
Dziennikarze Corriere dello Sport przyjrzeli się decyzjom, które podczas wczorajszego meczu Interu z Sasuolo podjął sędzia tego spotkania, Davide Massa.
Rzut karny, który skutecznie wykonał Romelu Lukaku należał się Interowi. Tak samo nie ma wątpliwości, co do słuszności podyktowania rzutu karnego dla Sassuolo, który wykorzystał później Berardi. Z kolei za zagranie piłki ręką Ashleya Younga w polu karnym Interu, nie należała się „jedenastka”, ponieważ Anglik wykonał ruch ręką od piłki, co świadczy, że chciał uniknąć kontaktu piłki z ręką.
Błędem Massy w tym meczu miało być to, że nie pokazał w pierwszej połowie czerwonej kartki dla zawodnika Neroverdich, Rogerio, za faul na Skriniarze. Z kolei Słowak, według rzymskich dziennikarzy, powinien wcześniej otrzymać drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji opuścić boisko.
Komentarze (1)