Plotki transferowe

Mourinho chce J. Mario i oferuje Matę (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
11 miesięcy temu
31
12
fcinter serwisowe

Coraz częściej mówi się o tym, że dni J. Mario w mediolańskim klubie są policzone. Portugalczyk znalazł się na oku Jose Mourinho, który widziałby go w Manchesterze United.

Według Corriere dello Sport, szkoleniowiec Czerwonych Diabłów byłby skłonny zaoferować w zamian Juana Matę. Inter jednak wolałby wymienić Portugalczyka na innego zawodnika angielskiego klubu, Henrikha Mkhitaryana. Przyjście do Nerazzurrich Ormianina zamknęłoby z kolei drogę dla Ramiresa. Wszystko z powodu możliwości sprowadzenia w zimowym okienku tylko jednego zawodnika spoza Unii Europejskiej. W dalszym ciągu na liście życzeń mediolańskiego klubu znajduje się również Javier Pastore, który wysyła jasne sygnały dotyczące chęci opuszczenia PSG i powrotu na Półwysep Apeniński.

 

 

 

 

Zobacz też

Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (17)

19.10
15:17
Piero Ausilio

Kolejni zawodnicy z wolnego transferu? (16)

16.10
15:08

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.12.2017 o 22:01 przez f.rossi
f.rossi
@lrogas83: Martial nie do wyjęcia niestety.
07.12.2017 o 13:11 przez Snake86
Snake86
Żaden z wymienionych nie jest nam właściwie potrzebny.
07.12.2017 o 11:18 przez DonDawido
DonDawido
@Nerazzurri86: Wolałbym żeby dograł ten sezon jeszcze u nas i wtedy ponownie ocenić jego przydatność do drużyny. Chłopak miał zrywy, były mecze, w których klepał świetnie, potencjał w nim jest... chociaż możliwe, że we Włoszech w ogóle nie wskoczy na swój poziom.

@Jovetic10: W ostatnim czasie tak grał, ale na początku sezonu miał parę spotkań, w których był właśnie tym zawodnikiem, który podkręcał tempo. Nie pamiętam co to był za mecz, ale Mario wszedł tam na ostatnie 20 minut i po jego akcjach mogły paść 3 bramki. :) Wierzę w kolesia, ale też mnie obecnie lekko irytuje jego tempo i zagubienie na boisku.
06.12.2017 o 15:38 przez Jovetić10
Jovetić10
@DonDawido w drugiej połowie z Chievo też myślałem, że Mario już ogarnął, ale wszystko legło w gruzach, gdy Portugalczyk zamiast zagrać na 1-2 kontakty i oddać piłkę do skrzydła, to postanowił macać się z nią kilkakrotnie jak to ma w zwyczaju. Co najmniej 2 akcje były po których mogły paść bramki, gdyby je szybciej rozegrał. To czego nie zrobił w tym meczu to właśnie zrobił Brozo, niebezpieczne strzały i podania do przodu po których robił się smród w polu karnym Chievo. Mario gra na alibi, nie ryzykuje, gra za wolno, jest hamulcowym w pomocy. Pytanie tylko czy za wszelką cenę potrzebujemy tego kolejnego pomocnika, Spal postawił na dwie wieże w środku i Borje, atut wzrostu w pomocy też dużo daje, Pastore idealnie mógłby się w ten układ wpasować i tutaj ten transfer miałby większy sens.
06.12.2017 o 15:18 przez lrogas83
lrogas83
absolutne nie dla wymiany za Mate !! ! W Manchesterze jest kilku, za których byłoby warto się wymienić jak Martial:-)
06.12.2017 o 14:51 przez Kebo
Kebo
Mata, Pastore, kto z nich by nie przyszedł będzie to zmiana na plus
06.12.2017 o 14:13 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
@DonDawido obys nie czekal za dlugo. Typ juz drugi sezon nie potrafi sie ogarnac. Nawet przy Spallettim taki Santon okazal sie nie zly
06.12.2017 o 12:56 przez DonDawido
DonDawido
@SETE: Zgadzam się i wolałbym żeby Joao Mario miał jeszcze trochę czasu u nas. W drugiej połowie z Chievo grał lepiej, no i czekam aż chłopak po prostu odpali.
06.12.2017 o 12:25 przez SETE
SETE
Absolutnie nie dla Maty, to juz pilkarz wypalony, ktory mysli tylko o angielskich tygodniowkach. Zdecydowanie wole w takiej sytuacji Pastore , ale licze ze ramires jest juz na 100 % klepniety, bo raz nie obciazy budzetu a 2 od razu wprowadzi dodatkowa jakosc do srodka pola.
Uwazam, ze Joao Mario u nas zaczalby grac na dobrym poziomie ale musi uplynac sporo czasu az sie nauczy stylu Spalettiego, a w Interze cierpliwosci nigdy nie mieli. To jest gracz, ktory naprawde moze wystrzelic w najblizszych latach jesli dostanie wlasnie ten czas na aklimatyzacje.
06.12.2017 o 11:54 przez Chuchu
Chuchu
W sumie dobra alternatywa dla Pastore. Mario u nas już raczej nigdy nie odpali, więc wymiana na wartościowego ofensywnego pomocnika to jak najbardziej dobry pomysł.
06.12.2017 o 11:23 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Byłem przeciwnikiem jego transferu za ponad 40 mln euro, ale mimo wszystko myślałem, że lepiej sobie u nas poradzi i będzie kluczowym zawodnikiem. Powinniśmy się go pozbyć, bo jest to drugi sezon w którym nic nie pokazuje i są w klubie zdecydowanie lepsi piłkarze niż Portugalczyk
06.12.2017 o 10:45 przez DonDawido
DonDawido
Jestem sceptyczny. Lubię Matę, ale koleś zaraz będzie mieć 30 lat. Oczywiście z jego umiejętnościami może pograć na topowym poziomie jeszcze 4-5 lat, ale wolałbym ściąganie młodych, utalentowanych i głodnych grajków. :) Tym bardziej, że Joao Mario w Anglii pewnie zaraz zacząłby grać na wysokim poziomie.

Shoutbox

Dzonyy 21.10.2018 07:31

Już dzisiaj wyjaśniamy Milan

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890