Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
VVujek
23.06.2026 23:40
Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso
VVujek
23.06.2026 23:40
W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.
VVujek
23.06.2026 23:39
Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.
Kredence
23.06.2026 23:30
Chyba nie oglądałeś juve
Kredence
23.06.2026 23:30
Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:26
szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:25
i nie jest za 50 baniek (raczej)
Claudio
23.06.2026 23:24
wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:24
kto tam nie zgówniał w tym Juve..
Claudio
23.06.2026 23:23
nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:22
ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze
Claudio
23.06.2026 23:22
chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:22
ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:21
Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:21
pytanie tylko ile Juve za niego chce, bo jeszcze z rok temu czy 2 lata temu krążyły plotki o... 60 mln
Szczupac_FCI
23.06.2026 23:21
to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...
ZnawcaCalcio
23.06.2026 23:21
bo nawet myślałem o nim w kontekście rotacji
Komentarze (28)
Plan maksimum: pierwsza piątka
Szczerze, to na co licze (choć nie wiem czy Pioli ma odpowiedni arsenał w galotach) to ruszenie w głowach tym gwiazdeczkom, pizdeczkom, jechanie z nimi na treningach aż miło aby na boisku zostawiali 2x więcej zdrowia/chęci niż obecnie.
Drużyna personalnie napewno zasługuje na wyższe miejsce w tabeli tylko skład to jedno a to co prezentuje to zupełnie inna sprawa (krew zalewa jak widze tych Panów machającymi rękami jak mu sie nie poda itd.)
Kolejny okres przejściowy (part 3) ...
nie wygląda na mieczaka, oby wział się za nasze gwiazdeczki....
Jak mniemam intencja zatrudnienia tego amatora jest plan zxatrudnienia Diego Simeone. I tu jest podstawowy problem (pomijam fakt ze nie wiadomo kto w tym klubie podejmuje decyzje i czy ma jakas konkretna wizje na jego dzialanie bo to temat rzeka). Jak w normalnym klubie, kiedys nalezacym do czolowki ligi, i jednym z lepszych w europie, mozna doprowadzic do sytuacji ze zatrudnia sie polsrodki- poltrenerow w oczekiwaniu na trenera ktory tak na dobra sprawe nie wiadomo czy sie sprawdzi, czy odnajdzie sie w lidze i czy ogarnie ten pierdolnik ktorzy inni przez 2 lata zrobia?
Argumenty przeciwko trenerom z zagranicy sa zawsze te same
- najbardziej taktyczna liga na swiecie - oczywiste
- nie zna ligi
- potrzeba czasu na odnalezienie sie itd.
Przeciez te same argumenty dotycza dokladnie tego boskiego Diego, koles narazie nie jest jakims trenerem niesamowitym bardziej to drugi Hector Raul Cuper (jego Valencia tez byla dwa razy w finale CL, tez gral futbol defensywny).
Podsumowując zatrudniamy trenerow ktorzy z zalozenia sa tymczasowi po to zeby BYCMOZE zatrudnic Diego Simeone, czas ucieka, my staczamy sie w bagno. Jezeli faktycznie tylko taki jest cel zatrudnienia Poliego to juz mozna bylo zostawic FDB.