Pozostałe

Muntari: „Będę walczył o miejsce w Interze” (28)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
342
28

Tylko kwestią czasu miało być złożenie przez Sulleya Muntariego podpisu na kontrakcie z Galatasaray Stambuł. Informacje te potwierdzał nawet agent zawodnika. Teraz głos zabrał sam zainteresowany i jak przyznał, interesuje go tylko gra w barwach Interu:

 

- Wrócę do Mediolanu i udam się na obóz przygotowawczy z Interem, później zobaczymy, co się wydarzy. Moim celem jest pozostanie we Włoszech i gra dla Nerazzurrich, ponieważ to jest moja drużyna. Plotki o transferze do Galatasaray? To nic nowego, spekulacje są częścią piłki nożnej, kiedy kończy się sezon rozpoczyna się mercato, jestem już do tego przyzwyczajony.

 

- Nienawidzę siedzieć na ławce rezerwowych, dlatego udam się na zgrupowanie z Interem, dam z siebie wszystko i zobaczę, co się wydarzy. Kolejne wypożyczenie? Nie wiem, na razie potrzebuję czasu, będę ciężko pracował i modlił się, zobaczymy, co z tego wyniknie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.06.2011 o 18:59 przez Alvaro 8
Alvaro 8
Ja również jeszcze go nie skreśliłem i nie mam nic przeciwko żeby dać mu drugą szansę. W formie był przecież bardzo pożyteczny<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.06.2011 o 13:39 przez Piotr1996
Piotr1996
Życzę Ci wywalczenia miejsca w Interze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> FORZA MUNTARI <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.06.2011 o 13:32 przez mati1908
mati1908
ambicja to nie wszystko,trzeba to podeprzec umiejetnosciami,a u niego z roku na rok z tym słabiej
25.06.2011 o 09:39 przez Ruperciak
Ruperciak
Chłopak ma ambicję i to się ceni <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.06.2011 o 09:09 przez etomaster
etomaster
#22 masz rację sam eto powiedział że to muntari buduje ducha drużyny i potrafi rozweselić nawet gdy dostajemy po tyłkach masz całkowitą rację
25.06.2011 o 08:45 przez el_loco
el_loco
wszystko ładnie pięknie ale powinien zacząć myśleć na boisku bo w innym przypadku wyląduje w Lechu.
24.06.2011 o 23:28 przez scozzi
scozzi
Muntari zostań. nie wiem czemu wszyscy są tak anty ..
24.06.2011 o 23:13 przez Snake86
Snake86
@13 - kolego zacpales, czy robisz sobie jaja? <br />
sulley - sorry, ale spadaj stad... <br />
nie chcemy cie tu ofermo bo jestes za cienki, za miekki. powodzenia gdziekolwiek.
24.06.2011 o 21:08 przez Kusy
Kusy
też bym tak postąpił ;P
24.06.2011 o 20:50 przez RedBull
RedBull
Nie tylko nie to!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Muntari nie rób sobie jaj<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
24.06.2011 o 20:40 przez Kubus
Kubus
Ja go tam lubie tylko szkoda że jest słaby <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
Ale zgadzam sie z #10
24.06.2011 o 20:28 przez Seba
Seba
Zawsze gdy przychodzi nowy trener, to zawodnicy chcą się pokazać i nie myślą o odejściu. Pandev powie to samo i ponownie zostaniemy z tą samą kadrą.
24.06.2011 o 20:04 przez Garon
Garon
I znowu brak transferów jak nikogo nie sprzedamy, a juz liczyłem chociaz na jeden ciekawy... damn
24.06.2011 o 19:47 przez Kubusa10
Kubusa10
No to Muntar mnie za przeproszeniem ...tak byłem jednym z wielu którzy chwalili go za to że nie poleciał na kasę.Teraz niech gnije na ławce
24.06.2011 o 19:35 przez Lechu
Lechu
#7 <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
24.06.2011 o 19:32 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Mam nadzieje że zostanie. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.06.2011 o 19:29 przez SlimShady
SlimShady
Jeszcze tego brakowało, nie wiem jak Branca i Moratti mogą na pozwalać, gosciu nie nadajesz sie dla Interu, są z tobą same straty, oszczędź sobie wstydu i wreście odejdź. Masakra<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> a miało być tak pięknie, miał być u turasów.
24.06.2011 o 19:18 przez mauri1902
mauri1902
Motta dobrze ustawiony daje 2 razy wiecej ;) ) ale obydwoje na sprzedaż ;p
24.06.2011 o 19:15 przez Lamatico
Lamatico
Lepszy Muntari walczący, niż Motta spacerujący!
24.06.2011 o 18:49 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Niestety nie ma dla Ciebie już tu miejsca, zrozum że to nie ma sensu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.06.2011 o 18:15 przez mAlEc7
mAlEc7
A miało być tak pięknie...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
24.06.2011 o 18:10 przez Michal_fci
Michal_fci
a wszyscy ( ja tez) pisali &quot; Szacun ze nie leci na kase tylko chce grac&quot; haahahha
24.06.2011 o 18:01 przez mauri1902
mauri1902
no tak bedziesz pomykał dawał z siebie wszystko bysmy Cie nie sprzedali a potem bedziesz grał beznadziejnie nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> miałeś szanse straciłes nara;p
24.06.2011 o 17:56 przez Dzyl
Dzyl
Jak tylko zobaczyłem tytuł newsa to od razu złość się we mnie zebrała...Już się cieszyłem że się go w końcu pozbędziemy i zarobimy na tym, a ten nagle gada że chce zostać. I tak nie wywalczy sobie miejsca w podstawowym składzie bo jest po prostu przeciętnym piłkarzem i za słabym na Inter. Nawet w Sunderlandzie go nie chcieli a on w Interze chce walczyć o miejsce w podstawowym składzie ? No bez jaj...
24.06.2011 o 17:54 przez Raffal
Raffal
odejdz <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.06.2011 o 17:54 przez KochamInter
KochamInter
To było oczywiste
24.06.2011 o 17:53 przez ★Intero★
★Intero★
Damn...

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się