Kontuzje

Nainggolan kontuzjowany! (39)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 7 lat temu
3649
39

Pech nie opuszcza drużyny Interu. Jak donosi football-italia Radja Nainggolan może ominąć spotkanie derbowe z powodu kontuzji mięśnia.

Belg poczuł ból w lewej łydce podczas ostatniego treningu, wstępne raporty mówią o naciągnięciu mięśnia przez które Radja nie zagra z Eintrachtem i Spal. Stan zdrowia Ninjy będzie monitorowany, kolejny raport spodziewany jest na następny tydzień. 

Nie wiadomo więc także, czy Radja zagra w spotkaniu rewanżowym z Eintrachtem oraz derbach z Milanem. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu dla Hakana? (9)

27.04
13:49

Bisseck opuści dwa ważne mecze (5)

02.04
14:31

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.03.2019 o 22:55 przez wegorz
wegorz
Szkoda strzępić ryja... :/
06.03.2019 o 20:17 przez menia
-1
menia
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
06.03.2019 o 17:03 przez LukeInter
+1
LukeInter
Te kontuzje to wina złego prowadzenia się, braku snu, odpowiedniej diety. Piłkarzem się jest 24 godziny na dobę, a nie tylko podczas treningów. Czy ktoś się spodziewał po tym gościu czegoś innego? Nie dziwi mnie kontuzja, dziwi mnie to że kazał nam tyle czekać od poprzedniej.
06.03.2019 o 19:37 przez Jacenty
+1
Jacenty
Zgadzam się. Paradoksalnie, wielu kibiców bagatelizowało jego styl życia, argumentując to tym, że 9ggo broni się na boisku. Tymczasem wypadkowa wieku, motoryki, trybu życia oraz odżywiania zdaje się być nieubłagana. Pal licho te 30 mln, ale dołożenie karty Zaniolo nas po prostu kompromituje.
06.03.2019 o 16:34 przez WTC
+1
WTC
Czyli Borja jeb@ny Valero wchodzi do pierwszego składu sobie poczłapać i po podawać do tyłu.
06.03.2019 o 15:32 przez timon
+3
timon
Ausillio łowca okazji :D chłop zaczyna przypominać mi goscia, który jedzie do Niemiec i ściąga 12 letniego Paseratti, pięknego, lsniacego i z przebiegiem 100tys. Jara się on, znajomi, sąsiedzi jakie to super auto ściągnął. Mija miesiac-dwa i wszystko zaczyna się sypać i człowiek dopiero widzi, dla czego kwota zakupu była tak niska, za tak,, swietne'' auto ;)
06.03.2019 o 16:59 przez SETE
SETE
no cos w tym jest :)
06.03.2019 o 18:50 przez el_loco
el_loco
przypominam tylko, że to Spaletti chciał Niangolana.
06.03.2019 o 20:44 przez timon
timon
oczywiście masz rację i jeden i drugi powinni wylecieć ;)
06.03.2019 o 15:28 przez maverik
maverik
Wraca do formy i...znów kontuzja :/
06.03.2019 o 15:25 przez MaestroWalt
+1
MaestroWalt
Jak nic tylko: Are you fucking kidding me ?
06.03.2019 o 15:15 przez Gajdzik
Gajdzik
W końcu zaczął wracać do dobrej gry i coś takiego..., ja :cenzor: e 😵
06.03.2019 o 14:39 przez Odet
+1
Odet
Zasłona dymna przed Derbami. Olewają LE, chcą dać odpocząć Radji, to mają pretekst :)
Pozdr.
06.03.2019 o 14:36 przez miniu86
+1
miniu86
kopanie leżącego
06.03.2019 o 14:23 przez Imrahil
Imrahil
jprdl xD
06.03.2019 o 14:08 przez ddamiann17
ddamiann17
To są ku*wa jakieś jaja..
06.03.2019 o 14:08 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Balde też się znow popsuł 😆. Coraz lepiej.
06.03.2019 o 13:59 przez piotrekninter
piotrekninter
Każdy nowy miał uraz/kontuzje
06.03.2019 o 13:19 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
No nie mogę, nie dowierzam, ludzie kochani XD
06.03.2019 o 13:11 przez Kondzik
+1
Kondzik
Człowiek się łudził A wyszło jak zwykle. Tu nie ma co trenować tu trzeba już dzwonić...
06.03.2019 o 14:53 przez SETE
SETE
Uwielbiam ten zwrot..jeden z moich ulubionych...Ś.P Janusz Wojcik
06.03.2019 o 12:52 przez jacodj
jacodj
Wszystko roztrwonimy! Spaletti co Ty żeś narobił człowieku !! !
06.03.2019 o 13:07 przez Kondzik
-1
Kondzik
Odłóż już używki
06.03.2019 o 12:43 przez SETE
SETE
Ha ha ha ... frustracja ostatnimi informacjami zwiazana z Interem przerodzila sie w beke. Jednak patrzac na to wszystko na spokojnie to nic nie dzieje sie bez przyczyny. Kazdy kto myslal, ze Radja bedzie niezniszczalny jak terminator moze byc rozczarowany. Vrsaljko to byl gracz szklanka , polamal sie u nas i chyba nie powinnismy byc zdziwieni. Keita to mozna mowic , ze pech bo zawsze wygladal na "zdrowego" :) Kwestia czasu jak Politano a moze tez Perisic beda miec kontuzje , gdyz graja bardzo duzo.
Mala rotacja w skladzie bo de facto nie ma kim grac i takie sie rzeczy dzieja.
W takim juve jest non stop kilka kontuzji, jedni wracaja a inni ida odpoczywac czy sie leczyc ale jest kadra i tych ubytkow nie widac.
napisze po raz kolejny, ze ten sezon pokaze chinczykom, ze sklad wymaga inwestycji grubych, naprawde grubych aby cos z tego bylo. Nie ma innych mozliwosci jak powazne inwestycje.
06.03.2019 o 18:56 przez el_loco
el_loco
jestem podobnego zdania. bez inwestycji nie mamy co liczyć na jakieś sukcesy i co roku będziemy walczyli o zakwalifikowanie się do LM. Natomiast nie mogą to być Inwestycje typu DePaul. Muszą to być inwestycje o "grubych nazwiskach np. Isco czy Rakitič.
06.03.2019 o 12:38 przez pasencjusz88
pasencjusz88
To po LE tragedia totalna...sezon w tyłku...
06.03.2019 o 12:36 przez jacodj
jacodj
No nie wierzę....
06.03.2019 o 12:34 przez jacodj
+1
jacodj
:cenzor:
06.03.2019 o 12:16 przez djguclo87
djguclo87
Ja juz przestałem się łudzić że to będzie dobry sezon wręcz przeciwnie będzie źle... Po transfer ach nici na + tylko de Vrij on nie zawiódł po części lautaro ale rozliczać go będziemy na koniec sezonu a reszta transferów to niewypały bo kontuzje itd nawet politano bo on za łatwy do odczytania gra prosta piłkę zawsze tak samo dużo słabszy od insignie
06.03.2019 o 12:13 przez Krisu
+4
Krisu
Każdego dnia, kiedy czytam informacje na temat naszego klubu myślę sobie, że gorzej już być nie może.
A jednak...
06.03.2019 o 13:23 przez IlCapitano
IlCapitano
Inter przełamuje bariery zrozum
06.03.2019 o 12:03 przez Piotrekfci
+6
Piotrekfci
Idz Pan w chj z nim i lysym na ktorego życzenie on przyszedł. Od 9 lat pasmo nieszczęść, złych wyborów, porażek, złych trenerów, złego zarządzania, piłkarzy bez ambicji i woli walki. Zhang czas powiedzieć sobie i kibicom DOSC !! ! Zwolnić, sprzedać gości którzy nadają się bardziej do gry u spadkowiczow serie a i sprowadzić zawodników godnych noszenia tej koszulki jak i trenera z jajami a nie pizdka który po każdym meczu zwiesza głowę i jakoś to będzie.
06.03.2019 o 11:59 przez danielinter
+1
danielinter
W koncu po 30 stce sie ten styl gry odbija.Nawet Szczesny gadal ze nigdy nie widzial pilkarza o takim podejsciu do życia.
06.03.2019 o 11:42 przez Endru
Endru
co za wrak ciagle cos z nim nie tak
06.03.2019 o 11:39 przez Orzeu
+2
Orzeu
gdy już myślisz że jesteś na dnie a dostajesz kopa w dupę i lecisz jeszcze niźej xd
06.03.2019 o 11:38 przez KoBa
+2
KoBa
No to już jest kopanie leżącego..
06.03.2019 o 11:36 przez kamil13216
+5
kamil13216
Transfer stulecia.
06.03.2019 o 12:05 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Pobija po stokroć tak znienawidzonego przez wielu tu Barbose, który może i w słabej lidze ale strzela czyli robi to czego qwa nasi nie potrafią !!
06.03.2019 o 11:35 przez Czarson
+6
Czarson
Niech zyje bal

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się