Wywiady z piłkarzami

Mourinho:"Nie jestem Harry Potterem" (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
372
22

Jose Mourinho już napotkał się na pierwsze słowa krytyki w Hiszpanii, jego drużyna zaledwie zremisowała z Realem Mallorcą, a The Special One odpowiedział na te słowa tak:

Przede wszystkim chcę powiedzieć jedną rzecz dla przesądnych. Zarówno Inter jak i Porto rozpoczynały sezon od remisu, następnie cztery tytuły zdobyło Porto a pięć Inter. W każdym razie jestem trenerem, a nie Harry Potterem.

Gdybym chciał zamieszkać w spokojnej dzielnicy, to na pewno zatrzymałbym się w hotelu Interu. Mistrzem Europy, drużynie, która zdobyła wszystko w ciągu dwóch lat, klubie w którym spędziłem dwa lata, dostał się do Klubowych Mistrzostw Świata a także występował w Superpucharze. Ale wolałem wybrać trudniejszy kierunek i udać się do Madrytu, drużyny, która potrzebuje trochę stabilności.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.09.2010 o 16:18 przez Dominho
Dominho
Szkoda że nie został...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.09.2010 o 23:22 przez Omen
Omen
Mourinho wracaj<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Za dziewczyną tak nie tęskniłem gdy zerwała jak za Portugalczykiem ;/
01.09.2010 o 20:34 przez konrados
konrados
za rok go wykopią z realu bo nic z mimi nie wygra<br />
BARCA rządzi <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.09.2010 o 19:17 przez luke1986
luke1986
Nie ważne co Mou będzie wygadywał w gazetach i gdzie i z kim będzie teraz wygrywał...po tym co zrobił dla Interu po tym co zrobił dla nas wszystkich kibiców i jak długo przecież musieliśmy na to czekać...po tym wszystkim to zawsze będzie trener wspaniały i zasługujący na dozgonny nasz szacunek. Ja kibicuję interowi od 98' i zawsze będę mu wdzięczny za to co osiągnął z zespołem internazionale
01.09.2010 o 18:51 przez adriano:)
adriano:)
Raczej do nas nie wróci, ale po cichu na to liczę.
01.09.2010 o 17:52 przez Mate1908
Mate1908
Kto wie może Jose wróci do nas i to już niebawem <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> W Realu prócz pucharów oczekują także efektownej piłki. Przy Portugalczyku może być z tym pewien problem. Mourinho bardziej preferuje defensywną i taktyczną piłkę aniżeli taką grę 'na wariata' do przodu. Jeśli Rafa nie pokaże się z dobrej strony w Interze, a Jose w Realu to może The Special One wróci do nas już w przyszłym sezonie. Co jak co ale cholernie brakuje tego człowieka w naszym klubie...
01.09.2010 o 16:56 przez bloow
bloow
tęsknie...
01.09.2010 o 16:51 przez MatiInter
MatiInter
Mou<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.09.2010 o 16:15 przez mati1908
mati1908
dokładnie Jose,jednak nadal jestes gosciem w moich oczach
01.09.2010 o 15:15 przez yoda79
yoda79
Kapitalny gość. Szkoda,że odszedł i pewnie nie wróci.<br />
Powiedziałbym Mou powodzenia w Realu,ale niestety nie znoszę hiszpańskiej piłki.
01.09.2010 o 15:15 przez Kamikaze
Kamikaze
Jak mi brakuje tych jego wypowiedzi ; / <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
01.09.2010 o 15:13 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Brakuje mi jednejrz rzeczy Benitezowi ktora mial Mou... Stanowczosc... Beniu stanowczo powienien powiedziec ze tak chce marszczerano i jest mu potrzebny a nie &quot;jesli zarzad kogos sprowadzi to dobrze jesli nie tez dobrze&quot; widac ze facet nie ma jaj i dlatego zostalismy na lodzie jesli chodzi o transfery. I albo Benitez chce pokazac jaki to jest kozak i bedzie gral tymi zawodnikami ktorych ma albo naprawde jest malutki ;) <br />
PS<br />
Mou wracaj gdzie twoje miejsce<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.09.2010 o 14:59 przez Seba
Seba
Jose poruszył także kwestię Interu więc news jak najbardziej mógł się tutaj pojawić ;)
01.09.2010 o 14:53 przez snuffy
snuffy
przy Mou pewnie były by wzmocnienia<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> no ale właśnie czy teraz bedą codziennie newsy z szatni Realu <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.09.2010 o 14:51 przez hQ
hQ
Mnie też<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.09.2010 o 14:50 przez Seba
Seba
No najlepiej jakby media już go zwolniły i okrzyknęły Barce mistrzem ;) Tak samo rozumiem, że Milanu można się obawiać, ale Ibra, z Robinho jeszcze dobrze butów nie założyli, a tu w internecie można już spotkać się z artykułami zatytułowanymi: &quot;Galaktyczny Milan&quot;, &quot;Milan gotowy strzelić ponad 100 bramek w lidze (po meczu z mocarnym Lecce), &quot;Czy ktoś jest w stanie zatrzymać Milan?&quot;. To tak jak rok temu po dwóch kolejkach powstał artykuł &quot;Diego nowa gwiazda Serie A&quot;. Początki sezonu to tak na prawdę jedna wielka niewiadoma i nigdy racjonalnie nie uda się ocenić siły drużyny w perspektywie całego sezonu.
01.09.2010 o 14:45 przez MiRas.
MiRas.
Brakuje mi tego człowieka u nas jak cholera...
01.09.2010 o 14:45 przez katax
katax
NO I PO JAKIEGO GRZYBA TEN POST TUTAJ? MOURINHO NIE JEST TRENEREM INTERU, A JAKBY KTOS CHCIAL POCZYTAC TO ZAWSZE MOZE WEJSC NA STRONKE REALU..:S
01.09.2010 o 14:40 przez Internazionalista
Internazionalista
wracaj Mou do Interu gdzie Twoje miejsce <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
01.09.2010 o 14:39 przez snuffy
snuffy
Gorzej jak nie zdobedzie majstra i go wyrzuca<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Co wtedy z jego wielkim szlemem <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Do Barcy raczej go nie wezma a z inną drużyna moze byc troche cieżko zakończyć sezon na 1 miejscu w PrimeraDivision<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.09.2010 o 14:33 przez Ajk
Ajk
Teraz Jose będzie wkręcał Hiszpanom jaką on to im łaskę zrobił, że przyszedł do Realu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Real zacznie dobrze grać i nie wątpię, że zdobędą trofea ale potrzeba czasu. Niestety w Madrycie są wszyscy w gorącej wodzie kąpani więc Mourinho może problemy.
01.09.2010 o 14:24 przez darek32
darek32
<a href="http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Zdesperowany-Mourinho-chcial-kupic-Etoo,wid,12624316,wiadomosc.html">http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Zdespe&shy;rowany-Mourinho-chcial-kupic-Etoo,wid,12&shy;624316,wiadomosc.html</a>

Shoutbox

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Claudio 24.06.2026 22:02

a jak mamy nadal grac 3 w obronie to musi byc klasowy obronca oraz mocne prawe wahadło

Claudio 24.06.2026 22:00

patrzac na nasze mozliwosci i fundusze nie jest takie cos wykluczone, ale wiadomo zalezy tez od okolicznosci jak w przypadku Paza.

Claudio 24.06.2026 21:59

sciagnac Paza, przejsc na 4-3-1-2. Na PO dać Bissecka, na LO Dimarco na środku Bastoni z Akanji, w pomocy Barella, Hakan i Zielu, przed nimi Paz, a w ataku Lautaro i Thuram. Do tego przydalby sie klasowy PO oraz srodkowy obronca spokojnie na pierwsza 11.

pluto11 24.06.2026 21:46

W Feyenoordzie jest młody 20 letni chłopka coś ktoś o nim więcej wie oglądał

HB 24.06.2026 21:43

można grać 3-4-1-2

AveCaesar 24.06.2026 21:43

Czym różni się szukanie bocznego obrońcy od wahadłowego ? Skoro nie umiemy znaleźć/uzbierać na czterch graczy na bokach, damy radę to zrobić na ośmiu ? Skrzydłowi będą musieli ciągnąć grę więc taki Lusi Ąrik to za mało, a na wahadło się go wstawi i biega. Tak samo jak Dioufa. Barella tam wszystko połata. Wobec tego rzekłbym nawet, że mamy szczęście grając wahadłami. Już widzę jakich skrzydłowych ogarnia Ausilio przy Oaktree.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625393

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się