Pozostałe

Nowe stroje. (25)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 18 lat temu
888
25
Dzisiaj o 12.30 w Appiano Gentile zaprezentowane zostały stroje Interu na sezon 2008/09.

Poniżej zobaczyć można stroje domowe, wyjazdowe i bramkarskie, zaprezentowane przez Marco Materazziego, Adriano, Manciniego, Javiera Zanettiego i Julio Cesara.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (0)

22.06
16:49

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.07.2008 o 08:53 przez dani7
dani7
przepiękne te nowe stroje... FORZA INTER !! !
18.07.2008 o 23:33 przez Mate1908
Mate1908
mi sie koszulki bardzo podobają<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 21:51 przez El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
nasi chłopcy nawet w workach po ziemniakach wyglądaliby &quot;pięknie&quot;... ale na poważne wyjazdowe nawet fajne lecz domowe bez innowacji wyraźnej.
18.07.2008 o 18:18 przez Chuchu
Chuchu
masz racje bobek. wyjazdowe stroje mają takie ciemnobrązowe spodenki.
18.07.2008 o 17:47 przez bobek
bobek
Mi się w ogóle ten nowy herb Interu nie podoba, wolałem ten ostatni co był jeszcze na koszulkach z 2006 roku. I strasznie nie trawię tego złotego loga Pirelli. Wyjazdowe nawet dobre, ale w tym roku bez rewelacji ogólnie. <br /> <br /> Czy mi się wydaje, czy wyjazdowe stroje mają brązowe spodenki? (Porównajcie z domowymi na 1 zdj.)
18.07.2008 o 16:56 przez Pavlo
Pavlo
powinni zrobić trzeci alternatywny tak jak kiedyś były, w tym przypadku czekoladowy<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 16:53 przez Alvaro 8
Alvaro 8
Szkoda że w domowych znaczek Nike też nie jest złoty. Mi tam się podobały te krzyże<img src="http://fcinter.pl/images/emots/smile.gif"; alt="" /> Te nowe wyjazdowe takie zwykłe jakieś<img src="http://fcinter.pl/images/emots/smile.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 16:38 przez doug
doug
Wyjazdowe wygladają jak zwykłe koszulki noszone na codzień
18.07.2008 o 16:28 przez szuli
szuli
walić w dupska muzułmanów i tą ich obsesję na punkcie krzyży <br /> poza tym jaką flagę ma Anglia i ilu tam mieszka muzułmanów
18.07.2008 o 16:21 przez Magiq
Magiq
Przynajmniej teraz zaden muzulmanin nas nie bedzie chchial podac do sadu bo mu sie koszulki z krzyzem kojarza z kruciata :D
18.07.2008 o 15:56 przez sopel19888
sopel19888
a wiecie jaki ma nr Mancini<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Domowka zajebista a wyjazowke mogli by poprawic <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 15:50 przez Chuchu
Chuchu
ale jednak lepszych koszulek od tych z ostatniego sezonu chyba jeszcze dluuugo nie wymyslą (mam na mysli koszulki domowe bo wyjazdowe z tym krzyzem takie sobie :/ )
18.07.2008 o 15:33 przez Seba
Seba
Może takie mają być żeby trudniej było łapać za koszulki <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 15:30 przez Chuchu
Chuchu
jesli niebieskie pasy bylyby tej samej szerokosci co czarne to powiedzialbym ze wypasione. ale i tak są fajne. a jesli chodzi o wyjazdowe. no coz ładnie sie prezentują ale bez rewelacji. jednak wole takie niz te z krzyżem <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> PS a czy te stroje nie są przypadkiem na nich troche za małe<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 15:15 przez Seba
Seba
Podobaja mi sie nowe stroje,a szczególnie te wyjazdowe. Co z tymi czekoladowymi ?
18.07.2008 o 14:58 przez CaRsoN
CaRsoN
Jak tak sie przyjzałem To stwierdziłem ze domówki sa zajebiste ... <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> chyba niebieski troche jasniejszy i szersze paski... mi sie podoba <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 14:56 przez szuli
szuli
btw. czekoladowy to jest tylko Mancini tam <img src="http://fcinter.pl/emots/bigeek.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 14:55 przez szuli
szuli
w SENSIBLE WORLD OF SOCCER 96/97 były identyczne <br /> już je kocham :D :D :D :D :D :D <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 14:55 przez CaRsoN
CaRsoN
to jednak nie ma czekoladowego koloru ... Tylko spodenki jesli dobrze widziałem... <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> Ale mi sie podobaja te stroje <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 14:52 przez Wojasek
Wojasek
Mancini sie wkraja do ekipyy :D <br /> Domowe wypassss.. Fajnie wygląda ten złoty, na naszym nowym zawodniku fajnie wygląda, bo ma ciemną karnację. :] <br /> Brakuje tylko pozy Lampsa... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.07.2008 o 14:50 przez Ibanez
Ibanez
Nic szczegolnego, powiem nawet ze sie zbytnio nie przykladali do projektowania-szczegolnie wyjazdowej... do tego spod rekawkow wystaja im kawalki materialu tylko po stronie zewnetrznej-nie wiem czy to taka moda czy co.....?
18.07.2008 o 14:38 przez Dejwid
Dejwid
Domowe są bardzo fajne<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> hmm a z wyjazdowymi mogli trochę bardziej zaszaleć (ale nie aż tak jak w zeszłym sezonie<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> )
18.07.2008 o 14:32 przez bobogol
bobogol
Nic ciekawego.
18.07.2008 o 14:26 przez Inter_destination
Inter_destination
dla mnie bez rewelki.... <br />
18.07.2008 o 14:19 przez adriano:)
adriano:)
Fajna ta wyjazdowa koszulka<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się