Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
26.06.2026 21:44
btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?
Cny
26.06.2026 21:42
ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw
Cny
26.06.2026 21:41
musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem
Paolo92
26.06.2026 21:38
👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano
Cny
26.06.2026 21:37
a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?
Tifosinho
26.06.2026 21:29
Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔
rchemik
26.06.2026 21:28
tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp
Tifosinho
26.06.2026 21:28
Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył
Piotrek85
26.06.2026 21:27
Za rok ,może dwa wróci do Włoch
Piotrek85
26.06.2026 21:26
Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.
Tifosinho
26.06.2026 21:23
Dyrektor sportowy Milanu
Rebelde
26.06.2026 21:21
Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.
furch001
26.06.2026 21:16
Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek
furch001
26.06.2026 21:15
Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów
Tifosinho
26.06.2026 21:07
Ostigard pięknie zaczął mecz 😁
jaszczomb
26.06.2026 21:07
ale festwial spierdolenia na sb xd
rchemik
26.06.2026 21:05
spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki
Komentarze (27)
Guardiola co wczesniej trenowal nic wiec czemu na Waltera psy wieszacie? Guardiola ciekawe co by zrobil z tymi klubami w ktorych trenowal Zenga hehe i wtedy tez bys pisal ze sie nie nadaje wynalazek itd jak widac wynalazek Guardiola daje rade;d w fcb;d
<br />
Oczywiście, że liczą się puchary bo po to jest trenerem by wygrywać, tego chce zarząd, kibice i piłkarze (o ile są zdrowi na rozumie)... On nie niańczy, on wykorzystuje piłkarzy na 100% by osiągali sukcesy - to jest część sportu... Chelsea po odejściu Mou grała to samo co za Mou i doszła do finału LM - zajechał Chelsea jak cholera<img src="/files/emoticons/33" alt="
<br />
Każdy chce być Number One, jeżeli uważasz, że piłkarze i trenerzy nie powinni do tego dążyć to sorry, ale zły klub wybrałeś...
a co mnie obchodzą "kórewscy" walić ich tak samo jak "barcwelone"<img src="/files/emoticons/20" alt="<
To na pewno chodzilo o inter<img src="/files/emoticons/35" alt="