Relacje

Niewykorzystany karny i bezbramkowy remis we Frankfurcie (18)

Autor:
Źródło: inf. własna
4 miesiące temu
1201
18
Samir Handanovic Milan Skriniar Cedric

Inter nie był w stanie pokonać na niemieckiej ziemi Eintrachtu Frankfurt w pierwszym meczu 1/8 Ligi Europy. Mimo przewagi w pierwszej połowie, Nerazzurri nie potrafili pokonać strzegącego bramki gospodarzy Trappa, a nieudane starania niewykorzystanym rzutem karnym podsumował Marcelo Brozović. Po przerwie to Samir Handanović miał więcej pracy, ale gospodarze tego meczu również nie przechylili szali zwycięstwa na swoją stronę.

Inter - Eintracht 0:0

Eintracht Frankfurt (3-4-1-2): Trapp; Hinteregger, Hasebe, N’Dicka; Da Costa, Rode, Fernandes, Kostic; Gacinovic; Haller, Jovic.

Ławka: Rønnow​​​​​​, Russ, Falette, Willems, De Guzman, Stendera, Paciencia.​

Kontuzje: Rebic, Chandler, Torro.

Inter (4-3-3): Samir Handanovic; Danilo D’Ambrosio, Stefan De Vrij, Milan Skriniar, Kwadwo Asamoah; Matias Vecino, Marcelo Brozovic, Borja Valero; Matteo Politano, Lautaro Martinez, Ivan Perisic.

Ławka: Daniele Padelli, Joao Miranda, Andrea Ranocchia, Cedric Soares, Thomas Schirò, Antonio Candreva, Davide Merola.

Kontuzje: Keita Baldé, Nainggolan, Mauro Icardi.

Arbiter: Collum

Asystenci: McGeachie i Connor

Arbiter techniczny: Stewart

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

Zobacz też

Mauro Icardi Napoli

Czy Inter zasługuje na Ligę Mistrzów? | Pogrom w Neapolu. Napoli 4-1 Inter (55)

19.05
19:24
Kwadwo Asamoah Udinese

Inter remisuje bezbramkowo w Udine (32)

04.05
20:35

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.03.2019 o 23:01 przez LukeInter
LukeInter
Aaa, bardzo dobrym przykładem na to co napisałem poniżej jest porównanie, Vecino vs Brozovic, ten pierwszy części zadań nie wykonuje nawet w stopniu dającym się porównać do tego drugiego.
08.03.2019 o 22:58 przez LukeInter
-1
LukeInter
Ja nie wiem, może nie znam się na futbolu, ale Brozovic to jeden z najlepszych zawodników w tej drużynie i w meczu z Niemcami również tak było. Nie piszę o karnym, który był wykonany bardzo poprawnie, choć mógł być lepiej.
Możecie mi wierzyć, że gdyby nie brozovic, to dostawalibyśmy baty o wiele częściej niż aktualnie jest.
08.03.2019 o 20:18 przez emirka
emirka
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
08.03.2019 o 20:52 przez oster
+1
oster
Zablokujcie to gówno
08.03.2019 o 15:07 przez Endru
Endru
Ten remis to calkiem pozytywny wynik licze na to, ze Inter w rewanzu wyjdzie z nastawieniem zwycieskim bo tylko zwyciestwo da awans zadnych kalkulacji Spalettiego.
08.03.2019 o 12:10 przez cuba
cuba
stało się i tyle delikatnie mówiąc
08.03.2019 o 10:45 przez oster
+3
oster
Kto dał temu dzbanowi strzelać karnego chociaż nigdy tego nie robił? Ten gość inteligencją na boisku nie grzeszy przez co musi nadrabiać bieganiem, został zdjęty z wykonania rzutów różnych i wolnych bo robił to fatalnie to wziął się za karne... ręce opadają...
08.03.2019 o 12:03 przez bobogol
+2
bobogol
Rada drużyny z byłej Jugosławii go wyznaczyła
08.03.2019 o 12:04 przez bobogol
+1
bobogol
*zarówno Spall jak i Lautaro dawali do zrozumienia między wierszami, że to była samowolka (post-jugo-wolka)
08.03.2019 o 12:08 przez oster
+1
oster
To już lepiej jakby Perisić strzelał a nawet i Handa...
08.03.2019 o 16:12 przez babok23
babok23
Każdy się zdziwił myslalem że Perisik bd strzelał.
08.03.2019 o 10:38 przez Ojciec SB
Ojciec SB
Potezny zespol, widzialem walke, piekne schematy taktyczne, wymiane pozycji, wysoki pressing, taki Inter az milo ogladac. Spall jest geniuszem, z taka gra zdetronizujemy jude. Panowie ogladacie przyszlego mistrza serie a !! ! W nastepnym sezonie idziemy po lige mistrzow!
08.03.2019 o 09:00 przez bomba
+1
bomba
Candreva jest cienki jak skóra na ch*jku
08.03.2019 o 07:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
PS. Ciekawe co u Perka. Jaki jest taki jest ale jak sobie pomyślę że pierwszym wyborem za niego przy dalszej kontuzji Keity jest candreva to aż mnie dli I odbiera chęć oglądania kolejnego meczu. Kopanie się po czole i potyknie się o własne nogi 2 metry przed bramka rywala. Qrwa
08.03.2019 o 07:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Do przerwy jako tako ale po przerwie to popis amatorszczyzny na najwyższym poziomie. Tak jakbym oglądał pierwsza lepsza drużynę z polskiej ligi. Dramat i żenada. Jeżeli oni są zadowoleni z siebie to pokazuje jaki poziom prezentują. Z czym do czołówki i LM? Z grą na pół gwizdka I to przez jedną połowę?
08.03.2019 o 06:59 przez NOVY
NOVY
...stoperzy I bramkarz petarda, boki obrony juz slabiej asamoa w miare ale ambrozy juz jak dziecko we mgle... wybijac pilke potrafi ale ofensywnie porazka do tego przeciwnicy go objezdzali jak tyczke...
08.03.2019 o 08:24 przez coalmeluck
coalmeluck
Wybacz, ale chyba ogladales inny mecz. Pierwsza sytuacja na skrzydle i Danilo robi dwoch zakladajac jednemu siatke. Nie widziales tego? Potem probowal ale wychodzilo jak wychodzilo. Asamoah za to dramat. Nie potrafil podac pilki do kolegi stojacego w zasiegu kilku metrow. Potrafi sie zastawic ale jesli chodzi o wyjscie z pilka i decyzje przy polu karnym przeciwnika to jest 0. Dziwi mnie decyzja o Valero caly mecz. Nie dawal rady. Na koniec niespodzianka roku. Brozovic podchodzi do karnego..
08.03.2019 o 08:33 przez RedKhmer
+2
RedKhmer
Mendy z Chorwacji zabrali piłkę Lautaro, który nie otrzymując żadnego kluczowego podania w tym meczu, wywalczył karnego. Brozo to spier...lił i powinien dostać o :cenzor: . Ktoś chyba wyznacza kto strzela bramki? Mam nadzieję, że Chorwaci odejdą po sezonie.

Shoutbox

Nitrogen 19.07.2019 23:24

Pedulla xD

Luki165 19.07.2019 23:24

Pedulla - Conte vuole 7 cessioni: Miranda, Dalbert, Borja Valero, Joao Mario, Nainggolan, Puscas e Icardi

Chuchu 19.07.2019 23:14

Hamerykanie mają wyebane jajca na piłkę nożną to nic dziwnego

Vancore 19.07.2019 22:52

ale spora czesc jak na b klasie

Vancore 19.07.2019 22:52

nie wszystkie

Vancore 19.07.2019 22:52

tylko stadiony dupne

Giu Meazza 19.07.2019 22:37

dokladnie

Nitrogen 19.07.2019 22:37

Opakowana wybitnie

Nitrogen 19.07.2019 22:37

To prawda. Sam lubie sobie włanczyć MLS

Nitrogen 19.07.2019 22:37

Teraz tam dowodzi niejaki Pan Parzyszek

Giu Meazza 19.07.2019 22:37

Ja zawsze mowie, poziom moze i jest tam slaby. Ale niesamowicie przyjemnie sie oglada mecze MLS

Nitrogen 19.07.2019 22:36

MLS to obijał Dawid Wilja 35 letni

Chuchu 19.07.2019 22:36

W sumie ma rację, w MLS to Giovinco był gwiazdą

Adriano_forever 19.07.2019 22:36

jak new holland przy ursusie

Xavros 19.07.2019 22:35

duzo za tego lukaku chca ale z drugiej storny 5 mln w ta czy w tamta jak sie wezmie pod uwage ile wtopilismy na takich graczach jak mario, barbosa , dalbert

Giu Meazza 19.07.2019 22:35

xDDD

Giu Meazza 19.07.2019 22:35

"MLS nie zbliża się nawet do poziomu europejskiego. Wcześniej grałem z piłkarzami na moim poziomie, a teraz jestem jak Ferrari pośród Fiatów"~ Zlatan Ibrahimović.

Fanatyczny 19.07.2019 22:27

Zrobić co zrobić zamykać mercato i jedziemy

Fanatyczny 19.07.2019 22:27

Ja już w jakąś nerwice wpadam przez to okno

Adriano_forever 19.07.2019 22:26

xd

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26870

Liczba newsów: 34380