Pozostałe

Mourinho wróci po sezonie do Interu?! (61)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
877
61

Sensacyjne wieści napływają z Włoch. Zdaniem tamtejszych dziennikarzy, letni powrót Jose Mourinho do Interu jest bardzo prawdopodobny!

 

Jak twierdzi Il Corriere dello Sport, Moratti i Mourinho są w ciągłym kontakcie i jeśli wierzyć Andrei Ramazzottiemu, jednemu z redaktorów rzymskiej gazety, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo powrotu Mourinho do stolicy Lombardii. Portugalczyk podobno bardzo żałuje odejścia z Interu. Napływają również wieści co do przyszłości Leonardo, według których opuści on zespół Nerazzurrich nawet w przypadku zwycięstwa w Pucharze Włoch.

 

Z kolei mediolańska La Gazzetta dello Sport donosi o zapisaniu przez Jose Mourinho swoich dzieci do szkoły w okolicach Mediolanu. Znajduje się ona w miejscowości Lugano, w odległości 40 kilometrów od Mediolanu. Dzieci Mourinho uczęszczały do niej w okresie poprzedniej kadencji The Special One w Interze.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (61)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2011 o 10:31 przez mAlEc7
mAlEc7
Byłoby pięknie ale niech MM zabezpieczy się w postaci Villasa Boasa...
18.04.2011 o 00:10 przez mecen
mecen
42# widze że to TY jestes słabo poinformowany. Ganso ma przejsć do klubu z blazylii po to zeby ten klub zarobił na min 10baniek i odsprzedał go dalej...
17.04.2011 o 23:35 przez eldoka
eldoka
to jest nie realne niema na to szns jeszcze nie teraz jestem tego pewny<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! tylko marzenia<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.04.2011 o 22:22 przez wegorz
wegorz
... niby wiem, że to plota, ale mimo to serce rośnie... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 22:21 przez Kusy
Kusy
coś mi się w to nie chce wierzyć.
17.04.2011 o 21:08 przez zanetti22
zanetti22
Marzenia nie do spełnienia. Zarzekał się że wraca na wyspy. A przydałby się nam ktoś taki jak on. Niezły mecz Realu z Barcą ostatnio. Zabrakło trochę szczęścia...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 21:00 przez Adriano99
Adriano99
Moim zdaniem powrót Mourinho jest praktycznie niemożliwy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oczywiście Leonardo nie spisuje się w roli trenera ponieważ nie potrafi zmotywować drużyny więc jestem za zmianą trenera ;] <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 20:37 przez okus33
okus33
Forza Mou<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Czekamy z otwartymi ramionami<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 20:35 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
42-dupa, nikogo nie obchodzą tu plany milanu
17.04.2011 o 19:57 przez Rufus
Rufus
Za bardzo w to nie wierzę....Ale nie miałbym nic przeciwko temu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Mou czekamy !
17.04.2011 o 18:42 przez SlimShady
SlimShady
Każdy z nas o tym marzy <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.04.2011 o 18:25 przez Mnil
Mnil
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.04.2011 o 18:01 przez KochamInter
KochamInter
Nieprawdopodobne ale wcale nie nierealne <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Chciałbym żeby wrócił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Forza Mou <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 17:18 przez Kubus
Kubus
#48 snuj marzenia gdzie indziej
17.04.2011 o 16:45 przez czterydwafantazja
czterydwafantazja
witam! powiedzmy sobie szczerze po pierwsze primo żegnamy leosia, jeżeli jego nie będzie to ganso najprawdopodobniej wybierze ACM bo budujemy silną pakę która za rok dwa powalczy o potrójną koronę. a co do mourinho to będzie to tak że on powie że Was szanuje ale musi iśc gdzie indziej
17.04.2011 o 16:42 przez etoo97
etoo97
może nasz sen się spełni? <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
17.04.2011 o 16:39 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
moim zdaniem to jeszcze nic nie znaczy, nie ma co robić sobir nadzieji
17.04.2011 o 16:33 przez Interking_87
Interking_87
To by było jak marzenie ale czy jest to możliwe ?
17.04.2011 o 16:18 przez Gajdzik
Gajdzik
Byłoby pięknie, ale nie wierzę w coś takiego <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
17.04.2011 o 15:31 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Mourinho<br />
...<br />
...(długo nic)<br />
...<br />
Villas Boas<br />
Capello
17.04.2011 o 15:28 przez stubek
stubek
#37 To słabo poinformowany jestes, ganso jest o krok od podpisania transferu w swojej lidze wiec nie zawita u nas w europie dosyc dlugo. Przykre ale prawdziwe . Szkoda.
17.04.2011 o 15:27 przez Vasyl
Vasyl
zrobil wiele dla Interu ale lepiej niech nie wraca, jeszcze nie teraz. wiadomo od dawna ze takie powroty najczesciej to niewypal. niech Inter skupi sie teraz na zatrudnieniu dobrego trenera i sporowadzeniu kilku mlodych i wartosciowych graczy. ze zwyciestwem milanu w lidze skonczy sie pewna epoka w historii Interu i trzeba rozpoczac nowy etap z nowymi mlodymi graczami i nowym trenerem i pomalu budowac druzyne od podstaw.
17.04.2011 o 14:44 przez PeeYo1986
PeeYo1986
Pokładam cały czas wielkie nadzieje, że może jednak się uda i Mou wróci do nas... Tylko nadzieja nam pozostała. A do tego bardzo wierzę w teksty z przepisywaniem dzieciaków do szkoły. W ostatnich latach wszelkie takie teksty znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości więc wierzę, że i tym razem tak będzie! Do tego dobre mercato, które nas wzmocni i razem z Mou i nowymi zawodnikami wracamy na szczyt! Forza Inter! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.04.2011 o 14:28 przez Francisco
Francisco
Jaki człowiek był spokojny gdy na ławce był sobie Mou - niesamowity trener.
17.04.2011 o 14:25 przez Czarson
Czarson
A może do Romy idzie ? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.04.2011 o 14:21 przez mecen
mecen
Odejście Leo = Ganso w milanie.<br />
BARDZO bym chciał MOU z powrotem, ale wcale bym się nie obraził jakby jego asystentem był Leo.
17.04.2011 o 14:15 przez Olszu
Olszu
MOURINHO WRACAJ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
17.04.2011 o 13:54 przez Scouser
Scouser
Wiadomo , Inter ma jeden z najmocniejszych składów w Europie a na pewno w Serie A . Brakuje tutaj jednak trenera który by coś z tym zrobił ..chłopcy się wypalili ,a Leonardo oprócz pieprzenia na konferencjach nic wielkiego nie zrobił . <br />
Nie rozumiem tylko dlaczego zawodnicy tak go bronią <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> .<br />
Najlepszy dla Interu byłby Villas Boas i takiego trenera życzę Interowi ;D.<br />
<br />
A co do tego , że Inter spada na dno ..no moze trochę przesadziłem ..jak będzie pokażę następny sezon , ale jesli Leonardo zostanie , to nie zdziwiłbym się gdyby Interu zabrakło w LM za kilka lat , czego oczywiście nikomu nie życzę ;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
17.04.2011 o 13:50 przez Drago194
Drago194
Mou bardzo żałuje odejścia z Interu co było chyba widać po finale Ligi Mistrzów kiedy to zaryczny opuszczał Estadio Santiago Bernabeu. Bardzo chciałbym aby do nas wrócił ale istnieje zagrożenie że piłkarze będą tak bardzo podekscytowanie powrotem The Special One że niestety ale drastycznie obniżą poziom, dla tych co mnie zbluzgają za ten post proponuje przestudiować historię Interu w latach 1960 - 1974 Helenio Herrera też wygrał wtedy Puchar Europy Mistrzów Krajowych po czym odszedł później powrócił i nic wielkiego z tego nie wyszło, oczywiście zasada wielkich &quot;powrotów&quot; nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mimo wszystko bardzo chciałbym aby Jose Wrócił. Forza Jose<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.04.2011 o 13:44 przez micom
micom
Scouser - no chyba lekko przesadzasz z tym, że Inter spada na dno... To jest dopiero pierwszy nieudany sezon od wielu lat, nie zawsze wszystko wychodzi. Poza tym to oczywiste, że drużyna jest wypalona i czas na zmiany... Akurat w Interze Mou na pewno miałby wolną rękę i pieniądze na transfery również <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jakby nie patrzeć, Inter jest zespołem z wielką klasą i wielkimi nazwiskami <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się