Informacje z klubu

OFICJALNIE - Inter wykupił Politano i Salcedo (19)

Autor:
Źródło: en.inter.it
około miesiąca temu
2730
19
Matteo Politano

Inter poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o skorzystaniu z opcji wykupu Eddie Salcedo oraz Matteo Politano.

Według raportów Inter zapłacił 20 milionów euro za wykup Politano oraz 8 milionów euro za wykup Salcedo.

Zobacz też

Lucien Agoume

Oficjalnie - Lucien Agoume zawodnikiem Interu! (7)

05.07
15:29
Tommaso Berni

Oficjalnie - Berni przedłużył kontrakt (4)

28.06
15:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.06.2019 o 11:51 przez Czarson
+1
Czarson
Politano nie musiałby być tak często zmieniany gdyby ciężar prowadzenia gry nie spoczywał tylko na jego barkach w większości meczów.
20.06.2019 o 10:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Ale przecież On ma kondycję i zapieprza równo tylko brak mu warunków fizycznych i to już nigdy się nie zmieni. Polecam zobaczyć np nasze mecze z Tottenhamem i przyjrzeć się jak biedny Mateo ma prze :cenzor: z ich obrońcami. Dodatkowo jeszcze z lepszymi musi asekurować DD cały czas bo Danilo w każdej chwili może być zjedzony jednym zwodem przez przeciwnika. Tak samo jak w ataku nie ma wsparcia na skrzydle gdyż jedyne co umie nasz magik prawej obrony to próbować wymusić wolnego rzucając się na murawę przy szukaniu jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem.
20.06.2019 o 10:33 przez danielWu
danielWu
Dorzucę jeszcze. Cały ten pierd olnik z Icardim, Perisicem, Spalem też jest mega. Patrząc tylko na ostanie 20 lat, jednym tchem można wymienić przynajmniej 30 piłkarz z lepszymi umiejętnościami i też ciężkimi charakterami a jakoś się dogadywali :)
20.06.2019 o 10:17 przez danielWu
danielWu
danielInter godin potwierdzony na 100 %? Conte jeszcze nic nie zrobił, a chyba wiesz kim jest i z kad, nie liczę przygody z Chelsea i już jest mega. Nie umniejszam Godinowi umiejętności, ale zaproponowanie wolnemu pilkarzowi wyższego kontraktu niz inni nie jest mega osiągnięciem. Mieliśmy już Vidicia :D
20.06.2019 o 09:45 przez danielWu
danielWu
Seba też bardzo cieszę się z Politano, ale to nie Messi i Italia a nie Hiszpania.
20.06.2019 o 09:36 przez Seba.
Seba.
Politano ze względu na braki kondycyjne powinien grać jako wolny elektron. Coś na wzór Messiego w Barcelonie. Byłby zwolniony z gry defensywnej i przy swojej dynamice, szybkości i balansie wyczyniałby cuda. Wracanie pod własne pole karne jednak go trochę wykańcza. Wracając jednak do ustawienia, to czy Politano nie będzie jedynie rezerwowym, który będzie wchodził dopiero, gdy Conte przestawi 3-5-2 na 3-4-3?
20.06.2019 o 09:41 przez SETE
+1
SETE
We Włoszech taki wolny elektron raczej nie przejdzie. Przy ustawieniu Conte Politano czeka zapewne ławka rezerwowych
20.06.2019 o 09:08 przez Dyl87
+1
Dyl87
Extra informacja jak narazie nasz najlepszy ruch na rynku .
20.06.2019 o 08:26 przez danielWu
-1
danielWu
Wszystko spoko, ale te transfery były pewne już przynajmniej w marcu. Dalej będę forsowal teorie spiskowa. Co wydarzyło się pozytywnego dla klubu /co Marotta zadziałał na plus od chwili przybycia?
20.06.2019 o 09:48 przez danielinter
-1
danielinter
A co ty zlota malpe na lancuchu chciales ? Samo przyjscie Conte i Godina jest mega a to dopiero początek
20.06.2019 o 14:03 przez Towarzysz
Towarzysz
Jeżeli w ogóle ta teoria miałaby być prawdziwa, to akurat o wyniki bym się nie bał. Wyobrażacie sobie skandal, w którym dyrektor i trener działają na szkodę klubu? Przecież oni będą rozliczani normalnie jak każdy trener i dyrektor, jeżeli będzie coś nie tak, to zostaną zwolnieni. To, co może być spiskiem, to zniszczenie tożsamości Interu przez kojarzenie naszych nowych sukcesów i wielkich czasów z ludźmi z Juventusu. Ale pożyjemy, zobaczymy, "może" się okazać że Panowie są profesjonalistami.
20.06.2019 o 03:07 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Niech ten Politano ogarnie kondycję teraz, bo bieganie na oparach w 65 minucie to jednak lipa jest. Salceson dobrze rokuje i jest MŁODY, a Pieterofci I tak sapie, że sprzedamy mlodych xddd
20.06.2019 o 00:56 przez Mateo9000
-1
Mateo9000
Mam nadzieję że to dobry zwiastun przed mercato, oby było tylko lepiej jeśli chodzi o zakupy, bo w sprzedaż szrotów jakoś nie wierzę.
19.06.2019 o 23:00 przez Gajdzik
Gajdzik
No i pięknie ;)
19.06.2019 o 22:59 przez Piotrekfci
-6
Piotrekfci
Hm czyli że teraz trzeba zdobyć nie 45 a 63 banki!? Pewnie opchaja wszystkich młodych zostawiając wiecznie żywych Valero, candreve i inne legendy...
19.06.2019 o 23:20 przez Kondzik
+3
Kondzik
Piotruś weź pochłoń trochę wiedzy na temat chociaż transferów i ich terminów bo trochę wstyd...
20.06.2019 o 01:34 przez wegorz
+5
wegorz
Ja bym zaczął jednak od matematyki...
20.06.2019 o 15:03 przez timon
timon
W klasach 1-3 dodawania w jego szkole chyba nie ucza ;) ale to jeszcze dziecko, wiec moze z czasem ogarnie ;)
19.06.2019 o 21:50 przez Rajin
Rajin
No i elegancko, teraz czekamy na kolejne oficjalki.

Shoutbox

Czarson 21.07.2019 01:08

kurcze skoro Conte tak cisnie to oczekuje z 4nazwisk jeszcze

KŁANIEŚ 21.07.2019 00:43

najmniej słaby - ok.

KoBa 21.07.2019 00:24

Dalbert chyba najlepszy mecz w Interze zagrał może poza tym z bramka w CI albo inaczej - najmniej słaby

KŁANIEŚ 21.07.2019 00:07

jak oceniacie dzis dalberta i candreve?

Piekarz 20.07.2019 23:51

właśnie przez takie opinie nie wstąpiłem

andyvdm 20.07.2019 23:50

Najgorsza jaką jadłem w życiu aż mnie wzdryga na wspomnienie

andyvdm 20.07.2019 23:50

Przeczytalbym

andyvdm 20.07.2019 23:50

Szkoda że nie wystąpiłeś i Lenicy do pizzerii Lissa przeczytanym recenzje

Piter 20.07.2019 23:48

no chyba starość mnie dopada, młodzieńcza zajawka wygasa i emocji już takich nie będzie

Piter 20.07.2019 23:47

a ja pragnę w końcu podziwiać i jarać się Interem jak dawniej, ale wszystko już w dupie mam

Piekarz 20.07.2019 23:46

myślałem że z wiekiem będą coraz lepsi a są coraz chu.jowsi xD

Piekarz 20.07.2019 23:45

ludzie mnie rozczarowali

Piekarz 20.07.2019 23:45

to ja ostatnio staram się mieć coraz mniej znajomych

Piekarz 20.07.2019 23:45

aha

andyvdm 20.07.2019 23:41

Przez wspólnych znajomych

Piekarz 20.07.2019 23:40

kobietę, nie kopułę

Piekarz 20.07.2019 23:40

gdzie ją poznałeś?

andyvdm 20.07.2019 23:39

No i znowu zdradze bo w tym roku mi się nie uda tam pojawic

Piekarz 20.07.2019 23:37

no i mimo wszystko szkoda że Bergamo zdradziłeś ale niech Ci będzie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Manchesterem United był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26895

Liczba newsów: 34386