Wywiady z piłkarzami

Obinna: "Chcę zostać w West Ham" (10)

Autor:
ponad 15 lat temu
387
10

Victor Obinna, aktualnie wypożyczony do londyńskiego West Ham, jest zadowolony z pobytu w Anglii i chciłby zostać na stałe, w ekipie The Hammers.

 

-Chcę tu zostać, ponieważ wierzę w jakość tej grupy. Piłka nożna jest tutaj bardzo szybka co mnie wysoce odpowiada. Staram się zrozumieć tutejszą mentalność, wszyscy mi pomagają, chcę wygrywać z Młotami, chcę się tutaj zaaklimatyzować. Jestem szczęśliwy, ponieważ zaskarbiłem sobie zaufanie fanów i kolegów z drużyny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.10.2010 o 20:11 przez SlimShady
SlimShady
Tez jestem tego samego zdania co nasz były gracz, Obinna nigdy nie zrobi u nas kariery, jest całkiem dobry na średniaki, a jak w West Ham mu sie podoba to niech zostaje na długie lata.
05.10.2010 o 17:22 przez Dominho
Dominho
... Proszę Cię bardzo <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.10.2010 o 16:02 przez sas111
sas111
dajcie spokoj Burdisso byl w sparingach czesto najlepszy w defensywie Interu a w meczach o stawke dawal dupy i robil glupie bledy. tak samo Obinna dobry wystep przeplatany dwoma slabymi.
05.10.2010 o 13:52 przez MatiInter
MatiInter
poprowadz West Ham do wygrania ligi Victor<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.10.2010 o 10:22 przez mati1908
mati1908
najlepsze rozwiazanie dla ciebie
04.10.2010 o 23:56 przez blo
blo
hehe moze wroci w styczniu<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> i to bedzie ten transfer Morattiego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.10.2010 o 22:05 przez Seba
Seba
Także uważam, że Obinna by się teraz przydał.
04.10.2010 o 21:32 przez blo
blo
Randama dokladnie brakuje nam napadziorow a Obinka dawal rade w sparingach i tez daje w angielskiej lidze jest jednym z lepszych zawodnikow wh
04.10.2010 o 21:27 przez Claudio
Claudio
Victor my tez chcemy bys tam zostal..
04.10.2010 o 21:22 przez piotrekninter
piotrekninter
to spoko,graj dobrze, to wiecej za Ciebie wyciagniemy

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się