Plotki transferowe

Oficjalnie - Luca Caldirola w Werderze! (25)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 8 lat temu
234
25
fcinter serwisowe

Luca Caldirola to kolejny młody piłkarz, po Giulio Donatim, który to dołączył do drużyny niemieckiej! Caldirola, który w ostatnim czasie stał się wicemistrzem Włoch do lat 21 podpisał z Werderem Brema czteroletni kontrakt, Inter zarobi na tej transakcji natomiast 2,5 mln euro.



- Luca to bardzo ciekawy zawodnik, pomimo swojego młodego wieku ma spore doświadczenie - powiedział dyrektor sportowy Werderu Thomas Eichin.

- W godzinach popołudniowych przybyliśmy do Bremy - to jest dla mnie wielka szansa. Gdy mój agent tylko mi powiedział o zainteresowaniu niemieckim klubem moją osobą, od razu mu powiedziałem, że chcę tam przejść. Ten klub ma wielką tradycję i ona mi odpowiada. Jestem bardzo szczęśliwy, że jest tutaj wielu młodych zawodników, co ułatwi mi integrację. Moim idolem jest Alessandro Nesta i chcę być taki jak on. Inter? Teraz nie chcę o tym myśleć... - powiedział były już zawodnik Interu Mediolan.

udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 19.07 [22:05] Szczegóły oferty Interu za Nandeza (28)

19.07
00:02
mercato live

Mercato Live 21.07 [20:05] Dalbert w Cagliari, Inter obserwuje utalentowanego pomocnika (15)

21.07
08:19

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.06.2013 o 14:30 przez Gajdzik
Gajdzik
My zawsze sprzedajemy w promocyjnych cenach...
27.06.2013 o 14:22 przez SlimShady
SlimShady
Donato wiecje kosztował a jest znacznie gorszym piłkarzem.
Cardinola to spory błąd on może stać sie tak dobry jak Barzagli, ma sporo doświadczenia na tak młody wiek. Jeszcze za takei grosze, w innych gazetach pisano, ze Inter ma prawo odkupienia za 4 mln,ale z tego co tu widze nie ma tym mowy.
Szkoda bo go akurat widziałem w Interze.
Już on nas sie gazety na całym świecie tak wypisują "Inter wyprzedaje swoja młodzież !! "
27.06.2013 o 11:33 przez DonDawido
DonDawido
Nie spodziewam się żeby był jakimś wybitnym obrońcą, ale 2,5mln? Żart.
27.06.2013 o 11:26 przez sampam
sampam
Boze swiety! Kolosalna suma!
27.06.2013 o 11:18 przez el_loco
el_loco
debile, skurwy$yny jak można było pozbyć się gościa za bezcen? Zwykły polaczek lepiej zarządzał by tym klubem.
27.06.2013 o 11:12 przez piotrekninter
piotrekninter
szkoda,mlody, kapitan repry, ale z drugiej strony mamy mlodych Juan Rano na ta pozycje,a i moze z Basel przyjdzie ten mlodzik, Pasa sie niezle zapowiada
wazne zeby nie oddac Mbaye i Dunacana
27.06.2013 o 09:33 przez Piotrekfci
Piotrekfci
"Inter? Teraz nie chcę o tym myśleć.." to WSZYSTKO mówi o Interze i tym jak się traktuje zdolną młodzież -- ZERO przywiązania do barw klubowych bo wiedzą, że i tak ich oleją i sprzedadzą i to jeszcze za żałośnie niską cenę -- 2,5 mln ?? ? LITOŚCI !! ! transfery wieku robimy !! ! pierw Cesar za free potem Sneijder za ok 9 -- szkoda, że nie dopłaciliśmy jeszcze za ich odejście !! ! -- p.s. Cesar miał tylko pół słabszego sezonu zresztą jak reszta załogi wtedy, Lucio to samo i im od razu podziękowali - czemu akurat im a nie chivu, stanko itd ?? ? co więcej od nich zarabiali ?? ? POLITYKA I OSZCZĘDNOŚCI PROWADZĄCA DO BRUDU I UBÓSTWA
27.06.2013 o 01:25 przez Michellaga
Michellaga
bodajze ma klauzule wykupu na dwa lata za 4,5 mln ojro
27.06.2013 o 01:21 przez YoozeQ
YoozeQ
A nie mogli go wypożyczyć? Carvajal w bundeslidze ładnie się wypromował i wrócił do Realu. Z nim może być podobnie. Kolejka graczy, którzy już dawno powinni być sprzedani jest długa, a pozbywamy się nie tych co powinniśmy...
27.06.2013 o 01:14 przez Cny
Cny
No i oddaliśmy go za 2,25M, a wcześniej wykupiliśmy połowę karty, więc do przodu jesteśmy ok. 1,5M niestety tylko :(
27.06.2013 o 01:09 przez Odet
Odet
jeśli dobrze pamiętam kapitan każdej grupy wiekowej Interu w której grał.
Jeśli rzeczywiście jest gorszy od Chivu, Silvestre, Rano (w formie z 2 połowy sezonu), Juana (z większości meczy tego sezonu), to ta sprzedaż to dobry RUCH.
Pod warunkiem, że rzeczywiście jest gorszy...
Pozdr.
27.06.2013 o 01:01 przez Cny
Cny
Zobaczymy, co czas pokaże. Kasa jest potrzebna, ale żebyśmy później nie żałowali. Gorszy niż Andreolli by chyba nie był.

Po za tym jest jedna smutna rzecz. Młodzi piłkarze nie wypowiadają się zbyt przychylnie o Interze. Wiadomo wytrenowali ich, ale tak na prawdę nie dali szansy zaistnieć w futbolu niestety. Wiadomo nie każdy będzie asem, ale niektózy nawet szansy nie dostali prawdziwej.
27.06.2013 o 01:00 przez basicinstinct
basicinstinct
Dokładnie, też mnie do siebie nie przekonał. Dobry ruch z naszej strony.
27.06.2013 o 00:51 przez Vancore
Vancore
Dobry ruch naszych dzialaczy... nie ogarniam co ludzie w nim widza szczegolnie ze go nawet nie ogladaja... :D Juz Chivu bez formy jest pewniejszy niz Caldirola.
27.06.2013 o 00:39 przez and
and
Porażka !! !
Co za polityka transferowa !! !
26.06.2013 o 23:13 przez rumcyk
rumcyk
To jest polityka odmładzania...jeszcze Duncan i Bardi i bedzie komplet super transferów....Masakra
26.06.2013 o 23:10 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Lubięga , ale nie bardzo miał szanse na gręu nas ... powodzenia Luca ... Wiele sukcesów !! ! :flaga:
:forza:
26.06.2013 o 23:07 przez Dejwid
Dejwid
No w sumie nie mozna powiedziec, ze nic z niego nie bedzie juz i moze skonczy sie jak z Bonuccim, ale w obecnej sytuacji takie rozwiazanie bylo konieczne.
26.06.2013 o 22:51 przez kubcio197
kubcio197
zgadzam sie z Nen ;) szkoda ze sprzedajemy mlodych utalentowanych, z dobrze zapowiadajaca sie przyszloscia zawodnikow... xd
26.06.2013 o 22:42 przez Nen
Nen
Caldirola piłkarsko przerasta umiejętnościami Andreollego...
26.06.2013 o 22:21 przez Bandyta
Bandyta
Jestem zachwycony że za jakiś cieniasów typu donati i caldirola wyjdzie nam isla :)
26.06.2013 o 22:16 przez Pjerun
Pjerun
2,5 to super cena za niego.
Koleś przypomina mi Silvestre i Chivu.
26.06.2013 o 22:15 przez 1+8
1+8
Ahhh ten Branca to jest twardy gracz, najpierw możliwe że Silvestre za 4 pójdzie, a teraz Caldirola za 2,5...
26.06.2013 o 22:08 przez Pawel1992
Pawel1992
mam mieszane uczucia bo mimo że swoją grą ostatnio nie zachwycał to obawiam się że u Niemców się rozwinie.
26.06.2013 o 22:06 przez lays
lays
Jeszcze po nim zapłaczemy.

Shoutbox

Nasir 27.07.2021 08:33

pozatym u mnie w szufladzie tylko naturalne antydepresanty

Nasir 27.07.2021 08:32

nie wiem co ma wspolnego emerytura z xanaxem

Dzonyy 27.07.2021 08:29

bo wiesz, ze jak masz xanax to masz wladze xD

Dzonyy 27.07.2021 08:29

ciebie kiedys chyba jakas laska mocno zranila i dlatego teraz uderzasz tylko w lekomanki

Nasir 27.07.2021 08:24

no ja wczoral dostalem prognoze z zusu xddd

maniekfci 27.07.2021 07:40

b0lzga :rzyg:

Nasir 27.07.2021 07:37

Witam ja właśnie kończę poranne espresso, za moment spacer, dzisiaj ok 3 nada ranem gdy Madzia próbowała od usiąść przytomność nasza mnie pewna refleksja, otóż będziecie pracować 5 lat dłużej na 1600 zł emerytury a w tym czasie wasze p0lki będą marzyć o wakacjach w Egipcie ze śniadym Amirem, macie swoje #pieklokobiet

maniekfci 27.07.2021 07:32

witam

Savulikees 27.07.2021 01:13

Arnautovic w Bolonii...ciekawie sie zapowiada to Calcio w tym sezonie

WTC 26.07.2021 22:24

mnie też zminusował pod tym newsem xD

Endru 26.07.2021 22:02

Jakies capo mnie minusuje pod postem, ze Pioli trenerem milana :lol:

Endru 26.07.2021 21:57

Ciekawe kiedy sie dowiemy jaka przyszlosc czeka Eriksena

Imrahil 26.07.2021 21:40

i tam nastała ballada " Tysiąca i jednej wrzutki "

Imrahil 26.07.2021 21:39

sam ferguson wybral go na nastepce

Piter 26.07.2021 21:18

no ale macie typowego WC, czytajcie i podziwiajcie go

Piter 26.07.2021 21:18

a poza tym to sytuacja z nim jest identyczna jak z Inzaghim. On robił robotę w Evertonie czyli tak samo jak Inzaghi, miał jakieś tam wyniki w średniaku

Piter 26.07.2021 21:17

oho typowy wtc udający elokwentnego a nawet nie wie, że to Moyes a nie Moses trenował MU

WTC 26.07.2021 20:56

błędem to było zatrudnienie Mosesa i wiara w posiadaną kadrę, czyli ten sam błąd, który popełnił Inter po 2010

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27215

Liczba newsów: 40160