Pozostałe

Mutu nie zagra z Interem (16)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 17 lat temu
539
16
Jak się okazało absencja Gilardino to nie jedyny problem drużyny z Florencji przed meczem z Interem Mediolan. Niezdolny do gry okazał się także Adrian Mutu.

Rumun w ostatniej chwili doznał kontuzji kolana, która okazała się na tyle poważna, iż zawodnik nie będzie w stanie zagrać w dzisiejszym pojedynku. W związku z tym Fiorentina może mieć problem z zastąpieniem tak wartościowych napastników.

Na razie nie są znane dokładniejsze informacje na temat kontuzji byłego napastnika Nerazzurrich.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.10.2008 o 22:26 przez adriano:)
adriano:)
Gdyby w tym meczu zagrali dzisiaj Mutu i Giliardinho to raczej po pierwszej połowie nie było by 0-0
29.10.2008 o 21:47 przez Tomek8990
Tomek8990
Fiorentina to mocny klub, ale bez dwóch tak ważnych dla nich ogniw jakimi są bez wątpienia Mutu i Gilardino, będą mieli ciężko z naszym mocnym Interem... do przodu niebiesko - czarni <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 21:46 przez Adriano99
Adriano99
Ludzie powinniscie płakać... Właśnie szkoda tego piłkarza... Mecz bedzie o wiele gorszy... Ja mu współczuje (nie jestem kibicem Fiorentiny) !! FORZA INTER !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 21:00 przez IBRA2880
IBRA2880
Super!Tylko zeby wygrali chloapki...
29.10.2008 o 21:00 przez Kielben
Kielben
Bodzio ma racje , to moze sciema jest ;p <br /> chociaz wydaje mi sie ze nie zagra ;d <br /> no i dobrze :D
29.10.2008 o 20:59 przez Nor10
Nor10
Gilardino zawieszony i jeszcze Mutu wypadł <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> także zwyciestwo będzie nasze! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 20:39 przez Jeremy
Jeremy
No to atak Fiory rozbity a Mutu akurat w ostatniej kolejce sie odblokowal i zdobyl dwie bramki.
29.10.2008 o 20:24 przez Ibanez
Ibanez
czyli Fiora gra bez Gilardino i Mutu<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> nice....
29.10.2008 o 20:19 przez dolin123
dolin123
to dobrze
29.10.2008 o 20:17 przez Joker
Joker
dobra wiadomość <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 19:44 przez Mate1908
Mate1908
czyli Fiora bez lidera <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 19:39 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
oby tylko udalo nam sie zdobyc komplet punktów<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 19:38 przez BoDzIo
BoDzIo
Może to ściema jest<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 19:32 przez Seba
Seba
Dobre <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 18:52 przez wornock
wornock
Spore ułatwienie dla Interu ;P <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
29.10.2008 o 18:10 przez Piekarz
Piekarz
No cóż... nie powiem, że nie mamy przed tym meczem sporego szczęścia <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625123

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się