Informacje z klubu

Nerazzurri rozpoczynają swoje urlopy (8)

Autor:
Źródło: La Gazzetta dello Sport
11 miesięcy temu
2255
8

Inter przegrał wczoraj z Fluminense i odpadł z Klubowych Mistrzostw Świata. Oznacza to, że sezon 2024/2025 dla Nerazzurrich jest już oficjalnie zakończony. Nadszedł czas na zasłużony reset i odpoczynek. 

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, piłkarze z Mediolanu mają teraz trzy tygodnie przerwy. Powrót do Pinetiny zaplanowano bowiem na 23 lipca. Wtedy to właśnie Nerazzurri rozpoczną przygotowania do następnego sezonu. Zawodnikom z pewnością przyda się odpoczynek fizyczny i psychiczny po burzliwym i na pewno pełnym frustracji sezonie. Przed nimi nowe rozdanie, któremu przewodzić będzie Cristian Chivu. 

Zobacz też

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26
Cristian Chivu

Sky - szczegóły nowego kontraktu Cristiana Chivu (1)

27.05
11:13

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.07.2025 o 20:43 przez Domino
+2
Domino
Większość zawodników powinna dostać 4 tygodnie urlopu, a tacy jak Dima, Bare, Basto, Thuram, Acerbi 5 tygodni - ci co grali najwięcej.
Najwyżej nie byliby gotowi na pierwsze dwie kolejki Serie A.
Wolę odpuścić pierwsze dwa mecze a mieć później zawodników przygotowanych odpowiednio na długi sezon, niż żeby mieli znowu w grudniu styczniu mieć ciągiem kontuzje mięśniowe do końca sezonu.
01.07.2025 o 12:27 przez mroowa111
mroowa111
Podkeczyc się zresetować psychicznie i bedzie dobrze
01.07.2025 o 10:00 przez danielinter
+2
danielinter
Swoją drogą widać że zespoły z poza Europy dosyć dobrze sobie radzą bo są w trakcie sezonu, a Europejskie już wykończone po sezonie, a przecież na horyzoncie już nowy sezon
01.07.2025 o 10:05 przez Matti
+2
Matti
Też takim zespołom łatwiej jest grać ze względu na pogodę. Europejczycy jednak nie przyzwyczajeni aż tak do grania w takim upale.
01.07.2025 o 10:48 przez bonjovi100
+2
bonjovi100
?? Przecież Psg, Bayern czy Chelsea to kluby z Europy i idą po tytuł z solidnymi wynikami. PSG miało podobnie jak Inter z długoscią sezonu.

Tam jedynie różnica taka, że my gramy emerytami i jakimiś parodystami a Psg topowymi młodziakami
01.07.2025 o 10:52 przez Soprano1986
Soprano1986
Tak mieli 3 tygodnie treningów w lidze przed finałem LM to jest zapewne to samo co my :P
01.07.2025 o 10:55 przez darek666sz
darek666sz
City też idzie?
01.07.2025 o 13:10 przez rchemik
+2
rchemik
Człowieku, daj spokój.
za ostatnie 5 lat (źródło transfermarket)
PSG - wydatki 990mln, przychód- 412mln
-578MLN
INTER- wydatki 382mln, przychód 455mln
+73MLN

Tak więc nie porównuj mi to możliwości jakie obecnie posiadają kadry Arabusów i innych Szejków w stosunku do nas i wielu podobnych klubów.
Na boisku oceniasz już stricte zespół do zespołu, ale nie zapomnij że za tym stoją pieniądze.

Śmieszy mnie zawsze to wychwalanie nad Guardiolą, teraz nad Enrique, te ochy i achy.... za setki milionów euro.

Shoutbox

Piotrek85 10.06.2026 19:12

od sprzedaży Esposito

Piotrek85 10.06.2026 19:11

40 % mamy

Cny 10.06.2026 18:31

ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40

Tifosinho 10.06.2026 18:22

Pół Palestry 😁

Piotrek85 10.06.2026 18:16

Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.

martins2000 10.06.2026 17:34

agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia

Cny 10.06.2026 15:04

Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.

Cny 10.06.2026 15:02

palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p

Piotrek85 10.06.2026 15:02

Odkup jest?

Cny 10.06.2026 14:57

6m to sporo

Piotrek85 10.06.2026 14:54

Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż

Cny 10.06.2026 14:54

O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry :D

Cny 10.06.2026 14:54

chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze

Piotrek85 10.06.2026 14:53

Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?

Klinsi64 10.06.2026 14:52

maverick prowadzi X

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624601

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się