Wywiady z piłkarzami

Mourinho: "Może pewnego dnia wrócę" (29)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
545
29

Szkoleniowiec madryckiego Realu – Jose Mourinho skomentował niedawne słowa Massimo Morattiego na jego temat.

 

Przypomnijmy, iż właściciel Nerazzurri, w jednym z ostatnich wywiadów, przyznał, iż wciąż darzy Mou wielką sympatią, a relacje między nimi porównał do małżeństwa dotkniętego zdradą, jednak nieustannie przepełnionego miłością. Popularny The Special One, wzruszony wyznaniem włoskiego miliardera, odpowiada ciepło:

 

-To słowa przyjaciela. Słowa człowieka, który mnie kocha i wie, że ja kocham jego – przyznaje Portugalczyk – dałem Interowi wszystko. Od pierwszego do ostatniego dnia, mój profesjonalizm i wizerunek. Jeżeli jakikolwiek trener będzie wstanie dać Morattiemu więcej mnie również uczyni najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Dlaczego więc wybrałem Madryt? Chciałem nowych wyzwań, zmian. Chciałbym dla Morattiego i całej tej rodziny wszystkiego najlepszego. Kto wie... być może pewnego dnia wrócę.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.09.2010 o 09:43 przez mati1908
mati1908
cały Jose <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.09.2010 o 15:01 przez Mate1908
Mate1908
Mam nadzieję, że pewnego dnia Mourinho ponownie stanie się trenerem Interu. Szkoda, że postanowił odejść do Realu. Teraz miałby szansę stać się jednym z najwybitniejszych trenerów Interu i na zawsze wpisać się w karty historii tego klubu. Kto wie, może po prostu chciał odejść w świetle chwały przypuszczając, że w tym sezonie wszystko będzie trudniejsze. To wielki trener i prawdziwy Interista. Życzę mu aby wygrał wszystko prócz CL <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
24.09.2010 o 12:09 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Szanuje go ale to samo mówił po odejściu z Chelsea <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Powodzenia Mou!
24.09.2010 o 09:14 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Forza Mourinho, to Interista na zawsze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.09.2010 o 08:34 przez madmike
madmike
czekamy Jose!
24.09.2010 o 01:10 przez kachol
kachol
Fanie byłoby jeszcze kiedyś widzieć Mou na ławce Interu, ale mimo wszystko uważam to za bardzo wątpliwe... Natomiast spekulacje co by było, gdyby wrócił i mu się nie udało... Kiedyś może mu się nie udać, ale na razie Mou = sukcesy, na razie wciąż jest człowiekiem, który czego nie dotnie zamienia się w złoto... Więc jeżeli przyjdzie dzień w którym ktoś powie, że Jose będzie trenerem Interu to będę spokojny, że na pewno czekają na tłuste lata, ale narazie niech swoje robi Benitez...
24.09.2010 o 01:01 przez interbig
interbig
&quot;Oczywiscie jesli Benitezowi nie bedzie szlo&quot;<br />
<br />
właśnie, Państwo z nerwicą proszeni są o nie odzywanie się do stycznia ;)
24.09.2010 o 00:39 przez Zzzz
Zzzz
Po spelnieniu swojego zadania w Realu, za pare lat, moglby do nas wrocic i powygrywac jeszcze troche przed objeciem reprezentacji <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> <br />
<br />
Oczywiscie jesli Benitezowi nie bedzie szlo
24.09.2010 o 00:39 przez interbig
interbig
Wróć!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.09.2010 o 00:09 przez MatiInter
MatiInter
tez Cie kocham<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
24.09.2010 o 00:05 przez eldoka
eldoka
Uwielbiam Cie i bardzo bym chciał żebyś byl zawsze z nami ale niestety.. przykro gdy sie go widzi na ławce Realu <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
23.09.2010 o 22:45 przez kulasiak
kulasiak
Piękne słowa ale to tylko słowa. Mourinho nie wróci i trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej bez niego bo dla klubu nie będzie dobre jeśli cień Jose będzie się zbyt długo unosił nad San Siro i wszyscy do niego będą porównywać każdego trenera.
23.09.2010 o 22:15 przez pietrasowy
pietrasowy
cóż, miło to słyszeć. <br />
Mou może sie przydać jako ratunek w wypadku, gdy za kilka lat trafiłoby się jakieś załamanie.
23.09.2010 o 21:46 przez Avtvv
Avtvv
swoj czlowiek ;)
23.09.2010 o 21:27 przez Piotr91
Piotr91
Wracaj jak najszybciej nasz trenerze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.09.2010 o 21:12 przez Kubusa10
Kubusa10
Wracaj jak najszybciej <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.09.2010 o 21:09 przez hQ
hQ
Jose olej Madrid wracaj do nas<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Jesteś tu mile widziany<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.09.2010 o 21:09 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
mikruzzo<br />
co do manutd. to chodzi o to, ze mourinho marzy o trenowaniu Manu, a manu powaznie sie zastanawia co do zatrudnienia jose po odejsciu fergussona, a co zenitu, to watpie ze dla mourinho tylko kasa sie liczy. Real to klub z historia ktory jednak ostatnio mial problemy, Chelsea tez byla w ciezkiej sytuacji choc juz powoli wychodzili na prosta, Inter to znamy to historie chyba <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Wiec tak, kasa jest wazna, ale nie najwazniejsza - tzn tak mi sie wydaje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.09.2010 o 21:00 przez mikruzzo
mikruzzo
Jak dla mnie może wrócić, ale pomyślcie nawet jeżeli wroci jaka fala krytyki na niego spadnie jeżeli np. w przeciągu trzech lat nie uda mu sie nawet zdobyc mistrzostwa Włoch..?<br />
I skąd ta pewność u niektórych ze jeżeli gdzieś przejdzie to akurat będzie to Manu...? To może być np. Zenit jeżeli będą bulić olbrzymia kase
23.09.2010 o 20:53 przez Dominho
Dominho
Zapraszamy <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.09.2010 o 20:48 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
dla mnie moze wrocic o kazdej porze dnia i nocy, moj ulubiony trener, kochany bedzie zawsze przez nas, moze wroci moze nie, choc w to watpie.<br />
<br />
&lt;3<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> &lt;3 :**<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
23.09.2010 o 20:46 przez ratix
ratix
@Randama: ja nie chcę jego powrotu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Dzięki Mou za wszystko, sam odszedłeś, nikt Cię nie wyrzucał. Ale jak już w tematach związkowych jesteśmy, każdy zasługuje na drugą szansę. Teraz trenerem jest jednak ktoś inny, kto może da potrzebą drużynie stabilizację a nie tylko upragniony ale szybki i jednorazowy sukces. Portugalczyk zostanie zapamiętany jako ojciec sukcesu, który nie podjął jednak rękawicy i nie chciał obronić trofeów.
23.09.2010 o 20:42 przez scozzi
scozzi
i tu jest dylemat - prawie każdy chce Jego powrotu (ja również), ale pomyślcie co by było, gdyby Mu się nie powiodło i jakie by były komentarze .. a tak mamy Herosa, porównywalnego jedynie z Hellenio Herrerą. co lepsze .. ? trudne pytanie
23.09.2010 o 20:37 przez Mora
Mora
Również chciałbym powrotu Jose,jednak nie wydaje mi się to prawdopodobne.Mou nie wróci do klubu, z którym wygrał wszystko.Po wygraniu z Realem LM (mam dziwne przeczucie,że w przeciągu 3 lat tego dokona o ile pozwolą mu pracować przez tyle lat <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ) zapewne poprowadzi jakąś solidną reprezentację,by w końcu zostać menedżerem Manchesteru Utd.
23.09.2010 o 20:32 przez Vancore
Vancore
Tak jak bardzo lubie Salcesona tak jeszcze bardziej lubie Mou. Jak Rafa skonczy prace u nas to tylko Mou na jego miejsce.
23.09.2010 o 20:32 przez Zbyniu8
Zbyniu8
chcialbym a co do krzaka Benitez nie jest slabym trenerem...
23.09.2010 o 20:29 przez Interking_87
Interking_87
Dla mnie możesz wrócić nawet dzisiaj
23.09.2010 o 20:26 przez sqr3byko
sqr3byko
tylko tym zyje ze wroci i na to czekam....
23.09.2010 o 20:26 przez Michal_fci
Michal_fci
Musisz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Benitez jest slabym trenerem i tylko czekam na powrot The Special One <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się