nie był załamany po wczorajszej porażce z Lazio. Prezydent oczywiście nie był zadowolony z wyniku meczu, ale stwierdził też że gra Interu stała na wysokim poziomie.

"Wrażenie po meczu bardzo pozytywne, widziałem dobrą piłką. Bardzo dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy, także David Suazo, którego nie oglądałem od roku." - powiedział Moratti. "Przyszłość widzę w dobrych barwach, ale jeżeli chodzi o dzisiejszy wynik to mogę powiedzieć że wielka szkoda, bo spodziewałem się innego wyniku" - dodał.

Moratti pochwalił Samuela Eto'o, który zdobył pierwszego gola w barwach Interu:"Jest szybki i inteligentny, myślę że będziemy z niego mieli wiele pożytku. Kilku zawodników musi jeszcze znaleźć najwyższą formę, ale wiem że trudno jest w tak krótkim czasie przystosować się do nowej taktyki. Podobała mi się także gra Diego Milito".

Na zakończenie rozmowa zeszła na tematy transferowe:"Wiemy że musimy kupić jakiegoś rozgrywającego, ale nie może to być kupno dla samego kupna. W danej chwili nie mamy nikogo szczególnego na oku. Musimy też kilku graczy sprzedać, lepiej dla ich kariery i dumy będzie, jeżeli znajdą sobie inne kluby".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2009 o 17:47 przez adriano:)
adriano:)
Jak słyszę tego Morattiego to mnie już krew zalewa. Poco się będziemy spieszyć z kupnem rozgrywającego. Mamy jeszcze czas <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
09.08.2009 o 14:28 przez cor72z
cor72z
Dopiero teraz napiszę moje spostrzeżenia na temat meczu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Było bardzo dobrze, jestem pewien, że z Ibrą wcale lepiej byśmy nie zagrali. Widać było, że Eto'o i Milito już się trochę rozumieją, aczkolwiek szkoda, że Kameruńczyk nie miał więcej czasu na to by się zgrać z nami, gdyż tak późno przyszedł. <br /> <br /> Byliśmy zdecydowanie lepsi, tylko zabrakło wykończenia. Lazio wykorzystało swoje sytuacje i dlatego wygrali. Mimo porażki jestem zadowolony z gry zespołu, widać było jednak 2 oczywiste rzeczy: (1) potrzebujemy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, bo Dejan jakby się nie starał to i tak nam takiego nie zastąpi, (2) Chivu albo na lewą obronę albo na ławkę, grał na środku słabo i w ogóle denerwuje mnie już Rumun, daleko mu do poziomu Lucio, Samuela czy Cordoby.
09.08.2009 o 14:15 przez klusek
klusek
Cambiasso w pierwszej połowie meczu z Lazio też zagrał bezbarwnie, ale jemu się nie dostało, bo teoretycznie ma najmniej zadań ofensywnych. To też jest przykład niewykorzystanego potencjału, bo nie było potrzeby wystawiania defensywnego pomocnika grającego tuż przed linią obrony. <br /> <br /> Na razie mimo wszystko wygląda to tak, że albo cała drużyna gra dobrze, albo wszyscy kopią piłkę bez pomysłu. Personalia mają tutaj drugorzędne znaczenie.
09.08.2009 o 14:08 przez Seba
Seba
Przede wszystkim brakuje stabilizacji w drugiej linii. Muntari zagra 2 mecze dobrze, 5 słabo. Deki zagra 2 mecze poprawnie, 5 beznadziejnie. Z Mottą podejrzewam będzie to samo. Nie rozumiem jak można grać tak nierówno. Albo ma sie forme i gra sie dobrze, albo jest sie bez formy i gra sie słabo, a oni jak im wiatr zawieje <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Jedynym zawodnikiem na którego zawsze można liczyć to Cambiasso.
09.08.2009 o 13:31 przez SlimShady
SlimShady
&quot;W danej chwili nie mamy nikogo szczególnego na oku&quot; <br /> Panie Moratti chyba pan meczu nie oglądał, widac że bez rozgrywacza polegniemy w tym sezonie. <br /> Panie Moratti a Lucio i Mario !! po Tto to najlepsi zawodnicy meczu, a Milito niestety panie prezesie spisał sie średnio. <br /> Proszę panie prezydencie kup kogoś do &quot;10&quot;, nie am co sie oszukiwać VdV i Cassano są do wyciagnięcia tylko trzeba głową ruszyć !! !
09.08.2009 o 13:18 przez klusek
klusek
Na razie w trakcie przygotowań (plus mecz z Lazio) zagraliśmy jakieś 180 minut dobrego futbolu, więc nie ma co chrzanić, że pomoc słaba, a na boisku Motta (btw: kiedy przyspieszaliśmy grę w meczu z CA czy Milanem prezentował się dobrze) tylko wziąć się do roboty, bo widać, że nawet bez trequartisty mamy potencjał do ładnej i skutecznej gry.
09.08.2009 o 13:12 przez Seba
Seba
No, ale powodów do zadowolenia nie ma i wszystko wskazuje na to, że druga linia Interu znowu będzie beznadziejna.
09.08.2009 o 13:02 przez klusek
klusek
Nie wiem, jak Lama naliczyłeś te cztery słabe spotkania Motty, bo ja pamiętam tylko gorsze mecze z Chelsea i właśnie Lazio. Z tym, że w obydwu wyglądało to przeciętnie na tle reszty drużyny (może z Lazio minimalnie odstawał od reszty).
09.08.2009 o 12:54 przez dooc
dooc
&quot;Musimy też kilku graczy sprzedać, lepiej dla ich kariery i dumy będzie, jeżeli znajdą sobie inne kluby&quot;. <br /> Święte słowa. Jeśli prezes klubu daje do zrozumienia, że trzeba odejść to grajki typu patrick powinni się pożegnać z klubem
09.08.2009 o 12:50 przez Seba
Seba
Wiem, że pensje trzeba będzie płacić, ale tak już jest.
09.08.2009 o 12:47 przez Mlody 15
Mlody 15
Zwiekszym nazwiskiem mi nie chodzi zeby jakos mega gwiazde tylko np.Mascherano ale zgadzam sie z toda musi cale serce wkladac w gre Interu
09.08.2009 o 12:44 przez Lamatico
Lamatico
&quot;Mottą nie ma sie zbytnio co przejmować. Santon pójdzie na lewą obrone, a do pomocy Javier. Najważniejsze, aby dokupili tego ofensywnego pomocnika.&quot; <br /> <br /> Dobra tylko płać mu pensje.... ile by nie było to trzeba płacić za podróże i inne żeby ten z płyty bioska mógł podziwiać trybuny jak na wczasach. <br /> <br /> &quot;Do Lamatico dopiero go kupilismy a ty juz piszesz zebysmy go sprzedali zadna druzyna na swiecie tak by nie zrobila bo to poprostu jes nie madre !! !Inter powinien zaczekac do stycznia i jak dalej tak slabo bedzie gral to go powinni go sprzedac a kupic w zamian jakiegos z wiekszym nazwiskiem i brdzo dobrze grajacym !! !&quot; <br /> <br /> Większym nazwiskiem? Nazwisko nie gra roli tutaj chodzi o przydatność zaangażowanie.. może być nawet nieznany zawodnik. Najlepiej zobić jak jak pisze Zeberra
09.08.2009 o 12:32 przez Omen
Omen
Wreszcie Moratti dobrze gada.Faktycznie nie zagraliśmy złego meczu ale był to dobry prognostyk przed sezonem.Obyśmy kupili jeszcze tego rozgrywającego ja już się modlę o niego!
09.08.2009 o 11:48 przez Mlody 15
Mlody 15
Snejidra !! !
09.08.2009 o 11:45 przez Seba
Seba
Mottą nie ma sie zbytnio co przejmować. Santon pójdzie na lewą obrone, a do pomocy Javier. Najważniejsze, aby dokupili tego ofensywnego pomocnika.
09.08.2009 o 11:34 przez Mlody 15
Mlody 15
Do Lamatico dopiero go kupilismy a ty juz piszesz zebysmy go sprzedali zadna druzyna na swiecie tak by nie zrobila bo to poprostu jes nie madre !! !Inter powinien zaczekac do stycznia i jak dalej tak slabo bedzie gral to go powinni go sprzedac a kupic w zamian jakiegos z wiekszym nazwiskiem i brdzo dobrze grajacym !! !
09.08.2009 o 11:30 przez Cny
Cny
&quot;Lepiej dla ich dumy&quot;. Po co im duma jak dostają po kilka milionów? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
09.08.2009 o 11:26 przez Seba
Seba
Moratti nie pieprz głupot tylko bierz sie do roboty. Ofensywny pomocnik powinien być już dawno w drużynie.
09.08.2009 o 11:04 przez Kusy
Kusy
tylko umiecie marudzić
09.08.2009 o 10:21 przez Lamatico
Lamatico
dodo_IM nie po jednym meczu tylko bodaj po 4 spotkaniach, w których zagrał bardzo słabo..
09.08.2009 o 10:16 przez tytusek25
tytusek25
Oprócz tego ze nie ma niby nikogo na oku,w co wątpie, to w calej reszcie wyjatkowo sie z nim zgodze<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
09.08.2009 o 10:04 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
On zawsze kłamie, już zupełnie nie zwracam uwagi na to co mówi nt. transferów
09.08.2009 o 09:50 przez dodo_IM
dodo_IM
Lamatico, niemożna skreślać zawodnika po jednym meczu. Może z Bari zagra wielkie zawody.
09.08.2009 o 09:43 przez Lamatico
Lamatico
//Sprzedajmy Motte puki można za niego coś szarpnąć. Donadoni go chciał w Napoli za Hamsika <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
09.08.2009 o 09:31 przez microsoft666
microsoft666
&quot;W danej chwili nie mamy nikogo szczególnego na oku&quot; i znów kłamie...<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się