Wywiady z piłkarzami

Nainggolan: Wciąż wierzę w powrót do Interu (18)

Autor:
Źródło: różne
około 6 lat temu
1915
18

W niedawnym wywiadzie na Instagramie z Fabio Fogninim, Radja Nainggolan opowiedział o swojej przygodzie z Interem oraz powodach odejścia z Romy latem 2018 roku.

 

Odejście z Romy

Na początku Radja poruszył temat transferu z klub ze stolicy Włoch:

"Zostawiłem swoje serce w Rzymie to było unikatowe przeżycie. Niestety, pozwoliłem swojej dumie na przejęcie nade mną kontroli i z tego powodu odszedłem z klubu".

 

Sezon w Interze

Następnie Belg kontynuował opowiadając o swojej grze w barwach Nerazzurri, przyznając, że chociaż jest zadowolony ze swojej postawy, to wie, że nie pokazał pełni możliwości:

"Przeszedłem do Interu, do trenera, który bardzo chciał mnie w klubie. Byłem pełen entuzjazmu, jednak doznałem kontuzji i pojawiły się też inne problemy. Patrząc na statystyki - jestem usatysfakcjonowany, chociaż wiem, że mogło być lepiej. Nie pokazałem najlepszego Nainggolana w Interze. Miałem nadzieję, że dostanę jeszcze jedną szansę, ale tak się nie stało i musiałem zaakceptować taką decyzję. W klubie wiele się zmieniło, a mój kontrakt wciąż obowiązuje przez najbliższe dwa lata. Wciąż wierzę w powrót do Interu i zaprezentowanie pełni swoich możliwości. Nigdy nie miałem żadnych problemów w szatni, chociaż czasem pisano inaczej".

 

Nainggolan przebywa obecnie na wypożyczeniu w Cagliari, w którym ponownie odnalazł wysoką formę zdobywając 5 bramek i 6 asyst w 24 spotkaniach.

 

Chcielibyście zobaczyć go ponownie w barwach naszego klubu?

 

udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Zieliński: Cieszę się, że ten sezon minął mi bez kontuzji (0)

18.05
02:03

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2020 o 00:39 przez Snake86
-1
Snake86
A ja myślę, że kolega coś zrozumiał przez ostatni czas i dałbym mu jeszcze szansę, tym bardziej, że ma papiery na granie. Wolę go od Vidala.
23.04.2020 o 21:23 przez Pader88
+2
Pader88
Te inne klopoty chamie to Twoja nagrywka jak szykanowales Inter ze burdelu narobisz w szatni! Won za brame, bo Cie odholuje!
23.04.2020 o 23:24 przez kibix
kibix
Dobrze, że ktoś jeszcze kmini, że nie jesteśmy klubem filialnyn, żeby ktoś kto ma tylko umiejętności ale szkaluje klub to jest wielce blagany przez kibicykow o powrot do klubu
23.04.2020 o 14:24 przez Piter
+2
Piter
Nainggolan i Barella razem w składzie na takie derby z żydentusem, marzenie. Wracaj ninja, tęsknimy
23.04.2020 o 13:18 przez smerf1600
smerf1600
Włączył bym go do kadry na przyszły sezon, 1 sezon na dobrym poziomie jeszcze pogra a u nas najczęściej kuleje pomoc wiec dodatkowy kopacz na poziomie na pewno się przyda na takie maratony jakie mieliśmy w tym sezonie, żeby nie musieć liczyć na dzieciaka Agoume czy jak mu tam :)
23.04.2020 o 12:30 przez Vancore
+2
Vancore
Nie ma sie co oszukiwac to najlepszy pomocnik w lidze jak jest chociaz w przecietnej formie, w topowej to nikt nie ma do niego podjazdu. Jestem w 100% pewny ze gdyby on zostal w tym sezonie u nas to bysmy byli w tym momencie liderem.
23.04.2020 o 15:01 przez SETE
SETE
Problem polega na tym , ze ta szczytowa forma była ostatni raz 4 sezony temu i na dzień dzisiejszy Radja jest w stanie zagrać na dobrym poziomie ze 20 % sezonu
23.04.2020 o 17:53 przez Tifosinho
Tifosinho
20% to i tak więcej niż Vecino i Gaglia razem wzięci
23.04.2020 o 12:13 przez WTC
+2
WTC
Jeśli Inter ma wydać pieniądze na starca Vidala i dać mu pokaźny kontrakt, to już lepiej podać sobie ręce z Nainggolanem i pieniądze potrzebne do sprowadzenia Chilijczyka zainwestować w wahadła.
23.04.2020 o 11:52 przez scozzi
-1
scozzi
pluto11 napisał:
Po 1 po co ci Isco jak mamy Eriksena po 2 Icardi niech wypie... nikt nie chce go już tu oglądać


ja bym chciał
23.04.2020 o 21:00 przez rafael021
-1
rafael021
Chyba lubisz jak Inter gra w 10
23.04.2020 o 11:13 przez Guarin
+1
Guarin
Radziu trochę zmiękła rura co
23.04.2020 o 10:05 przez CzarodziejCzasu
-14
CzarodziejCzasu
Skoro okazało się, że wina nie leży po stronie niesfornych jednostek takich jak Nainggolan i Icardi tylko zwyczajnie - słabością zespołu najlepszym rozwiązaniem byłoby włączenie obu do kadry na przyszły sezon.

Nainggolana - ponieważ Sensi okazał się inwalidą, a Barella plackiem
Icardiego - ponieważ 110 baniek za Martineza można zainwestować na inne pozycje np. Tonali i Isco.
23.04.2020 o 10:54 przez pluto11
+2
pluto11
Po 1 po co ci Isco jak mamy Eriksena po 2 Icardi niech wypie... nikt nie chce go już tu oglądać
23.04.2020 o 11:06 przez Orzeu
Orzeu
Radja mógłby wrócić
23.04.2020 o 11:26 przez OSKARIXINTER
OSKARIXINTER
Barella jest plackiem?
23.04.2020 o 11:29 przez inter30
inter30
Placek Barella nakrywa czapką Radję
23.04.2020 o 21:02 przez rafael021
rafael021
Barella placek? Ty tak serio?

Shoutbox

Piekarz 16.06.2026 00:26

Jak Spaleciak nie zbuduje jakimś cudem Juventusu to gramy sami ze sobą w lidze

Piekarz 16.06.2026 00:26

Milan rozkręca cyrk na całego, Napoli bez dużego trenera nie istnieje, kto tam został z konkurencji?

minus09 15.06.2026 22:29

lukaku to by nie trafil z tej odleglosci, wiadomo ze samoboj

ZnawcaCalcio 15.06.2026 22:29

chyba samobój

ZnawcaCalcio 15.06.2026 22:28

Lakaka gol od razu po wejściu

Imrahil 15.06.2026 22:15

u merdaczy jest syf totalny, trzeba sondować czy majk menią jest do wyjęcia, a nie jakieś palestry czy pazy

Imrahil 15.06.2026 22:13

tam samo ten palestra

Imrahil 15.06.2026 22:12

yebać go

Rebelde 15.06.2026 22:00

Oczywiscie z opcją odkupu za rok przez Real

Cny 15.06.2026 21:49

przestań prowokować

martins2000 15.06.2026 21:20

Marchetti (Sky): “Real vorrebbe vendere Paz al Como a 40 mln!

Claudio 15.06.2026 20:37

Maurizio Sarri oficjalnie nowym trenerem Atalanty. Szkoleniowiec podpisał 3-letni kontrakt warty 3,5 mln euro rocznie.

Claudio 15.06.2026 19:56

nie wiem czy trener tak zajechal swoich zawodnikow, ale hiszpanie wygladali jakby to byla koncowka dogrywki :D

Claudio 15.06.2026 19:38

Co ta Hiszpania gra? :D

Klinsi64 15.06.2026 19:15

niedawno pisali że Iraola go puści

Klinsi64 15.06.2026 19:15

ta

martins2000 15.06.2026 18:46

The change of coach to Anfield could ultimately save Curtis Jones' career at Liverpool, preventing him from following in Quansah's steapes. There were rumors of his departure in the summer while Slot was still leading the team, but the appointment of Iraola could offer him a new beginning. DailyMirror

martins2000 15.06.2026 17:59

Besiktas should give a response to Inter by today. ❌ Negative feelings about Kristjan Asllani's stay in Turkey for €11m his buy clause.

El Imprezatore 15.06.2026 16:29

no szkoda, ze nie uda się go ściągnąć do nas

martins2000 15.06.2026 16:26

BREAKING: Nico Paz will STAY at Como next season. José Mourinho informed the player that he CANNOT promise him the STARTING role he wants.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29467

Liczba newsów: 53348

Liczba komentarzy: 624799

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się