Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Piotrek85
10.06.2026 19:12
od sprzedaży Esposito
Cny
10.06.2026 18:31
ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40
Piotrek85
10.06.2026 18:16
Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.
martins2000
10.06.2026 17:34
agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia
Cny
10.06.2026 15:04
Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.
Cny
10.06.2026 15:02
palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p
Cny
10.06.2026 14:57
6m to sporo
Piotrek85
10.06.2026 14:54
Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż
Cny
10.06.2026 14:54
O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry
Cny
10.06.2026 14:54
chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze
Piotrek85
10.06.2026 14:53
Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?
Klinsi64
10.06.2026 14:52
maverick prowadzi X
Jaszczu91
10.06.2026 14:37
Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b
Jaszczu91
10.06.2026 14:35
Pewnie mają już na niego chętnego za 12
Jacenty
10.06.2026 14:31
pisa wykupuje Akinsanmiro
Kredence
10.06.2026 14:03
Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd
Komentarze (8)
Najwyżej nie byliby gotowi na pierwsze dwie kolejki Serie A.
Wolę odpuścić pierwsze dwa mecze a mieć później zawodników przygotowanych odpowiednio na długi sezon, niż żeby mieli znowu w grudniu styczniu mieć ciągiem kontuzje mięśniowe do końca sezonu.
Tam jedynie różnica taka, że my gramy emerytami i jakimiś parodystami a Psg topowymi młodziakami
za ostatnie 5 lat (źródło transfermarket)
PSG - wydatki 990mln, przychód- 412mln
-578MLN
INTER- wydatki 382mln, przychód 455mln
+73MLN
Tak więc nie porównuj mi to możliwości jakie obecnie posiadają kadry Arabusów i innych Szejków w stosunku do nas i wielu podobnych klubów.
Na boisku oceniasz już stricte zespół do zespołu, ale nie zapomnij że za tym stoją pieniądze.
Śmieszy mnie zawsze to wychwalanie nad Guardiolą, teraz nad Enrique, te ochy i achy.... za setki milionów euro.