Wywiady z piłkarzami

"Nie jesteśmy słabsi od Interu" (24)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
505
24

Pomocnik Juventusu Turyn Felipe Melo uważa, że jego zespół nie jest słabszy od drużyny mistrza Włoch Interu Mediolan.

 

Brazylijczyk uważa jednak, że powodem słabszej gry Bianconerich jest fakt, iż dopiero w tym sezonie rozpoczęto budowę nowej drużyny.

 

Uważam, że nie jesteśmy słabsi od Interu. Zasadnicza różnica pomiędzy zespołami jest to, że Nerazzurri prowadzą projekt drużyny od kilku lat podczas gdy nasz projekt dopiero się rozpoczął.

 

Juventus Turyn przeżywa trudne chwile. Gracze Starej Damy kompletnie nie radzą sobie w lidze, odpadli z Ligi Mistrzów, ze stanowiskiem trenera pożegnał się Ciro Ferrara.

 

Mourinho to wielki trenerem, Juventus rozpoczął sezon z trenerem bez żadnego doświadczenia. - dodaje Melo.

 

Brazylijczyk został uznany najgorszym piłkarzem minionego roku. Gracz jest mocno krytykowany za swoje występy, bowiem nie takiej gry oczekuje się od gracza, który kosztował klub 25 mln euro.

 

Fakt, że kosztowałem 25 mln euro nie oznacza, że można oceniać mnie co niedzielę czy jestem wart tych pieniędzy. Ludzie muszą okazać więcej cierpliwości. Moim zadaniem nie jest zdobywanie bramek, skupiam się na odbiorze piłki i napędzaniu ataków swojej drużyny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.02.2010 o 14:37 przez adriano:)
adriano:)
Obecnie Juventus jest słabszy od Interu i temu nic ani nikt nie zaprzeczy. W Juve potrzebny jest duża zmiana, bo jak nie to krucho widzę ten klub w przyszłości.
06.02.2010 o 12:47 przez mati1908
mati1908
jestescie słabsi i to nie tylko od Interu,ale i od Fiorentiny,Napoli,milanu i Romy <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
06.02.2010 o 12:31 przez Ariel
Ariel
zgadzam sie z Melo - Juventus nie jest słabszy, tylko gorszy (= <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
06.02.2010 o 11:15 przez tytusek25
tytusek25
Widac bardzo chce w koncu zaplusować u Juventinich a skoro swoją grą nie potrafi to musi gebą nadrabiać te braki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.02.2010 o 10:58 przez Gomez
Gomez
czyny, nie słowa..
06.02.2010 o 10:49 przez cor72z
cor72z
Nie no, ewidentnie widać we wszystkich możliwych rozgrywkach, że są na równi z nami. W Lidze Europy zaszli dalej niż my, a nawet nie rozegrali tam jeszcze meczu!
06.02.2010 o 10:22 przez MiRas.
MiRas.
juffentuz tóryn po prostu daje nam odskoczyć na 15 punktów, by liga była ciekawsza pod koniec... Po prostu miSZCZowie boskich wypowiedzi (a takim niewątpliwie jest Melek) zdradzili nam całą tajemnicę Serie A w sezonie 2009/10. <br />
<br />
Nie wiem co oni na treningach wciągają, ale to jest zbyt toksyczne...
06.02.2010 o 09:45 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
No właśnie, czy Inter w tym sezonie gra takim składem jak przed laty<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Odeszli czołowi zawodnicy tj. - Ibrahimović, Maxwell, czy Adriano (choć on nie grał za dużo). W zamian przyszło chyba 6 nowych, tj. Wes, Milito, Motta, Muntari, Eto'o i Arna (choć on nie gra). Teraz w zimowym przyszli Pandev i Mariga. Niech on sobie prześledzi te transfery Interu, a nie gada jakieś głupoty<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
06.02.2010 o 09:36 przez SlimShady
SlimShady
Akurat ten gościu nie potrzebnie sie wypowiada, budowanie drużyny, co to za tłumaczenie, Inter też zrobił wielkie roszady w zespole, nawet większe niż Juve bo więcej nowych twarzy przyszło, a jakoś umiemy sobie poradzić, my też budujemy zespół, tylko umiemy sie za siebie zabrać, a nie sie żalić i beczeć.
06.02.2010 o 09:16 przez internazionalista1
internazionalista1
Melodramat sie odezwał chłop nie wart tych pieniedzy
06.02.2010 o 09:07 przez Vasyl
Vasyl
Melo aktualnie Milan, Roma, Napoli jest lepsze od Juve, wystrczy spojzec na tabele
06.02.2010 o 00:26 przez Odet
Odet
Melo: &quot;Nie jesteśmy słabsi od Interu&quot; - <br />
Ty Melo jesteś...<br />
pozdr.
05.02.2010 o 23:37 przez Omen
Omen
No tak zapomniał że jest najgorszym piłkarzem we Włoszech i kompleks Interu trwa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.02.2010 o 23:17 przez rysiu#8
rysiu#8
i tu sie ziomuś myli <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.02.2010 o 22:51 przez Seba
Seba
Także uważam, że Juve nie jest słabsze, a te 15 pkt to tylko chwilowa słabość <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
05.02.2010 o 22:21 przez zlataniX
zlataniX
`Fakt, że kosztowałem 25 mln euro nie oznacza, że można oceniać mnie co niedzielę czy jestem wart tych pieniędzy.` <br />
- pół sezonu nie widziałem tej wartości może poza jednym czy dwoma spotkaniami <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> i ma rację co do tego że są słabsi <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.02.2010 o 22:10 przez SebaXd
SebaXd
Hahaha , ma rację. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
05.02.2010 o 21:31 przez Loon
Loon
Nie przepadam za Juve, ale prawdą jest, że budują nowy zespół od kilku lat. Robią to mozolnie, stopniowo, ale coś tam się dzieje.<br />
<br />
Inna sprawa, że Juventus nie buduje tego zespołu z powodu spisku czy pecha. To wciąż konsekwencje tego, że ustawiał mecze przez kilka dobrych sezonów, a więc kara jest jak najbardziej zasłużona.<br />
<br />
Kto wie, gdzie dziś byłby Inter, gdyby nie to, że Juventus manipulował ligą na swoją korzyść.
05.02.2010 o 21:23 przez Mate1908
Mate1908
Tak tak Juve buduje nową drużynę. A my nie? w porównaniu do tamtego sezonu w pierwszej jedenastce pojawiło się 5 nowych zawodników. Z tym że są od nas słabsi jak najbardziej się zgadzam, ale różnica między nami a nimi polega na tym że my rozważnie i z uwagą sprowadzamy nowych piłkarzy, a nie kupujemy pierwszego lepszego.
05.02.2010 o 21:18 przez pluto11
pluto11
Tak gada bo wie ze nie maja szans przez najblizsze lata nawet nam dorownac a co dopiero byc leprzym. W Interze projekt drużyna tez sie dpiero zaczął wiec nie ma co gadac. Mamy ylu nowych zawodnikow ze masakra. Aha i jeszcze jedno a kto wam k.... kazal zatrudniac trenera bez doswiadczenia tylko za zaslugi i to jeszce zawodnicz. Juve to nie Barca a wiec nie ma co liczyc ze Ferrara zrobi to samo co Guardiola bo w Barcy sa tacy zawodnicy i tyle lat graja razem ze oni z zamknietymi oczami bu ograli Juve tam sie zmienia 2 gora 3 zawodnikow co sezon. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.02.2010 o 20:55 przez forzaragazzi
forzaragazzi
&quot;Nerazzurri prowadzą projekt drużyny od kilku lat podczas gdy nasz projekt dopiero się rozpoczął...&quot;<br />
bzdura... Pandev, Sneijder, Milito, Etoo, Muntari, Mariga, Quaresma, Lucio - no tak - Ci piłkarze są u nas od lat.
05.02.2010 o 20:48 przez vieri32
vieri32
ze tak powiem ameryki nie odkrył
05.02.2010 o 20:45 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No nareszcie powiedzieli coś mądrego<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się