Plotki transferowe

Nikt nie chce płacić za Eriksena (19)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 5 lat temu
2937
19

Inter chciałby sprzedać w zimowym meracto Christiana Eriksena, ale zdaniem dziennikarzy Corriere dello Sport, żaden z zainteresowanych Duńczykiem klubów nie chce za niego płacić. Potencjalnych kupców interesuje jedynie wypożyczenie bądź wymiana piłkarzami.  

Arsenal, PSG i Manchester United w pierwszej kolejności mają złożyć jedynie  propozycje wypożyczenia piłkarza do końca sezonu.  Gdyby ten rodzaj oferty nie został zaakceptowany przez Marottę, to Arsenal byłby gotów oddać za niego Granita Xhakę lub Daniego Ceballosa. Działacze PSG prawdopodobnie zaoferują wtedy za byłego gracza Tottehamu Leandro Paredesa.

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.12.2020 o 10:24 przez Kondzik
Kondzik
W styczniu też nikt nie chciał tylko my
30.12.2020 o 09:14 przez Kay Em
+1
Kay Em
Zabawne jest to, że piszący tutaj myślą że tylko oni znają się na piłce a wszyscy trenerzy, prezesi itd nie. Nasi nie potrafią sprzedać Radji czy Eriksena. Otóż co do Radji NIKT GO NIE CHCE poza Cagliari !! Dociera to do was? !! Nikt. Nie chce go Milan Napoli Lazio itd tylko Cagliari może ewentualnie go chce. I gość którego nikt nie chce miałby być znawca pomocy co do niektórych. Otóż nie. Piłkarz kontuzjogenny, sprawiający problemy pozaboiskowe, len treningowy itd. NIKT GO NIE CHCE. Eriksen nasz zbawca. Większość uważa, że jakby dostał szanse to by był najlepszy na świecie. Jakoś nikt nie walczył z nami o niego w Tottenhamie i NIKT GO TERAZ NIE CHCE TEŻ !! NIKT !! ! Rozumiecie yo. Gdyby w niego ktoś wierzył to by zapłacił jego pensie i opcje jego wykupienia za 15 mln i 8nter by się zgodził ale NIKT go nie chce. Żaden trener zarząd itd. Coś tam przebąkują jak es słabsze kluby ale na zasadzie, że może odpali ale za bardzo w to nie wierzą. Wy jakbyście mieli kasę dawno byście go kupili bo 9n potrzebuje kilku treningów kilku gier i odpali. Widać tylko kibice w to wierzą. Są na pewno jakieś dodatkowe czynniki, brak asymilacji, nauki języka itd. Jakiś poziom na pewno prezentuje Eriksen ale pewnie taki ze można kupić takiego gracza z pensja ze 3 mln (jak Sensi) i różnicy nie widac. Dlaczego więc ktoś chciałby przepłacać za niego i marzyć że może kiedyś dobrze zagra. Zatem zrozumcie, że są to gracze których nikt nie chce a część mówi że jakby zostali to by zbawili. A jak ktoś mówi, że nikt ich nie chce bo każdy chce za darmo bo Inter ogłosił że są na sprzedaż? Ludzie litości. W świecie piłki gdzie wszyscy agenci trenerzy działacze się znają oni pół roku wcześniej wiedzą kto jest na sprzedaż niż wy myślicie. Pisanie Conte mistrzostwo niech zdobędzie i out po sezonie i Eriksen do Gry to chyba 5 lat trzeba mieć żeby tak napisać. Jak mogliby zwolnić trenera z ważnym kontraktem który po 11 latach zdobył mistrzostwo ?? !! ! Ludzie zastanówcie się trochę.
Pozdrawiam
30.12.2020 o 00:06 przez maverik
-1
maverik
Szok. Niedowierzanie. Po tym co Marotta nagadał oraz po tym jak się traktuje piłkarza bym się zdziwił jakby ktoś chciał kasę wyłożyć. W tym wypadku może nam się to opłaci za jakiś czas.
29.12.2020 o 21:18 przez inter30
+1
inter30
Zadzwiająco łatwo wypychają gościa w sytuacji gdy mamy w kadrze jednego regularnie zdrowego i będącego w formie pomocnika. Ktoś tu napisał że to konieczne żeby kogoś kupić za tą kasę, żeby wygrać scudetto - czekam z niecierpliwością na to hipotetyczne nazwisko za powiedzmy 20-25 baniek które miałoby to uczynić. Naszą jedyną nadzieją na marzenia o scudetto jest gra z typową dziesiątką czyli w sytuacji odejścia Eriksena, który mógłby pełnić rolę dublera nadzieja opiera się na tym że Sensi będzie zdrowy do końca sezonu, przyjście kolejnego kloca do pomocy do wyrzucenie pieniędzy na czysto.
Ciekawe że dopiero co był płacz że kadra wąska a tu wystarczyło odpaść z LM i już promocje na lewo i prawo, a później znowu płacz że ni ma kim grać
29.12.2020 o 23:08 przez SETE
SETE
Jedyna nasza szansa na zdobycie scudetto to zdrowy Lukaku. Pod niego jest stworzony cały projekt Conte i w przypadku kontuzji Romelu i braku zawodnika o podobnych parametrach fizycznych na zastępstwo Conte byłby zmuszony zmienić system i wtedy wyniki byłyby mniej więcej pewnie jak na poczatku sezonu lub gorsze. Żeby Conte miał spokojna głowę musiałby przyjść gracz na pozycje vice Lukaku ale prezentujący odpowiedni poziom a nie żadne Lorente czy Pavoletti

Także trzymajmy kciuki za zdrowie Romka
30.12.2020 o 00:11 przez timon
+1
timon
Przeciez my najlepiej gramy w ustawieniu bez klasycznej dziesiątki, wiec o czym Ty gadasz?
30.12.2020 o 09:51 przez SETE
SETE
A gdzie ja napisałem ze Lukaku gra klasyczna 9 :)

Napisałem ze nasza gra jest ustawiona pod Lukaku i jego warunki fizyczne. Czytaj ze zrozumieniem :)
29.12.2020 o 20:10 przez AveCaesar
AveCaesar
No tak bo to niespotykane jak dotąd na świecie zjawisko, że klub umieszcza na liście transferowej piłkarzy, których chce sprzedać ...
29.12.2020 o 19:55 przez lays
+2
lays
Chciałem się rozpisać, ale po co. Przypomina mi się tylko sytuacja że Sneijderem. Wtedy też zrobiliśmy cyrk na pół Europy odstawiając go od składu, a potem zdziwienie że nikt nie chce płacić. Teraz powtórka z Eriksenem.
29.12.2020 o 19:53 przez SETE
SETE
Ale jak to ? nikt nie chce zapłacić za Eriksena ?
Przecież to top warty kupę kasy.
29.12.2020 o 19:38 przez timon
timon
Toż to szok 🤣 rok temu tez tylko my chcieliśmy placic
29.12.2020 o 19:23 przez Dybuk
+1
Dybuk
Inter jest jedynym klubem w którym po pierwszym meczu wiadomo już kto znajdzie się na następnej liście transferowej. Być może świadczy to o profesjonaliźmie i z góry przygotowanej strategii, jednak dla budżetu jest to tragiczne rozwiązanie, jak i dla samych niechcianych zawodników. Do już nikłej wartości zawodników dochodzi naturalna chęć obniżenia dodatkowo ich wartości. Jak wiemy walka ta jest tutaj nierówna bo w obniżaniu ceny należy konkurować z osobami decyzyjnymi w klubie sprzedającym. Zawsze może się okazać, że zaproponowana cena jest relatywnie wyższa niż oczekiwana, i co wówczas...?
Niby mieliśmy być jak Juve i zdobywać graczy z topu za damkę lub w okazjach, a tymczasem wyglądamy jak sklep z szyldem wszystko po 2 złote.
Nie tego się spodziewałem po Chińczykach...
Jestesmy tragicznie zarządzani, tutaj nic się nie zmienia.
29.12.2020 o 19:03 przez Endru
+2
Endru
Dalismy dupy z Eriksenem teraz to juz niech siedzi i gra ogony w obliczu wiecznych kontuzji sensiego glupoty vidala czy wypozyczeniu wraka moze sie jeszcze przydac mimo nienawisci conciny do niego z calej tej linii pomocy to jedynie na Barelle mozna liczyc.
29.12.2020 o 17:41 przez Rebelde
+1
Rebelde
Ale po co go sprzedawać? Wypożyczyć go do klubu gdzie będzie grał, tam może się odbuduje i o transfer w lecie będzie łatwiej . Do tego zaraz mamy Euro, czyli "okno wystawowe" dla każdego zawodnika, a w reprezentacji Eriksen odgrywa wiodącą role. W zimowym okienku transferowym, nikt wam nie zapłaci kasy za zawodnika co nie grał. A Inter nie musi się z nim spieszyć, bo on ma długi kontrakt. Jego potencjalny zastępca i tak zostanie wypożyczony/ wymieniony za kogoś / kupiony za milon rat płatnych od 2023. Więc wypożyczenie to nie jest wcale zła opcja.
29.12.2020 o 18:24 przez danielinter
+1
danielinter
Po to zeby zarobić i za te kase kupic wzmocnienia zeby wygrac scudetto.
29.12.2020 o 18:55 przez Rebelde
Rebelde
Trochę źle napisałem na początku. Chodziło mi o to że wypożyczenie to nie jest taka zła opcja, wiadomo że najlepiej sprzedać teraz. Ale wątpię że to się uda.
29.12.2020 o 17:38 przez bobogol
+3
bobogol
"Sneijder za 7,5mln" jest poważnie zagrożony :D
jak Marotta wysadzi Brancę z fotela lidera to będzie chichot
(bo wiem jakim jest strategiem i skutecznym graczem na ogół. tutaj cała sytuacja jest chora, ogłoszenie "na sprzedaż" było tylko kolejnym objawem choroby).
29.12.2020 o 18:47 przez darren1
darren1
No tak bo cały świat się nie połapał, że Eriksen jest na wylocie z Interu.
29.12.2020 o 17:26 przez Kebo
+1
Kebo
Świetnym ruchem było komunikować światu, że jest na sprzedaż... chociaż i bez tego jego wartość znacznie spadła. Pozostaje mieć nadzieję, że wróci z wypożyczenia do nowego trener i nawiąże do lat świetności. Jeśli nie to mimo niskiej kwoty odstępnego będzie jedno z największych rozczarowań transferowych ostatnich lat.

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się