Pozostałe

Mourinho wróci po sezonie do Interu?! (61)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
879
61

Sensacyjne wieści napływają z Włoch. Zdaniem tamtejszych dziennikarzy, letni powrót Jose Mourinho do Interu jest bardzo prawdopodobny!

 

Jak twierdzi Il Corriere dello Sport, Moratti i Mourinho są w ciągłym kontakcie i jeśli wierzyć Andrei Ramazzottiemu, jednemu z redaktorów rzymskiej gazety, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo powrotu Mourinho do stolicy Lombardii. Portugalczyk podobno bardzo żałuje odejścia z Interu. Napływają również wieści co do przyszłości Leonardo, według których opuści on zespół Nerazzurrich nawet w przypadku zwycięstwa w Pucharze Włoch.

 

Z kolei mediolańska La Gazzetta dello Sport donosi o zapisaniu przez Jose Mourinho swoich dzieci do szkoły w okolicach Mediolanu. Znajduje się ona w miejscowości Lugano, w odległości 40 kilometrów od Mediolanu. Dzieci Mourinho uczęszczały do niej w okresie poprzedniej kadencji The Special One w Interze.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (61)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2011 o 10:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Byłoby pięknie ale niech MM zabezpieczy się w postaci Villasa Boasa...
18.04.2011 o 00:10 przez mecen
mecen
42# widze że to TY jestes słabo poinformowany. Ganso ma przejsć do klubu z blazylii po to zeby ten klub zarobił na min 10baniek i odsprzedał go dalej...
17.04.2011 o 23:35 przez eldoka
eldoka
to jest nie realne niema na to szns jeszcze nie teraz jestem tego pewny<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! tylko marzenia<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.04.2011 o 22:22 przez wegorz
wegorz
... niby wiem, że to plota, ale mimo to serce rośnie... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 22:21 przez Kusy
Kusy
coś mi się w to nie chce wierzyć.
17.04.2011 o 21:08 przez zanetti22
zanetti22
Marzenia nie do spełnienia. Zarzekał się że wraca na wyspy. A przydałby się nam ktoś taki jak on. Niezły mecz Realu z Barcą ostatnio. Zabrakło trochę szczęścia...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 21:00 przez Adriano99
Adriano99
Moim zdaniem powrót Mourinho jest praktycznie niemożliwy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oczywiście Leonardo nie spisuje się w roli trenera ponieważ nie potrafi zmotywować drużyny więc jestem za zmianą trenera ;] <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 20:37 przez okus33
okus33
Forza Mou<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Czekamy z otwartymi ramionami<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 20:35 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
42-dupa, nikogo nie obchodzą tu plany milanu
17.04.2011 o 19:57 przez Rufus
Rufus
Za bardzo w to nie wierzę....Ale nie miałbym nic przeciwko temu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Mou czekamy !
17.04.2011 o 18:42 przez SlimShady
SlimShady
Każdy z nas o tym marzy <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.04.2011 o 18:25 przez Mnil
Mnil
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.04.2011 o 18:01 przez KochamInter
KochamInter
Nieprawdopodobne ale wcale nie nierealne <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Chciałbym żeby wrócił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Forza Mou <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 17:18 przez Kubus
Kubus
#48 snuj marzenia gdzie indziej
17.04.2011 o 16:45 przez czterydwafantazja
czterydwafantazja
witam! powiedzmy sobie szczerze po pierwsze primo żegnamy leosia, jeżeli jego nie będzie to ganso najprawdopodobniej wybierze ACM bo budujemy silną pakę która za rok dwa powalczy o potrójną koronę. a co do mourinho to będzie to tak że on powie że Was szanuje ale musi iśc gdzie indziej
17.04.2011 o 16:42 przez etoo97
etoo97
może nasz sen się spełni? <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
17.04.2011 o 16:39 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
moim zdaniem to jeszcze nic nie znaczy, nie ma co robić sobir nadzieji
17.04.2011 o 16:33 przez Interking_87
Interking_87
To by było jak marzenie ale czy jest to możliwe ?
17.04.2011 o 16:18 przez Gajdzik
Gajdzik
Byłoby pięknie, ale nie wierzę w coś takiego <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
17.04.2011 o 15:31 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Mourinho<br />
...<br />
...(długo nic)<br />
...<br />
Villas Boas<br />
Capello
17.04.2011 o 15:28 przez stubek
stubek
#37 To słabo poinformowany jestes, ganso jest o krok od podpisania transferu w swojej lidze wiec nie zawita u nas w europie dosyc dlugo. Przykre ale prawdziwe . Szkoda.
17.04.2011 o 15:27 przez Vasyl
Vasyl
zrobil wiele dla Interu ale lepiej niech nie wraca, jeszcze nie teraz. wiadomo od dawna ze takie powroty najczesciej to niewypal. niech Inter skupi sie teraz na zatrudnieniu dobrego trenera i sporowadzeniu kilku mlodych i wartosciowych graczy. ze zwyciestwem milanu w lidze skonczy sie pewna epoka w historii Interu i trzeba rozpoczac nowy etap z nowymi mlodymi graczami i nowym trenerem i pomalu budowac druzyne od podstaw.
17.04.2011 o 14:44 przez PeeYo1986
PeeYo1986
Pokładam cały czas wielkie nadzieje, że może jednak się uda i Mou wróci do nas... Tylko nadzieja nam pozostała. A do tego bardzo wierzę w teksty z przepisywaniem dzieciaków do szkoły. W ostatnich latach wszelkie takie teksty znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości więc wierzę, że i tym razem tak będzie! Do tego dobre mercato, które nas wzmocni i razem z Mou i nowymi zawodnikami wracamy na szczyt! Forza Inter! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 14:28 przez Francisco
Francisco
Jaki człowiek był spokojny gdy na ławce był sobie Mou - niesamowity trener.
17.04.2011 o 14:25 przez Czarson
Czarson
A może do Romy idzie ? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.04.2011 o 14:21 przez mecen
mecen
Odejście Leo = Ganso w milanie.<br />
BARDZO bym chciał MOU z powrotem, ale wcale bym się nie obraził jakby jego asystentem był Leo.
17.04.2011 o 14:15 przez Olszu
Olszu
MOURINHO WRACAJ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
17.04.2011 o 13:54 przez Scouser
Scouser
Wiadomo , Inter ma jeden z najmocniejszych składów w Europie a na pewno w Serie A . Brakuje tutaj jednak trenera który by coś z tym zrobił ..chłopcy się wypalili ,a Leonardo oprócz pieprzenia na konferencjach nic wielkiego nie zrobił . <br />
Nie rozumiem tylko dlaczego zawodnicy tak go bronią <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> .<br />
Najlepszy dla Interu byłby Villas Boas i takiego trenera życzę Interowi ;D.<br />
<br />
A co do tego , że Inter spada na dno ..no moze trochę przesadziłem ..jak będzie pokażę następny sezon , ale jesli Leonardo zostanie , to nie zdziwiłbym się gdyby Interu zabrakło w LM za kilka lat , czego oczywiście nikomu nie życzę ;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
17.04.2011 o 13:50 przez Drago194
Drago194
Mou bardzo żałuje odejścia z Interu co było chyba widać po finale Ligi Mistrzów kiedy to zaryczny opuszczał Estadio Santiago Bernabeu. Bardzo chciałbym aby do nas wrócił ale istnieje zagrożenie że piłkarze będą tak bardzo podekscytowanie powrotem The Special One że niestety ale drastycznie obniżą poziom, dla tych co mnie zbluzgają za ten post proponuje przestudiować historię Interu w latach 1960 - 1974 Helenio Herrera też wygrał wtedy Puchar Europy Mistrzów Krajowych po czym odszedł później powrócił i nic wielkiego z tego nie wyszło, oczywiście zasada wielkich &quot;powrotów&quot; nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mimo wszystko bardzo chciałbym aby Jose Wrócił. Forza Jose<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 13:44 przez micom
micom
Scouser - no chyba lekko przesadzasz z tym, że Inter spada na dno... To jest dopiero pierwszy nieudany sezon od wielu lat, nie zawsze wszystko wychodzi. Poza tym to oczywiste, że drużyna jest wypalona i czas na zmiany... Akurat w Interze Mou na pewno miałby wolną rękę i pieniądze na transfery również <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jakby nie patrzeć, Inter jest zespołem z wielką klasą i wielkimi nazwiskami <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 11:08

Szczególnie, że jest mega przeciętny

Cyrax 27.06.2026 11:07

Tylko że to nie jest transfer na zasadzie mamy fajny skład i wywalamy sobie 75 mln na napastnika. Zaraz zapewne będą chcieli zwrócić sobie te koszta, odejdzie, Leao, Rabiot, może Maignan i jednego wielkiego uja da im ten Ramos

timon 27.06.2026 11:07

To jest priorytet dla nas a mam wrażenie, że o tym zapominamy. Później znowu nas każda lepszą drużyną będzie kontrować

AveCaesar 27.06.2026 11:07

A na wahadle są LH z Dioufem.

timon 27.06.2026 11:06

Mamy 3 nominalnych obrońców Biseck, Akanji, Bastoni+ Augusto. Jeżeli chcemy grać pressingiem wysoko to potrzebujemy szybkiego środkowego i dużej rotacji

AveCaesar 27.06.2026 11:04

Pomijając fakt, że nie mamy bramkarza i obrony, a oni chcieli cały budżet wrzucić w kolejnego środkowego pomocnika.

AveCaesar 27.06.2026 11:02

Na ten moment jest to dobry ruch Milanu. Ściagnęli zawodnika na pozycję, na którą potrzebowali, o charakterystyce jaka była im potrzebna. Gdzie nie tylko w Serie A jest posucha takich zawodników, ale i ogólnie. Pewnie wybrali najlpeszą opcje z dostępnych. Duży, głośny, drogi transfer jak na Włochy. Zrobili to bez kadry zarządzającej. Poszli i załatwili, po prostu. Była potrzeba, jest wydatek. Nie wyszukali randomowego typa w programie na koniec okienka, tylko zamknęli najlpeszą dostępną opcje. Młodego gościa, 25 lat. Może odpalić we Włoszech, tutaj lubią takich snajperów. Zobaczymy jak będzie. My mamy dwóch speców, którzy negocjują pół roku, a i tak zawodnika zgarnia ktoś inny. To, że musieli przepłacić za Ramosa bo nikt inny nic chciał do nich iść to inna kwestia. Amorim ponoć go chciał. Allegro jak chciał napastnika to dostał Nkunku XD

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625654

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się