Pozostałe

Oficjalnie: Muntari wraca do Interu (38)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
527
38

Sulley Muntari powróci po zakończeniu sezonu do Interu. Sunderland wydał dziś oficjalny komunikat, w którym poinformował, że nie skorzysta z opcji wykupienia Ghańczyka. Głos w tej sprawie zabrał także szkoleniowiec Czarnych Kotów – Steve Bruce:

 

-Podczas gry w naszym zespole Sulley udowodnił, że jest wielkim profesjonalistą. Oczywiście dziękuję mu za wysiłek, jaki włożył podczas swojego pobytu w Sunderlandzie. Życzymy mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze.

 

Muntari trafił do Sunderlandu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Podczas występów na Wyspach Brytyjskich nie zdołał jednak przekonać do siebie sztabu szkoleniowego i włodarzy angielskiego klubu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2011 o 08:55 przez piotrekninter
piotrekninter
od dawna mowilem ze to cienias, nie na Inter, walczak,ale wiecej klopotu po jego glupich faulach niz pozytku<br />
nawet przecietniak z Anglii go nie chcial<br />
znajac zycie Kharja nie zostanie wykupiony, a szczerze mowiac tez jest przecietniakiem,ale wnosi duzo wiecej do gry,pare fajnych asyst 2 gole, a Muntar to co najwyzej pare kartek i przypadkowy gol
14.05.2011 o 00:48 przez pomiot
pomiot
Mamy pierwszy transfer <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Do boju Muntari<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> A tak na poważnie mam nadzieję, że uda się go gdzieś sprzedać...
13.05.2011 o 21:08 przez Helton
Helton
super transfer<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.05.2011 o 19:19 przez mAlEc7
mAlEc7
Miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 18:59 przez Pader88
Pader88
to chyba gorsza wiadomość niż list z sądu który dziś dostałem.... <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
13.05.2011 o 18:47 przez Grrruby
Grrruby
A niech to<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.05.2011 o 18:20 przez el_loco
el_loco
niestety nadal będzie trzeba się z nim urzerać!
13.05.2011 o 18:20 przez ricardo
ricardo
szkoda...
13.05.2011 o 18:13 przez Alonso
Alonso
Bedzie komu go go sprzedac i Moratti bedzie mial kase na transfery <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.05.2011 o 17:56 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem to, teraz kto będzie go chciał <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Będziemy go wiecznie wypożyczać aż mu sie kontrakt skończy, tak jak Suazo <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 17:45 przez Drago194
Drago194
No to teraz dajemy barcelonie Muntara a oni nam 40 mln + Messi. Dobrze że jednak wraca nasz mistrzu. A teraz na poważnie może ktoś da za niego te kilka milionów i pozbędziemy się tego szrotu.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
13.05.2011 o 17:42 przez etoo97
etoo97
piątek 13ego ;)
13.05.2011 o 17:34 przez piter0806
piter0806
oto nasz pierwszy i ostatni transfer w letnim mertaco
13.05.2011 o 17:24 przez IL Paskudo
IL Paskudo
nasz czarny Lampard powraca <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> ..
13.05.2011 o 17:20 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Jak Bumerang
13.05.2011 o 17:13 przez Fqrve
Fqrve
ale lipa<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.05.2011 o 16:21 przez microsoft666
microsoft666
Jak mówią we Włoszech to jest ta niespodzianka(hit transferowy) M.Branca- K A p l I C a<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.05.2011 o 16:15 przez Castellazzi
Castellazzi
Dobre wieści, bez neszej gwiazdy z Ghany nie dali byśmy sobie kompletnie rady. A tak to możemy liczyć na wygranie LM
13.05.2011 o 16:11 przez luuki
luuki
nie dziwię się tej dezycji.. Cieszymy się razem z Tobą Sulley <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 15:57 przez inter_21
inter_21
Wiedziałem że tak łatwo się go nie pozbędziemy...<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> ale ja go nie lubię<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.05.2011 o 15:47 przez fmlyhm
fmlyhm
Dobre wieści w piątek to podstawa
13.05.2011 o 15:42 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
Jak on nie radzi sobie w przeciętnym Sunderlandzie, to co ma robić w Interze?
13.05.2011 o 15:25 przez koza15
koza15
Nie zebym go nie lubiał ale ... po co on nam ? <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
13.05.2011 o 15:14 przez Dzyl
Dzyl
Nawet na taki Sunderland jest za słaby, a ma grać w Interze ? Mam nadzieję że uda się go komuś sprzedać...
13.05.2011 o 15:09 przez Piotr1996
Piotr1996
Dobrze, że wraca <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.05.2011 o 15:05 przez Kubusa10
Kubusa10
Więcej wzmocnień nie potrzeba
13.05.2011 o 15:05 przez siemanko94
siemanko94
Czyli oferta za Teveza - 10 mln + Muntari
13.05.2011 o 14:50 przez mati1908
mati1908
nawet Sunderland go nie chciał...
13.05.2011 o 14:48 przez Minister
Minister
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> o boże<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> tyko nie to..
13.05.2011 o 14:44 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
zaczną się oferty 6+Muntar

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się