Plotki transferowe

Palacio odmówił Boca Juniors? (39)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 9 lat temu
1469
39

Włoskie media donoszą, że Rodrigo Palacio odrzucił ofertę Boca Juniors i chce wypełnić swój kontrakt z Interem. 

Boca od dawna przejawia zainteresowanie Argentyńczykiem, już latem próbowała go ściągnąć do siebie. Tegorocznej zimy byliśmy świadkiem kolejnej próby, jednak jak się okazuje 34-letni napastnik nie jest zainteresowany opuszczeniem Interu.

 

Tagi: Palacio
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (11:30) Sky - Palestra oddala się od Interu, cała naprzód po Paza! (70)

24.06
00:00

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2016 o 13:35 przez kibol123
kibol123
Po pierwsze UNO to nie jego wina, że każdy trener go wystawia na boisko co jest dla mnie niesamowicie niezrozumiałe co taki Palacio i Eder robią na boisku w takiej drużynie jak Inter. Najlepsze określenie tego zjawiska to MEZALIANS, choć rozum bardziej skłania się ku myśli Sabotaż.
24.12.2016 o 10:57 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Bogiem to on jest w porównaniu do takich osobników jak Nagatomo czy Ranocchia.
24.12.2016 o 09:32 przez IlCapitano
IlCapitano
Przecież to średniak zwykły z trzema bardzo dobrymi sezonami w karierze :D Przestańcie robić z niego Boga, bo ciągnął Inter tylko w gównosezonie z 9 miejscem w lidze za Stramaccioniego i w pierwszym sezonie Mazzarriego. Od 2 lat jest zwykłym wrakiem.
23.12.2016 o 23:42 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie Interesują mnie twoje homoseksualne doznania erotyczne, na ten temat ze swoim chłopakiem rozmawiaj.
23.12.2016 o 23:38 przez Drago194
Drago194
To się wazeliną posmaruj jak się z chłopakiem za ostro z chłopakiem bawisz.
23.12.2016 o 23:33 przez Jovetic10
Jovetic10
Piecze, piecze.
23.12.2016 o 23:32 przez Drago194
Drago194
IM99 Nie komentuj, tu nie ma czego komentować podręcznikowe samozaoranie, jak powiedziałby Szpakowski gdyby komentował popisy żenady takich użytkowników jak Jovetić10
23.12.2016 o 23:31 przez Jovetic10
Jovetic10
wow
23.12.2016 o 23:20 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Nie wiem jak skomentować twoją kompromitację
23.12.2016 o 22:37 przez Jovetic10
Jovetic10
A i zabolały was dupy? To dobrze, już wiemy kto tu przyleciał po 2010 :D
23.12.2016 o 22:34 przez Jovetic10
Jovetic10
Genoa 90 spotkań 35 bramek, Inter 119 spotkań 39 bramek, jego obowiązkiem było tyle strzelić, a nawet powiedziałbym, że to trochę za mało jak na Inter. Gościu nie przeskoczył pewnego poziomu i jak go porównać do takich napastników jak Milito, Etoo czy Cruz ( wiem nie pamiętacie, wtedy na chleb mówiliście peb), to jego wynik wygląda średnio. Ale stawiajcie mu pomniki, za to, że wyróżniał się w gównianym Interze, wam ten gówniany poziom odpowiada, ale jeszcze trochę i tego gówna będziecie musieli szukać gdzie indziej, nie wiem może w Pescarze? Drago194 brawo rejestracja wyznacznikiem tego od kiedy kibicuje Interowi, jestem pełen podziwu, powiedz mi jak można być takim retardem?
23.12.2016 o 21:07 przez Endru
Endru
Dobrze, ze zostanie do konca, mysle ze akurat on zasluzyl na godne pozegnanie z naszym klubem po skonczeniu kontraktu, sezonowcy nie pamietaja ale w trudnych dla nas czasach on ciagnal gre z przodu nie raz i nie dwa musial grac osamotniony w ataku :)
23.12.2016 o 20:43 przez Waccollinio
Waccollinio
Jovetić10 najwyraźniej kibicujesz Interowi od 2 lat, bo nie pamiętasz jak Palacio był naszym najlepszym piłkarzem obok Handy. Jak ratował nam stracone sezony. Życie to nie football manager, tutaj liczą się też inne aspekty niż pieniądze i "poziom skilla". Resztę twoich wypocin nawet nie skomentuję, szkoda myśli i czasu.
23.12.2016 o 20:20 przez hQ
hQ
Nazywaj się Jovetić10 i mów innym że są sezonowcami :D Samozaoranie.
23.12.2016 o 19:50 przez Drago194
Drago194
Czyli albo jesteś Zanettim, albo jesteś najemnikiem? Jak zwykle kompromitacja z twojej strony i o sezonowcach pisze gość który zarejestrował się tu rok temu. Beka totalna.
23.12.2016 o 19:50 przez Drago194
Drago194
Czyli albo jesteś Zanettim, albo jesteś najemnikiem? Jak zwykle kompromitacja z twojej strony i o sezonowcach pisze gość który zarejestrował się tu rok temu. Beka totalna.
23.12.2016 o 17:46 przez Jovetic10
Jovetic10
No faktycznie to nasz taki Francesco Totti, który doprowadził nas do wielu trofeów i awansu do LM buahahha. Bujna fantazja sezonowców 2010 r.
23.12.2016 o 17:32 przez Drago194
Drago194
Palacio najemnikiem? Weź się już człowieku nie kompromituj...
23.12.2016 o 17:29 przez Jovetic10
Jovetic10
Gdyby teraz dostał pieniądze, które Inter ma mu płacić do końca kontraktu, to poleciałby na kolanach do Boca. Więc nie mówmy o przywiązaniu do barw itd. Za dużo tych najemników przewinęło się w ostatnich latach, do tego trzymają się posadki jak tylko mogą.
23.12.2016 o 17:19 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Poza tym patrzysz tylko na aspekty sportowe. Nie wiemy jaka jest sytuacja rodzinna, czy jego dzieci chodzą tutaj do szkoły. Przede wszystkim patrzy się na dobro rodziny, a zupełnie inaczej planuje się przyszłość latem, a zimą gdzie dzieciaki musiałby przerwać naukę w środku roku szkolnego.
23.12.2016 o 17:17 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
I to jego wina, że dostał kontrakt na tak dlugi okres czasu? Winić to powinieneś nasz zarząd, że dał już wiekowemu zawodnikowi umowę na tyle lat. Poza tym to jest jego ostatni sezon w lidze europejskiej i gramy w P. Włoch. Kto wie czy Rodrigo nie celuje chociaż w jedno trofeum, bo na razie to nić nie wygrał w swojej karierze nie licząc pewnie ligi argentyńskiej.
23.12.2016 o 16:49 przez Jovetic10
Jovetic10
IM99 nie kompromituj się, każdy wie, że chodzi o pieniądze, a nie o klub,
23.12.2016 o 16:46 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Jakim prawem śmiesz mówić, że on nie ma szacunku dla klubu? Widziałeś żeby rzucił koszulką o ziemię albo w inny sposób nie szanował Interu? To nie on sobie proponował umowę i to nie brak szacunku, że chce wypełnić kontrakt tym bardziej, że trener daje mu jakieś minuty. Co innego byłoby gdyby w ogóle nie grał.
23.12.2016 o 15:45 przez inter_21
inter_21
Guarin też był jednym z nielicznych którzy to ciągnęli i jakoś nikt go nie bronił. W dupie mam jego zasługi, od 2 lat się kompromituje i nie ma tu dla niego miejsca, to nie jest jakaś szkółka niedzielna żeby ktoś tu był z litości. Jeśli zostanie to dla mnie będzie pijawą bez honoru
23.12.2016 o 15:14 przez pluto11
pluto11
Trzeba bo go nie wpuszczac wogole to by nadzieji nie mial a tak to widzi ze ma szanse zagrac a zarabia gosc pewnie ze 3 mln
23.12.2016 o 15:03 przez Kondzik
Kondzik
Każdy ciągnie ile może...też bym siedział do końca.
23.12.2016 o 15:03 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
uszczuplanie kadry ehe
23.12.2016 o 14:55 przez Jovetic10
Jovetic10
Mam go szanować za to, że on nie ma szacunku do Interu?
23.12.2016 o 14:47 przez Czarson
Czarson
Tez by mi sie nie chcialo ruszac dupy z Mediolanu.
23.12.2016 o 14:05 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Dlatego miałem bekę jak inni mówili, że to jego ostatni mecz w Interze, hehehe

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625299

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się