Pozostałe

Oficjalnie: Leonardo odchodzi z Interu (27)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
390
27

Po wielu dniach oczekiwania Inter i Leonardo oficjalnie zakończyli współpracę.

 

Dzisiaj Brazylijczyk spotkał się z włodarzami Nerazzurrich by dopełnić wszystkich formalności. Kontrakt Leo, który obowiązywał do 30 czerwca 2012 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

- Prezydent Moratti i cały klub dziękują Leonardo za wszystkie wspólnie przeżyte chwile i życzą mu powodzenia w dalszej karierze – czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Leonardo objął posadę trenera Interu w grudniu ubiegłego roku. Z zespołem Nerazzurrich zdobył Puchar Włoch, zajął drugie miejsce w Serie A oraz dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W najbliższych dniach Brazylijczyk podpisze kontrakt z Paris Saint Germain, gdzie zostanie dyrektorem sportowym.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2011 o 17:32 przez SlimShady
SlimShady
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Powodzenia Leo. Dobrze że tak sie stało, on nie nadaje sie na trenera, taka jest prawda. Powodzenia w moim ulubionym francuskim klubie, który zacznie wreszcie rosnąć w siłę.<br />
Kurde jakby tak jeszcze jakieś szejki postawiły na nogi mój ulubiony angielski klub Leeds United.
02.07.2011 o 12:57 przez Gajdzik
Gajdzik
Ciao <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
02.07.2011 o 08:53 przez Kacper210
Kacper210
Nareszcie największy koszmar Interu w tym sezonie Ligi Mistrzów idzie HURRA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Forza INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 22:43 przez mikruzzo
mikruzzo
powodzenia Leoś..
01.07.2011 o 20:32 przez mAlEc7
mAlEc7
No i można oficjalnie odetchnąć<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.07.2011 o 18:26 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Dlaczego my musimy wszystkiego próbować na własnej skórze? Od samego początku wraz z kilkoma userami pisałem, że Leonardo to nieporozumienie, że w Milanie BBerlusconi od razu się na nim poznał i powtarzanie jego błędu będzie krokiem w tył. Zostaliśmy zagłuszeni setkami entuzjastycznych wypowiedzi niepoprawnych optymistów, minęło pół roku i nikt tego gościa nie chce widzieć w Interze... Powodzenia Gasparini...
01.07.2011 o 18:22 przez Michal_fci
Michal_fci
Leos odczep sie od zawodnikow naszych i tych ktorych chcemy my
01.07.2011 o 17:40 przez cor72z
cor72z
Czmychaj Leo. Mimo Twojej przeszłości i kompromitacji z Milanem i Schalke klub, koledzy z boiska oraz kibice Ci zaufali, a Ty uciekasz. Już więcej tego pana nie chcę oglądać.
01.07.2011 o 17:08 przez Fqrve
Fqrve
powodzenia
01.07.2011 o 17:07 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Ta wiadomość spadał na nas niczym grom z jasnego nieba. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A na poważnie to dobrze że naszym trenerem nie jest już nietrener.
01.07.2011 o 15:49 przez Kusy
Kusy
Powodzenia Leo.
01.07.2011 o 15:47 przez Odet
Odet
i dobrze, raz że to żaden trener, dwa zabrakło odwagi.<br />
Powodzenia Leo, meczu z Palermo (3:0) i debiutu Pazziniego i Kharija nie zapomnę.<br />
Pozdr.
01.07.2011 o 15:40 przez luuki
luuki
zdobył pierwsze trofeum i dość. do widzenia
01.07.2011 o 15:39 przez Greg4Inter
Greg4Inter
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1ns">http://www.youtube.com/watch?v=nA7nWXwK1&shy;ns</a>; <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.07.2011 o 15:39 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
#8 - no.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.07.2011 o 15:38 przez andyvdm
andyvdm
Moratti powinien jeszcze jakiś bonus wypłacić PSG, że pgo w koncu zabrali a nie odszkodowania dostawać
01.07.2011 o 15:36 przez Castellazzi
Castellazzi
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.07.2011 o 15:36 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jedrula: tak.
01.07.2011 o 15:35 przez Jedrula
Jedrula
Jak to za porozumieniem stron? Oznacza to nici z odszkodowania, ta?
01.07.2011 o 15:32 przez samum
samum
h mu w d i kotwica w plecy<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.07.2011 o 15:31 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Za co mu dziękowali<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
W końcu, zakończyła się era Leonardo, trwała ona zbyt długo, a właściwie, nie powinno jej być<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Mam nadzieję, że nie będziesz kontynuował, podbierania Nam piłkarzy... <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
01.07.2011 o 15:30 przez Raffal
Raffal
za porozumieniem stron?!? a dlaczego nie chcielismy kasy za zerwanie umowy? przeciez jak podpisywał kontrakt to na pewno wpisowe dostał...
01.07.2011 o 15:23 przez Pader88
Pader88
Dobrze ze MM zainwestował w oprogramowanie &quot;Gaspersky&quot; i odinstalował tego &quot;Trojana&quot; na dobre. Krzyż na drogę.
01.07.2011 o 15:01 przez Francisco
Francisco
Oj Leoś. Ja go tam nawet lubiłem, poszedł na kasę, ale też nie nadawał się zbytnio do trenerki. Mimo wszystko, życzę mu jak najlepiej.
01.07.2011 o 15:00 przez adi1908
adi1908
w sumie to chyba dobrze że odszedł z trenerki bo on się nie nadaje do tego co innego motywator dobry duch w drużynie to ok ale jako trener i taktyk jest słaby... szkoda że odszedł bo ja bym go widział u nas na jakimś innym stanowisku może by ściągnął jakieś młodych dobrych grajków z Brazylii
01.07.2011 o 14:49 przez freaky
freaky
I uj ci w plecy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Zdrajco milanistowski <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.07.2011 o 14:46 przez g0raFCI
g0raFCI
Leo Dziękujemy <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się