Plotki transferowe

Oficjalnie: Sneijder piłkarzem Interu!!! (48)

Autor:
prawie 17 lat temu
843
48
Wesley Sneijder jest już oficjalnie piłkarzem Interu Mediolan.

O transferze Holendra informuje oficjalna strona Realu Madryt. Kwota jaką zapłacił mistrz Włoch oraz szczegóły kontraktu zawodnika nie zostały ujawnione.

Oficjalna strona Interu informuje, że Sneijder podpisał kontrakt do 30 czerwca 2013 roku. Według mediów Inter przelał na konto Królewskich 15mln €.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (53)

27.06
08:20

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2009 o 16:51 przez Janosv360
Janosv360
Szkoda ze nie zagra z milanem <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
29.08.2009 o 10:51 przez Eryw
Eryw
Gratulacje, mój ulubiony zawodnik Królewskich
29.08.2009 o 07:18 przez SlimShady
SlimShady
Wydaje mi sie, ze moze być naszym drugim Cuchu, obydwaj mają podobną łysinę,,,,, ale tak na serio , transfery z Realu zawsze nam dobrze wychodziły, Snajder to gracz na naszą &quot;10&quot;, będziemy z niego mieli dużo pożytku, no i wreście ktoś do wolnych.
28.08.2009 o 21:34 przez Mate1908
Mate1908
W końcu wymarzony rozgrywający! Piłkarz który jest godzien założyć u nas '10' Oby tylko prezentował się tak jak za czasów gry w Ajaxie. On jest tym brakującym ogniwem...
28.08.2009 o 21:10 przez IRT
IRT
Hehe, no dobra dobra - myliłem się. <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Przepraszam heh <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 15:56 przez bobogol
bobogol
IRT?
28.08.2009 o 15:38 przez adriano:)
adriano:)
Nie zdziwię się jak wyjdzie w pierwsze jedenastce na Milan <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 15:05 przez 1+8
1+8
Oby cię kontuzje omijały i będzie dobrze<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:48 przez friend_of_Inter
friend_of_Inter
Witamy w Mediolanie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> Powodzenia Wesley! Obyś zagrał w derbach <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:21 przez Freelanser
Freelanser
miczelPROSTO nie ma czasu na prezentację, jutro derby :D :D
28.08.2009 o 14:10 przez Resorto
28.08.2009 o 14:09 przez cyrkiel
cyrkiel
Zaraz po Realu zrobiliśmy najlepsze transfery w tym roku. Oby przyniosło to korzyści <img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:08 przez cyrkiel
cyrkiel
hura
28.08.2009 o 14:04 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Witamy. Powodzenia Wesley !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:52 przez Edi77
Edi77
wkońcu mozna odedchnąc z ulgą <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> witamy witamy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:51 przez andyvdm
andyvdm
Jak dla mnie teraz optymalny skład wyglada tak: Cesar - Santon, Samuel,Lucio, Maicon - Zanetti,Cambiasso, Sneijder, Muntari (Motta)- Milito, Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:41 przez Aro2300
Aro2300
Gicior <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:37 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Narescie mamy rozgrywajacego witamy cie Sneijder !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:31 przez LoveFist18
LoveFist18
ah nareszcie rozgrywający<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:30 przez LoveFist18
LoveFist18
WESLEY SNEIJDER, yeeeaaahhh, witamy na pokładzie, to kiedy pierwsz brameczka?<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:25 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
No i bardzo fajnie, witamy na San Siro !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:23 przez Jaricz81
Jaricz81
Witamy w Interze <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <br /> Życzę jak najlepszej gry i oby omijały Cię kontuzje !! ! <br /> Powodzenia Wes <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:20 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Ciekawe kiedy będzie prezentacja<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:18 przez Ajk
Ajk
W końcu ...
28.08.2009 o 13:13 przez Pokes
Pokes
Bardzo dorbry transfer przyda sie wam Pomocnik, ktory potrafi rozrzucac piekne pilki oraz przetrzymac pilke .
28.08.2009 o 13:06 przez Clud
Clud
pierwszy mecz kontuzja... i co dalej? no tak jest Stanko
28.08.2009 o 13:05 przez fcii
fcii
Tylko na to czekalem<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Welcome WES!
28.08.2009 o 13:03 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
WITAMY !! <br /> <br /> JA MYŚLĘ, ŻE ZAGRA Z MILANEM<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> MOŻE NAWET CAŁY... <br /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:03 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
Rewelka! <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <br /> Świetny to zawodnik, z super przeglądem pola! <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <br /> takze...Welcome Wesley <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625694

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się