Wywiady z piłkarzami

Motta: "Inter jest gotowy" (12)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
341
12
Pomocnik Interu – Thiago Motta skierował w stronę swojego dawnego pracodawcy – zespołu FC Barcelony ostrzeżenie odnośnie zbliżającej się potyczki tych dwóch drużyn w Lidze Mistrzów.

Nerazzurri podejmą w następną środę na San Siro mistrzów Europy, którzy nie mogą spodziewać się przyjemnej i łatwej potyczki. Zlatan Ibrahimović powróci na Stadio Giuseppe Meazza, a dwójka obecnych piłkarzy Interu – Thiago Motta i Samuel Eto’o staną naprzeciw swym dawnym kolegom z drużyny. Motta uważa, że jego zespół może w tym spotkaniu wiele zdziałać.

„Inter będzie miał wsparcie San Siro i jesteśmy gotowi na to trudne spotkanie” – cytuje słowa piłkarza portal Puntosport.net.

„Musimy być w swojej najlepszej dyspozycji, aby móc ich przewyższyć. Eto’o jest naszą bronią, ale mamy także jeszcze innych piłkarzy, którzy mogą rozstrzygnąć to spotkanie, jestem pełen nadziei.”

Motta ma nadzieję zagrać w tym spotkaniu pomimo kontuzji, jaka mu się przytrafiła podczas derbowego spotkania z Milanem.

„Nie mogę opuścić tak ważnego meczu. Ostatnio przechodziłem przez pewne problemy, ale wygląda na to, że to już za mną. Będę do dyspozycji na mecz z Barceloną”
– stwierdził Motta.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.09.2009 o 22:48 przez SneakyGit
SneakyGit
Grając w Barcelonie strzelił Interowi, grając w Interze strzeli Barcy? <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
10.09.2009 o 10:12 przez snuffy
snuffy
Ja też jestem pełen nadzieji <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> Pewnie bedzie zmotywowany na 110%, fajna wypowiedz a do meczu już nie cały tydzień <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> ZlatanZingaro 19:13 opuściłeś dobranocke <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> :o
09.09.2009 o 19:53 przez maicon18
maicon18
i mówi to...kibic barcelony<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> dziecko neo, które zarejestrowało się by dorzucić swoje durne 3 grosze;] <br /> ps. Motta może okazać się lepszym zakupem Interu niż zakup Zlatana przez FCB<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 19:13 przez ZlatanZingaro
ZlatanZingaro
Przeciętny grajek podobnie jak Milito. Jego sprowadzenie to bedzie kolejna ogromna wtopa porównywalna do Manciniego i Quaresmy. Wstyd na cała europe znowu :/ <br /> <br /> a z taka gra jak prezentujemy to barca nas rozniesie <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 18:53 przez SlimShady
SlimShady
Motta ma coś do udowodnienia Barcelonie, był tam strasznie niedoceniany, w pewnym momencie zmarnowali mu karierę, na szczęście odzyskał ją w tamtym sezonie i może w tym meczu stanowić o naszej sile, jestem pewien, ze zagra na pełnych obrotach, bo kto by sie nie chciał zemścić na byłym klubie który w niego nie wierzył.
09.09.2009 o 15:59 przez Mate1908
Mate1908
Po takim mercato jak w tym roku, smaczki na CL rosną z każdym dniem. Jeśli pokonamy Barce będziemy budzić respekt w całej Europie i wtedy naprawdę będzie można powiedzieć że stać na na wygranie tych prestiżowych rozgrywek.<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 15:12 przez tytusek25
tytusek25
Eto'o ,Motta ale i Ibra czy Maxwell a nawet Mourinho bedą pewnie &quot;trawe gryzli&quot; zeby coś udowodnic tak ze zapowiada sie swietny mecz.Czuje ze Stanko &quot;startnie do Ibry&quot; bo widac ze lubi takie klimaty<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 14:26 przez adriano:)
adriano:)
Będzie wspaniały mecz <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 14:19 przez sas111
sas111
bardzo dobra optymistyczna wypowiedz Motty z szacunkiem do Barcelony<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> licze na zwyciestwo<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 13:15 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
od meczu*
09.09.2009 o 13:14 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Już tylko tydzień dzieli nas od meczy, po którym będziemy widzieć jaka jest moc Interu w tym sezonie a po meczu z Milanem jestem dobrej myśli<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
09.09.2009 o 12:44 przez MuCha
MuCha
dobrze dobrze zobaczymy co pokażą podczas meczu :p<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625620

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się