Wywiady z piłkarzami

Oficjalne oświadczenie Chivu (15)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
439
15

Cristian Chivu za pomocą oficjalnej strony Interu wydał oświadczenie odnośnie swojego gestu, który miał miejsce po zakończeniu środowego spotkania z AS Romą o Puchar Włoch.

 

„Mógłbym podać wiele powodów, aby wyjaśnić lub usprawiedliwić instynktowny gest, ale jeżeli zrobisz coś źle, to możesz tylko przeprosić. Tak więc przepraszam.”

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.05.2010 o 17:52 przez mati1908
mati1908
dobrze zrobiłes Christian <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.05.2010 o 16:03 przez konrados
konrados
cos czuje ze w przyszłości to roma będzie nr 1 wróg interu a nie jak teraz jest Milan czy Juve<br />
<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
07.05.2010 o 13:43 przez Mate1908
Mate1908
Przecież Chivu tylko się cieszył po wygranym meczu <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
07.05.2010 o 13:23 przez luki2642
luki2642
ten mecz nie byl nudny<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> dobrze zrobil
07.05.2010 o 13:14 przez Michal_fci
Michal_fci
i o co chodzi? ladnie to zrobil
07.05.2010 o 12:58 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Poniosło go z tych emocji. ale przeprosił zanim by sie to z większym echem rozniosło
07.05.2010 o 12:23 przez Kubusa10
Kubusa10
ma ktoś link do tego wydarzenia bo jakoś przegapiłem
07.05.2010 o 12:17 przez tytusek25
tytusek25
Chamskie to fakt i trzeba potepic, ale po tym co wyczyniala w tym meczu Roma raz że wszystko blednie a dwa - wcale mu sie nie dziwie.
07.05.2010 o 11:45 przez bloow
bloow
Totti za dwa kciuki nic, za kopniak tez pewnie nic, a Chivu dostanie pewnie miliard meczy przerwy.
07.05.2010 o 11:44 przez Kamikaze
Kamikaze
Gratuluje ; D jak ktos bedzie mial filmik to czekam &lt;3 ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
07.05.2010 o 11:32 przez Seba
Seba
Widać, że grał kiedyś w Romie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
07.05.2010 o 11:30 przez Gambit
Gambit
Dobrze ze przeprosil.Bez zbednego usprawiedliwiania sie.Zachowal sie nieodpowienio choc tez bardzo mu sie nie dziwie.Ale przeprosiny sie nalezaly.
07.05.2010 o 11:11 przez Radan
Radan
Jeszcze mu kare do kona sezonu wlepia :/ a Totti tylko jeden mecz odpocznie jak znam zycie...
07.05.2010 o 11:04 przez RdK.
RdK.
pokazał dwa faki uniesione do góry.

Shoutbox

Chuchu 23.06.2026 22:08

Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625204

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się