Wywiady z piłkarzami

Mourinho mówi "nie" Barcelonie (19)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
408
19

Jose Mourinho przyznaje, że nigdy nie poprowadzi drużyny Barcelony. Portugalczyk ma żal do kibiców Dumy Katalonii za nienawiść, jaką go darzą. Niechęć kibiców Mistrza Hiszpanii do Mourinho trwa jeszcze od czasu jego przygody z Chelsea.

 

Barcelona grająca ofensywną piłkę nie radzi sobie z doskonale poukładanymi drużynami Mourinho. Sprawia to, że frustracja miłośników Barcy przeistacza się we wrogość a nawet agresje. Przypomnijmy, że nie dalej jak wczoraj, kiedy Mourinho jechał na tradycyjną konferencje przedmeczową, jego samochód został zaatakowany przez fanów Barcelony. Wybito szybę, przez którą wrzucano śmieci oraz wulgarne i prymitywne słowa.

 

„Musiałbym być głupi, aby wierzyć, że kibice Barcelony nagle mnie pokochają. Szanuję ten klub, za to, co dla mnie zrobił w przeszłości, ale nigdy nie będę go prowadził.”

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (3)

22.06
15:07

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.04.2010 o 18:24 przez PioterTT
PioterTT
#17 Autor: Cules22 [30.04.2010 17:43] <br />
<br />
jestes tak samo zalosny jak twoj ulubiony klub.<br />
<br />
#18 Autor: 1+8 [30.04.2010 18:11] <br />
<br />
to 22 zdecydowanie jest miernikiem jak dlugo ten nieudacznik egzystuje posrod nas
30.04.2010 o 18:11 przez 1+8
1+8
Clues22- co ma oznaczać liczba 22 bo chyba nie twój wiek a dzieciakami możesz nazwać kibiców farsy którzy płaczą bo zabrano ich największą zabaweczke czyli Puchar CL aż żal sciska za te wasze komentarze i jeszcze jedno co osiągnął Pep a co Jose<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Trzeba o tym poczytać bo w podręcznikach do podstawówki chyba tego nie ma
30.04.2010 o 17:43 przez Cules22
Cules22
Nikt cię na Camp Nou nie chce widzieć dzieciaku , zero gry w piłkę , jednym słowem ŻAL <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Mourinho to pedał !
30.04.2010 o 17:30 przez kostrzes
kostrzes
Po tym co pokazała cała Barcelona tez nigdy bym nie chciał trenować tej drużyny. Po środowym meczy ten klub dużo stracił w moich oczach i pewnie innych osób.
30.04.2010 o 16:19 przez Kubusa10
Kubusa10
Mou ,&lt;3
30.04.2010 o 15:55 przez mati1908
mati1908
i dobrze,juz w swojej karierze dostatecznie im utarłes nosa,teraz to juz nie wypada ich prowadzic po tym jak cie traktowali te buraki
30.04.2010 o 15:25 przez Castaignos
Castaignos
on nie może stąd odejść
30.04.2010 o 12:17 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli Jose sięgnie po Ligę Mistrzów (a wszystko na to wskazuje) to za pewne odejdzie, a dlaczego? Portugalczyk osiągnie z Interem to czego dawno nikt nie osiągnął i będzie chciał odejść w świetle chwały. Pewnie kolejnym przystankiem w jego bogatej karierze będzie właśnie Real - największy wróg Barcy. Tak więc miny kibiców Dumy Katalonii będą bezcenne <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.04.2010 o 11:13 przez chrzanek
chrzanek
Niestety, ale było złe tłumaczenie słów Mourinho. Powiedział, że pewnie jeszcze wróci na CN, bo dziwnym trafem w losowaniu zawsze na Barce trafia (czy to grupa czy puchary). Jak trenował Chelsea to pojedynki z Barca w LM byly zawsze. Teraz jedna edycja LM i już cztery rozegrane mecze przeciw nim. w Oryginale Mou to podkreślił, a w tlumaczeniach juz tego nie ma
30.04.2010 o 07:46 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
nikt ich nie lubi, tą barcelonce lubią naprawdę dzieciaki <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.04.2010 o 07:04 przez berniol21
berniol21
Nigdy nie lubiłem barcelony i tez bym nie poszedl tu mu będzie lepiej.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.04.2010 o 01:29 przez Pajo
Pajo
Bardzo lubie Jose i cenie go za jego osiągniecia. Ale jak dla mnie Sir Alex Ferguson jest najlepszym trenerem na swiecie.
29.04.2010 o 23:35 przez Harvester
Harvester
Nawet jak odejdzie to w historii naszego klubu będzie zawsze, a szacunek i sentyment u Interistów będzie czuć też zawsze.
29.04.2010 o 23:13 przez tytusek25
tytusek25
Powiedzial cos w stylu ,ze w przyszlym roku napewno wroci na Camp nou, czyli rownie dobrze to mogą być rozgrywki 11-12 w osobie trenera Realu ,a nastepny sezon bedzie jego ostatnim u nas.Taka wersja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna niestety,choc rzecz jasna chcialbym go na tym stolku widziec jak najdłużej.
29.04.2010 o 23:05 przez Iszfan
Iszfan
Nawet jak Jose odejdzie, co po tym sezonie wydaje mi się mało prawdopodobne zostawi swoją spuściznę po sobie. Zaszczepił w piłkarzach mentalność zwycięzców czego nam zawsze brakowało, szczególnie w pucharach! Wiadomo, że nie ma drugiego takiego trenera(świetny taktyk i motywator) ale po trafnych transferach nawet bez Mou będziemy święcić triumfy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Oczywiście chyba nikt nie chce by odchodził<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.04.2010 o 22:55 przez Raffal
Raffal
...niestety ale też mi sie tak wydaje
29.04.2010 o 22:53 przez jarekddz
jarekddz
Dziwnie zaczyna mówić... Najpierw, że wróci z pewnością w nowym sezonie na stadion Barcelony... teraz, że nigdy nie będzie trenerem FC... Chce się przypodobać Realowi ?
29.04.2010 o 22:49 przez Nen
Nen
Mam nadzieję, że Jose zechce być pierwszym trenerem, który obroni LM <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
29.04.2010 o 22:47 przez Seba
Seba
Kwestia czasu kiedy wyląduje w Realu (mam nadzieje, że jak najpóźniej), to kibice Barcy jeszcze bardziej go znienawidzą <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się