Plotki transferowe

Oficjalnie: Sneijder piłkarzem Interu!!! (48)

Autor:
prawie 17 lat temu
842
48
Wesley Sneijder jest już oficjalnie piłkarzem Interu Mediolan.

O transferze Holendra informuje oficjalna strona Realu Madryt. Kwota jaką zapłacił mistrz Włoch oraz szczegóły kontraktu zawodnika nie zostały ujawnione.

Oficjalna strona Interu informuje, że Sneijder podpisał kontrakt do 30 czerwca 2013 roku. Według mediów Inter przelał na konto Królewskich 15mln €.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2009 o 16:51 przez Janosv360
Janosv360
Szkoda ze nie zagra z milanem <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
29.08.2009 o 10:51 przez Eryw
Eryw
Gratulacje, mój ulubiony zawodnik Królewskich
29.08.2009 o 07:18 przez SlimShady
SlimShady
Wydaje mi sie, ze moze być naszym drugim Cuchu, obydwaj mają podobną łysinę,,,,, ale tak na serio , transfery z Realu zawsze nam dobrze wychodziły, Snajder to gracz na naszą &quot;10&quot;, będziemy z niego mieli dużo pożytku, no i wreście ktoś do wolnych.
28.08.2009 o 21:34 przez Mate1908
Mate1908
W końcu wymarzony rozgrywający! Piłkarz który jest godzien założyć u nas '10' Oby tylko prezentował się tak jak za czasów gry w Ajaxie. On jest tym brakującym ogniwem...
28.08.2009 o 21:10 przez IRT
IRT
Hehe, no dobra dobra - myliłem się. <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Przepraszam heh <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 15:56 przez bobogol
bobogol
IRT?
28.08.2009 o 15:38 przez adriano:)
adriano:)
Nie zdziwię się jak wyjdzie w pierwsze jedenastce na Milan <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 15:05 przez 1+8
1+8
Oby cię kontuzje omijały i będzie dobrze<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:48 przez friend_of_Inter
friend_of_Inter
Witamy w Mediolanie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> Powodzenia Wesley! Obyś zagrał w derbach <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:21 przez Freelanser
Freelanser
miczelPROSTO nie ma czasu na prezentację, jutro derby :D :D
28.08.2009 o 14:10 przez Resorto
28.08.2009 o 14:09 przez cyrkiel
cyrkiel
Zaraz po Realu zrobiliśmy najlepsze transfery w tym roku. Oby przyniosło to korzyści <img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 14:08 przez cyrkiel
cyrkiel
hura
28.08.2009 o 14:04 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Witamy. Powodzenia Wesley !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:52 przez Edi77
Edi77
wkońcu mozna odedchnąc z ulgą <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> witamy witamy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:51 przez andyvdm
andyvdm
Jak dla mnie teraz optymalny skład wyglada tak: Cesar - Santon, Samuel,Lucio, Maicon - Zanetti,Cambiasso, Sneijder, Muntari (Motta)- Milito, Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:41 przez Aro2300
Aro2300
Gicior <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:37 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Narescie mamy rozgrywajacego witamy cie Sneijder !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:31 przez LoveFist18
LoveFist18
ah nareszcie rozgrywający<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:30 przez LoveFist18
LoveFist18
WESLEY SNEIJDER, yeeeaaahhh, witamy na pokładzie, to kiedy pierwsz brameczka?<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:25 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
No i bardzo fajnie, witamy na San Siro !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:23 przez Jaricz81
Jaricz81
Witamy w Interze <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <br /> Życzę jak najlepszej gry i oby omijały Cię kontuzje !! ! <br /> Powodzenia Wes <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:20 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Ciekawe kiedy będzie prezentacja<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:18 przez Ajk
Ajk
W końcu ...
28.08.2009 o 13:13 przez Pokes
Pokes
Bardzo dorbry transfer przyda sie wam Pomocnik, ktory potrafi rozrzucac piekne pilki oraz przetrzymac pilke .
28.08.2009 o 13:06 przez Clud
Clud
pierwszy mecz kontuzja... i co dalej? no tak jest Stanko
28.08.2009 o 13:05 przez fcii
fcii
Tylko na to czekalem<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Welcome WES!
28.08.2009 o 13:03 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
WITAMY !! <br /> <br /> JA MYŚLĘ, ŻE ZAGRA Z MILANEM<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> MOŻE NAWET CAŁY... <br /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.08.2009 o 13:03 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
Rewelka! <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <br /> Świetny to zawodnik, z super przeglądem pola! <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <br /> takze...Welcome Wesley <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625686

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się