
Szkoleniowiec Torino, Davide Nicola, przyznał w przedmeczowej konferencji prasowej, że jego zespół nie ma nic do stracenia w pojedynku z Interem. Początek spotkania w niedzielę o 15:00.
- Belotti jest już po jednej sesji treningowej, więc wróci do gry. Tomas Rincon jest zawieszony. Chcemy wrócić do formy, którą mieliśmy przed ich absencją. Nie mamy nic do stracenia, ale mamy szansę na to, żeby coś zyskać. Nie ma to znaczenia, czy gramy przeciwko Interowi, Sassuolo czy Realowi Madryt. To szansa na zdobycie punktów i musimy o nie walczyć.
- Inter jest topową drużyną prowadzoną przez Anotnio Conte, którego osobiście podziwiam. Inter nie ma w zwyczaju tracić punktów w takich meczach, ale my potrzebujemy ich jeszcze bardziej. Muszą być gotowi na to, że sprawimy im problemy. Ich pozycja na szczycie to nie przypadek, ciężko na nią zapracowali. Musimy się jeszcze mocniej zmotywować, aby stawić im czoła.
Komentarze (0)