Pozostałe

Ojciec Zaniolo: Widzę syna w Juventusie lub Interze (13)

Źródło: fedenerazzurra.net
ponad 3 lata temu
1979
13

Ojciec Nicolo Zaniolo udzielił na łamach Tuttosport wywiadu, w którym opowiedział o postępach i przyszłości swojego syna.

- Rzeczą, która najbardziej mnie w nim zaskoczyła, jest jego boiskowa dojrzałość. Jako byłemu piłkarzowi, bardzo podoba mi się to, jak angażuje się w grę swojego zespołu, bierze odpowiedzialność na siebie. Mancini porównuje mojego syna do Paula Pogby? Być może, jeżeli chodzi o cechy fizyczne i piłkarskie, istnieje jakieś podobieństwo. Pamiętajmy jednak, że Pogba jest mistrzem świata, a Nicolo w świecie wielkiego futbolu jest jeszcze małym, szarym chłopcem. Przyszłość? Nicolo gra w dobrym klubie i doskonale się tu czuje, zwłaszcza dzięki starszym kolegom, Dzeko, De Rossiemu, Florenziemu, którzy stale go wspierają.

- Mam nadzieję, że Roma wywalczy awans do Ligi Mistrzów, ale nawet i bez tego będą wstanie zatrzymać mojego syna. Jeżeli jednak napłyną do klubu jakieś oferty, trzeba będzie się nad nimi pochylić. Uważam, że są we Włoszech tylko dwa kluby, w których Nicolo zrobiłby krok do przodu, są to Juventus i Inter, i tam ewentualnie widziałbym w przyszłości mojego syna. Na razie Nicolo musi się skupić na końcówce sezonu ligowego, a następnie EURO U-21.

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Suning inter

Inter trafi w amerykańskie ręce? (8)

29.09
15:16
stadion

Dlaczego stadion będzie miał "tylko" 65 tys. miejsc? (2)

29.09
10:16

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.04.2019 o 13:19 przez BoRo
BoRo
Dokladnie, a Nicolo kibicuje jude 😂
06.04.2019 o 09:55 przez Skepta
Skepta
hahah wypuscilismy go za worek piłek a teraz go wielce chcemy? przeciez chlopak na nas splunie
05.04.2019 o 23:19 przez Kondzik
Kondzik
Gościu nie do odzyskania. U nas jest dużo większą presja na wszystko więc chłopak i tak by nie pogral bo next coach bd chciał graczy top do pomocy. Młody w Romie się wybil przy braku kadry - na jego plus. Gdyby nie to bylaby cisza pewnie o nim. To samo dzieje się obecnie z Keanem u jude. Tyle że jude może sobie pozwolić na wpuszczenie mlodych
05.04.2019 o 19:49 przez DonDawido
DonDawido
Żaden Juventus, po co? Posadzą go tam na ławie i kariera stanie w miejscu. Chociaż... w sumie... u nas też jest takie ryzyko. :D
W każdym razie dawać go z powrotem! A gdyby jeszcze do tego wzięli Barellę... ho ho, fiu fiu!
05.04.2019 o 18:02 przez IlCapitano
IlCapitano
Wiadomo, że nie będzie tam długo siedział. Fajnie byłoby go wykupić po jakiejś w miarę rozsądnej cenie, bo Roma na pewno nie awansuje do LM i szykuje się tam sroga wyprzedaż. No i najważniejsze - potrzebujemy wychowanków do listy na LM
05.04.2019 o 20:54 przez Michellaga
+2
Michellaga
Nie wiem czemu tak wiele osób powiela mit o tym, że Zaniolo to wychowanek Interu. Młody w Mediolanie przebywał tylko rok.
05.04.2019 o 17:36 przez Dyl87
+1
Dyl87
Ponoć potrzebujemy wychowanków ! Brać go bardzo fajnie gra widać duża jakość i potencjał ! Zamiast kupować ogorkowych wychowanków z fiorentiny to lepiej zainwestować w takiego kota ;) i przynajmniej gul nie będzie skakała jak będzie gdzie indziej szarpał ;)
05.04.2019 o 19:07 przez darren1
darren1
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że Zaniolo nie jest klasyfikowany jako nasz wychowanek.
05.04.2019 o 19:11 przez Dyl87
+1
Dyl87
Czemu ?
05.04.2019 o 20:52 przez Michellaga
+2
Michellaga
Bo w Interze był tylko rok, to wychowanek Violi, nie Interu.
06.04.2019 o 07:59 przez Dyl87
+1
Dyl87
Dzięki ;)
05.04.2019 o 17:14 przez Guarin
+3
Guarin
Moratii też kiedyś musiał wykupić Adriano z Parmy, panie Zhang niech pan się nie waha.
05.04.2019 o 17:38 przez Dyl87
+3
Dyl87
Z Parma była wtedy jakaś umowa z tego co pamietam a tutaj trzeba będzie zapłacić tyle ile powiedzą ;)

Shoutbox

Czaglar 30.09.2022 14:29

Podgardlak to jakimś szyfrem nadaje?

nicolas80 30.09.2022 14:16

Nasir wygląda na to że posiadasz jakiś kompleks małego poniżej normy. Nie przejmuj się na pewno znajdziesz jakiś sposób żeby go pokonać i wtedy odzyskasz radość

Luki165 30.09.2022 14:10

no stęka żę ma 4 pomocników dostępnych

Orzeu 30.09.2022 14:09

Lord Gagliardini połamany i dlatego Asllani zagra

Orzeu 30.09.2022 14:09

acha czyli dobra już wiadomo

Luki165 30.09.2022 14:08

gość na mefedronie

Luki165 30.09.2022 14:08

xD

Orzeu 30.09.2022 14:08

xd

Orzeu 30.09.2022 14:07

co on pier xd oli

Orzeu 30.09.2022 14:07

#Inzaghi : „Mówi moja historia, tam, gdzie trenuję, zwiększam przychody, zmniejszam straty o połowę i przybywają trofea. Tak było w #Lazio i tak jest w #Inter ”.

Luki165 30.09.2022 14:06

są*

Luki165 30.09.2022 14:06

włosi i tak twierdzą, ze najblizej przejecia się własciciela Miami Dolphins

Imrahil 30.09.2022 14:05

17,2%

pablo77 30.09.2022 14:05

natomiast zdziwie się jak wyjdzie Asllani

Orzeu 30.09.2022 14:05

dobra cofam

pablo77 30.09.2022 14:05

nie zdziwie sie

Orzeu 30.09.2022 14:05

mogę się założyć że Gagliardini

Luki165 30.09.2022 14:05

tak przed chwilą poweidział el betone Szymone :p

pablo77 30.09.2022 14:04

Asllani czy Gagliardini ? O to jest pytanie :D

Luki165 30.09.2022 14:04

Asllani jutro w wyjściowym

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w starciu z Udinese?

Polls answer

Publicystyka

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00

Lucien Agoume - jak zapracował na nominację do nagrody Golden Boy (9)

02.08
10:09
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    7

    17

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    7

    17

  • 3

    Udinese

    Udinese

    7

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    7

    14

  • 5

    Milan

    Milan

    7

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    7

    13

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Marko Arnautovic

    6

  • 2

    Ciro Immobile

    5

  • 3

    Khvicha Kvaratskhelia

    4

  • 4

    Dusan Vlahovic

    4

  • 5

    Beto

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27564

Liczba newsów: 43499