Pozostałe

Oficjalnie: Leonardo odchodzi z Interu (27)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
393
27

Po wielu dniach oczekiwania Inter i Leonardo oficjalnie zakończyli współpracę.

 

Dzisiaj Brazylijczyk spotkał się z włodarzami Nerazzurrich by dopełnić wszystkich formalności. Kontrakt Leo, który obowiązywał do 30 czerwca 2012 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

- Prezydent Moratti i cały klub dziękują Leonardo za wszystkie wspólnie przeżyte chwile i życzą mu powodzenia w dalszej karierze – czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Leonardo objął posadę trenera Interu w grudniu ubiegłego roku. Z zespołem Nerazzurrich zdobył Puchar Włoch, zajął drugie miejsce w Serie A oraz dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W najbliższych dniach Brazylijczyk podpisze kontrakt z Paris Saint Germain, gdzie zostanie dyrektorem sportowym.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2011 o 17:32 przez SlimShady
SlimShady
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Powodzenia Leo. Dobrze że tak sie stało, on nie nadaje sie na trenera, taka jest prawda. Powodzenia w moim ulubionym francuskim klubie, który zacznie wreszcie rosnąć w siłę.<br />
Kurde jakby tak jeszcze jakieś szejki postawiły na nogi mój ulubiony angielski klub Leeds United.
02.07.2011 o 12:57 przez Gajdzik
Gajdzik
Ciao <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
02.07.2011 o 08:53 przez Kacper210
Kacper210
Nareszcie największy koszmar Interu w tym sezonie Ligi Mistrzów idzie HURRA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Forza INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 22:43 przez mikruzzo
mikruzzo
powodzenia Leoś..
01.07.2011 o 20:32 przez mAlEc7
mAlEc7
No i można oficjalnie odetchnąć<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.07.2011 o 18:26 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Dlaczego my musimy wszystkiego próbować na własnej skórze? Od samego początku wraz z kilkoma userami pisałem, że Leonardo to nieporozumienie, że w Milanie BBerlusconi od razu się na nim poznał i powtarzanie jego błędu będzie krokiem w tył. Zostaliśmy zagłuszeni setkami entuzjastycznych wypowiedzi niepoprawnych optymistów, minęło pół roku i nikt tego gościa nie chce widzieć w Interze... Powodzenia Gasparini...
01.07.2011 o 18:22 przez Michal_fci
Michal_fci
Leos odczep sie od zawodnikow naszych i tych ktorych chcemy my
01.07.2011 o 17:40 przez cor72z
cor72z
Czmychaj Leo. Mimo Twojej przeszłości i kompromitacji z Milanem i Schalke klub, koledzy z boiska oraz kibice Ci zaufali, a Ty uciekasz. Już więcej tego pana nie chcę oglądać.
01.07.2011 o 17:08 przez Fqrve
Fqrve
powodzenia
01.07.2011 o 17:07 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Ta wiadomość spadał na nas niczym grom z jasnego nieba. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A na poważnie to dobrze że naszym trenerem nie jest już nietrener.
01.07.2011 o 15:49 przez Kusy
Kusy
Powodzenia Leo.
01.07.2011 o 15:47 przez Odet
Odet
i dobrze, raz że to żaden trener, dwa zabrakło odwagi.<br />
Powodzenia Leo, meczu z Palermo (3:0) i debiutu Pazziniego i Kharija nie zapomnę.<br />
Pozdr.
01.07.2011 o 15:40 przez luuki
luuki
zdobył pierwsze trofeum i dość. do widzenia
01.07.2011 o 15:39 przez Greg4Inter
Greg4Inter
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1ns">http://www.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1&shy;ns</a>; <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 15:39 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
#8 - no.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.07.2011 o 15:38 przez andyvdm
andyvdm
Moratti powinien jeszcze jakiś bonus wypłacić PSG, że pgo w koncu zabrali a nie odszkodowania dostawać
01.07.2011 o 15:36 przez Castellazzi
Castellazzi
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.07.2011 o 15:36 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jedrula: tak.
01.07.2011 o 15:35 przez Jedrula
Jedrula
Jak to za porozumieniem stron? Oznacza to nici z odszkodowania, ta?
01.07.2011 o 15:32 przez samum
samum
h mu w d i kotwica w plecy<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 15:31 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Za co mu dziękowali<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
W końcu, zakończyła się era Leonardo, trwała ona zbyt długo, a właściwie, nie powinno jej być<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Mam nadzieję, że nie będziesz kontynuował, podbierania Nam piłkarzy... <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
01.07.2011 o 15:30 przez Raffal
Raffal
za porozumieniem stron?!? a dlaczego nie chcielismy kasy za zerwanie umowy? przeciez jak podpisywał kontrakt to na pewno wpisowe dostał...
01.07.2011 o 15:23 przez Pader88
Pader88
Dobrze ze MM zainwestował w oprogramowanie &quot;Gaspersky&quot; i odinstalował tego &quot;Trojana&quot; na dobre. Krzyż na drogę.
01.07.2011 o 15:01 przez Francisco
Francisco
Oj Leoś. Ja go tam nawet lubiłem, poszedł na kasę, ale też nie nadawał się zbytnio do trenerki. Mimo wszystko, życzę mu jak najlepiej.
01.07.2011 o 15:00 przez adi1908
adi1908
w sumie to chyba dobrze że odszedł z trenerki bo on się nie nadaje do tego co innego motywator dobry duch w drużynie to ok ale jako trener i taktyk jest słaby... szkoda że odszedł bo ja bym go widział u nas na jakimś innym stanowisku może by ściągnął jakieś młodych dobrych grajków z Brazylii
01.07.2011 o 14:49 przez freaky
freaky
I uj ci w plecy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Zdrajco milanistowski <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.07.2011 o 14:46 przez g0raFCI
g0raFCI
Leo Dziękujemy <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625739

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się