Wywiady z piłkarzami

Mourinho: "Powrót do Interu? Czemu nie..." (42)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
934
42

Jose Mourinho przebywa obecnie w Nyonie, został tam zapytany przez jednego z dziennikarzy o temat Interu. Były szkoleniowiec Nerazzurrich, a obecnie trener Realu Madryt udzielił odpowiedzi na pytanie ewentualnego powrotu do Interu:

 

"Czy chciałbym wrócić do Interu? Dlaczego nie, było mi tam naprawdę dobrze. Zawsze jestem za Interem, jestem jednym z nich, byłem tam szczęśliwy, wygraliśmy przecież wszystko."

"Komu dałbym Złotą Piłkę? To oczywiste, na pewno nie dałbym jej Inieście, a tylko Sneijderowi."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2010 o 14:12 przez Wesley90
Wesley90
Jak dla mnie Rafa nie zagrzeje długo w INTERZE Aa real dużo z a dużo wymaga od trenerów i piłkarzy to tylko ludzie a nie Bogowie <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a gdy Mou <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> trenował INTER gdy widziałem ich grę moje serce rosło z dumy że moja ukochana drużyna jest najlepsza w Europie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> DLATEGO CHCĘ POWROTU MOU WRÓĆ <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> a tym Athletico się nie przejmuję i tak INTER NAJLEPSZY FORZA RAGAZZI PAZZA INTER AMALA C'è solo l'Inter <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
02.09.2010 o 23:57 przez Woo-cash
Woo-cash
Mistrzu wróć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Moje największe marzenie zobaczyć kolejny raz Wielkiego Mou na ławce trenerskiej Interu.
02.09.2010 o 21:50 przez Omen
Omen
Kocham najwspanialszego trenera<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Bardziej niż byłą<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
02.09.2010 o 21:34 przez Tomik2209
Tomik2209
Zeby nie MUO nic byśmy nie ugrali.wielki facet.może kiedyś wróci
02.09.2010 o 21:16 przez bloow
bloow
Interista per 100%
02.09.2010 o 20:26 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
tylko tak mowi a wy juz wierzycie ....
02.09.2010 o 20:24 przez Filip©
Filip©
Jose :*
02.09.2010 o 20:09 przez MatiInter
MatiInter
Kocham Cie Jose <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
02.09.2010 o 19:10 przez Mnil
Mnil
to się nazywa Trener!<br />
<br />
Forza Mou!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.09.2010 o 19:03 przez adriano:)
adriano:)
Marzy mi się jego powrót do Interu. To on wprowadził Inter na największy poziom piłkarski i zawsze będę mu za to wdzięczny. Zaszczepił w piłkarzach pewność siebie i wyciągnął z nich 110 % ich możliwości. Nie ma się co dziwić, że trudno będzie go zastąpić, ale mam nadzieję, że Benio to ogarnie i nie stracimy na tym ruchu.
02.09.2010 o 18:19 przez dudek.ed
dudek.ed
Niech nie wraca, to byłby straszny błąd i już nigdy by nie był postrzegany tak samo jak teraz, kiedy każdy go kocha i ma szacunek do niego za to co zrobił z Inteem i za to jaki był ważny dla nas a my dla niego. Jeśli wróci i mu nie wyjdzie, to będzie dramat. Rozmieni się na dobre tak jak np. Schumacher i Ahonen. Odeszli jako mistrzowie, zapamiętani w czasie triumfu, a teraz już nikt tak ich nie wspomina. dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi. Chcę zapamiętać Jose takim jakim był i ubiegły sezon 2009/2010 będzie dla mnie pieknym wpomnieniem. Niech tak pozostanie... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.09.2010 o 17:52 przez pomiot
pomiot
To samo mówił o Chelsea. To jest jedynie dyplomatyczna wypowiedz. Do Interu niestety on nigdy nie wróci, ponieważ jego marzeniem jest prowadzenie Manchesteru.
02.09.2010 o 17:47 przez Ynter
Ynter
Jak dla mnie to Jose może wrócić kiedy zechce, za rok, za dwa, za 45 lat, nieważne! Ważne, że w ogóle. A kiedy ten dzień nadejdzie wspomnę z łezką w oku 22.05.2010. Udowodnił już dostatecznie, że jest jednym z nas, interistą i że naprawdę ma Inter w sercu<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
02.09.2010 o 17:38 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Mou to moj nr 1 wsrod trenerow jestem jego wielkim fanem,a co do jego wypowiedzie to wracaj kiedy chcesz zawsze bede za tobą!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.09.2010 o 17:14 przez sqr3byko
sqr3byko
Mou na zawsze w sercu. Wracaj byle szybko<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.09.2010 o 17:07 przez Interking_87
Interking_87
Wracaj <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> nawet dzis
02.09.2010 o 16:49 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Mou, KOCHAM CIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> &lt;3<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
02.09.2010 o 16:48 przez Gajdzik
Gajdzik
Trzeba grać w reklamach Laysów albo Clear żeby dostać Złotą Piłkę <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.09.2010 o 16:28 przez Nen
Nen
I tak Złotą Piłkę dostanie Adresz &quot;Wysokie czoło lekko opadające na plecy&quot; Iniesta.
02.09.2010 o 16:25 przez Ajk
Ajk
I tak nie wróci ... chyba, że Benitez wyleci z hukiem wcześniej niszcząc całą drużynę. To może wtedy będzie się chciał stać mesjaszem Interu po raz drugi... ale nie wierzę w to zupełnie.
02.09.2010 o 16:11 przez Dominho
Dominho
Myślę że jak zdobędzie wszystko z Realem i zjakimś klubem w Anglii zostanie takim Fegusonem Interu ;D <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.09.2010 o 16:02 przez Adriano_forever
Adriano_forever
ooo zaskoczył mnie tą wypowiedzią
02.09.2010 o 15:30 przez mati1908
mati1908
własnie tak,mam nadzieje ze tam gdzies daleko,jestes Interista,Interista z pasja,lubiacym wyzwania
02.09.2010 o 15:26 przez yoda79
yoda79
Wracaj choćby dziś<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.09.2010 o 15:19 przez Harvester
Harvester
Mou :*
02.09.2010 o 15:19 przez ratix
ratix
Najemnicy i łowcy sukcesów dają tylko chwilowe szczęście <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Interowi teraz potrzebna jest stabilizacja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.09.2010 o 15:13 przez Clud
Clud
najemnik<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
02.09.2010 o 15:12 przez cor72z
cor72z
Tylko co jeśli wróci i nie wygra niczego? Może lepiej żeby pozostał taką niemalże nieskazitelną legendą Interu. Poza tym drużyna musi sobie radzić bez niego i udowodnić, że umie osiągać sukcesy pod wodzą innych trenerów teraz.<br />
<br />
&quot;Komu dałbym Złotą Piłkę? To oczywiste, na pewno nie dałbym jej Inieście, a tylko Sneijderowi.&quot; Dobrze powiedziane <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.09.2010 o 15:04 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli Jose nie wygra mistrza albo wygra ale w słabym stylu (tak jak Capello) to kto wie co się wydarzy. Póki co wierzę w umiejętności trenerskie Rafy ale jeśli ten niczego w tym sezonie nie wygra to może już w kolejnym letnim mercato The Special One wróci do Mediolanu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.09.2010 o 14:50 przez Andy
Andy
nie da się ukryć, że i ja za nim tęsknie..podobno Mourinho w kontrakcie ma zapisaną klauzule , że będzie mógł odejść tylko i wyłącznie do Manchesteru zastąpić Fergusona..czy jakoś tak...nie wiem ile jest w tym prawdy, ale on sam się wypowiadał, że chce objąć posade po Fergusonie..więc nie zdziwię się, jeżeli po tym sezonie odejdzie (wywalą go) do klubu z United..

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625163

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się