Pozostałe

Oficjalnie: Muntari wraca do Interu (38)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
526
38

Sulley Muntari powróci po zakończeniu sezonu do Interu. Sunderland wydał dziś oficjalny komunikat, w którym poinformował, że nie skorzysta z opcji wykupienia Ghańczyka. Głos w tej sprawie zabrał także szkoleniowiec Czarnych Kotów – Steve Bruce:

 

-Podczas gry w naszym zespole Sulley udowodnił, że jest wielkim profesjonalistą. Oczywiście dziękuję mu za wysiłek, jaki włożył podczas swojego pobytu w Sunderlandzie. Życzymy mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze.

 

Muntari trafił do Sunderlandu w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Podczas występów na Wyspach Brytyjskich nie zdołał jednak przekonać do siebie sztabu szkoleniowego i włodarzy angielskiego klubu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2011 o 08:55 przez piotrekninter
piotrekninter
od dawna mowilem ze to cienias, nie na Inter, walczak,ale wiecej klopotu po jego glupich faulach niz pozytku<br />
nawet przecietniak z Anglii go nie chcial<br />
znajac zycie Kharja nie zostanie wykupiony, a szczerze mowiac tez jest przecietniakiem,ale wnosi duzo wiecej do gry,pare fajnych asyst 2 gole, a Muntar to co najwyzej pare kartek i przypadkowy gol
14.05.2011 o 00:48 przez pomiot
pomiot
Mamy pierwszy transfer <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Do boju Muntari<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> A tak na poważnie mam nadzieję, że uda się go gdzieś sprzedać...
13.05.2011 o 21:08 przez Helton
Helton
super transfer<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.05.2011 o 19:19 przez mAlEc7
mAlEc7
Miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 18:59 przez Pader88
Pader88
to chyba gorsza wiadomość niż list z sądu który dziś dostałem.... <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
13.05.2011 o 18:47 przez Grrruby
Grrruby
A niech to<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.05.2011 o 18:20 przez el_loco
el_loco
niestety nadal będzie trzeba się z nim urzerać!
13.05.2011 o 18:20 przez ricardo
ricardo
szkoda...
13.05.2011 o 18:13 przez Alonso
Alonso
Bedzie komu go go sprzedac i Moratti bedzie mial kase na transfery <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.05.2011 o 17:56 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem to, teraz kto będzie go chciał <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Będziemy go wiecznie wypożyczać aż mu sie kontrakt skończy, tak jak Suazo <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 17:45 przez Drago194
Drago194
No to teraz dajemy barcelonie Muntara a oni nam 40 mln + Messi. Dobrze że jednak wraca nasz mistrzu. A teraz na poważnie może ktoś da za niego te kilka milionów i pozbędziemy się tego szrotu.<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
13.05.2011 o 17:42 przez etoo97
etoo97
piątek 13ego ;)
13.05.2011 o 17:34 przez piter0806
piter0806
oto nasz pierwszy i ostatni transfer w letnim mertaco
13.05.2011 o 17:24 przez IL Paskudo
IL Paskudo
nasz czarny Lampard powraca <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> ..
13.05.2011 o 17:20 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Jak Bumerang
13.05.2011 o 17:13 przez Fqrve
Fqrve
ale lipa<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.05.2011 o 16:21 przez microsoft666
microsoft666
Jak mówią we Włoszech to jest ta niespodzianka(hit transferowy) M.Branca- K A p l I C a<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.05.2011 o 16:15 przez Castellazzi
Castellazzi
Dobre wieści, bez neszej gwiazdy z Ghany nie dali byśmy sobie kompletnie rady. A tak to możemy liczyć na wygranie LM
13.05.2011 o 16:11 przez luuki
luuki
nie dziwię się tej dezycji.. Cieszymy się razem z Tobą Sulley <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.05.2011 o 15:57 przez inter_21
inter_21
Wiedziałem że tak łatwo się go nie pozbędziemy...<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> ale ja go nie lubię<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.05.2011 o 15:47 przez fmlyhm
fmlyhm
Dobre wieści w piątek to podstawa
13.05.2011 o 15:42 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
Jak on nie radzi sobie w przeciętnym Sunderlandzie, to co ma robić w Interze?
13.05.2011 o 15:25 przez koza15
koza15
Nie zebym go nie lubiał ale ... po co on nam ? <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
13.05.2011 o 15:14 przez Dzyl
Dzyl
Nawet na taki Sunderland jest za słaby, a ma grać w Interze ? Mam nadzieję że uda się go komuś sprzedać...
13.05.2011 o 15:09 przez Piotr1996
Piotr1996
Dobrze, że wraca <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.05.2011 o 15:05 przez Kubusa10
Kubusa10
Więcej wzmocnień nie potrzeba
13.05.2011 o 15:05 przez siemanko94
siemanko94
Czyli oferta za Teveza - 10 mln + Muntari
13.05.2011 o 14:50 przez mati1908
mati1908
nawet Sunderland go nie chciał...
13.05.2011 o 14:48 przez Minister
Minister
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> o boże<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> tyko nie to..
13.05.2011 o 14:44 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
zaczną się oferty 6+Muntar

Shoutbox

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625614

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się