Plotki transferowe

Palacio odmówił Boca Juniors? (39)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 9 lat temu
1471
39

Włoskie media donoszą, że Rodrigo Palacio odrzucił ofertę Boca Juniors i chce wypełnić swój kontrakt z Interem. 

Boca od dawna przejawia zainteresowanie Argentyńczykiem, już latem próbowała go ściągnąć do siebie. Tegorocznej zimy byliśmy świadkiem kolejnej próby, jednak jak się okazuje 34-letni napastnik nie jest zainteresowany opuszczeniem Interu.

 

Tagi: Palacio
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (95)

23.06
08:54

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2016 o 13:35 przez kibol123
kibol123
Po pierwsze UNO to nie jego wina, że każdy trener go wystawia na boisko co jest dla mnie niesamowicie niezrozumiałe co taki Palacio i Eder robią na boisku w takiej drużynie jak Inter. Najlepsze określenie tego zjawiska to MEZALIANS, choć rozum bardziej skłania się ku myśli Sabotaż.
24.12.2016 o 10:57 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Bogiem to on jest w porównaniu do takich osobników jak Nagatomo czy Ranocchia.
24.12.2016 o 09:32 przez IlCapitano
IlCapitano
Przecież to średniak zwykły z trzema bardzo dobrymi sezonami w karierze :D Przestańcie robić z niego Boga, bo ciągnął Inter tylko w gównosezonie z 9 miejscem w lidze za Stramaccioniego i w pierwszym sezonie Mazzarriego. Od 2 lat jest zwykłym wrakiem.
23.12.2016 o 23:42 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie Interesują mnie twoje homoseksualne doznania erotyczne, na ten temat ze swoim chłopakiem rozmawiaj.
23.12.2016 o 23:38 przez Drago194
Drago194
To się wazeliną posmaruj jak się z chłopakiem za ostro z chłopakiem bawisz.
23.12.2016 o 23:33 przez Jovetic10
Jovetic10
Piecze, piecze.
23.12.2016 o 23:32 przez Drago194
Drago194
IM99 Nie komentuj, tu nie ma czego komentować podręcznikowe samozaoranie, jak powiedziałby Szpakowski gdyby komentował popisy żenady takich użytkowników jak Jovetić10
23.12.2016 o 23:31 przez Jovetic10
Jovetic10
wow
23.12.2016 o 23:20 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Nie wiem jak skomentować twoją kompromitację
23.12.2016 o 22:37 przez Jovetic10
Jovetic10
A i zabolały was dupy? To dobrze, już wiemy kto tu przyleciał po 2010 :D
23.12.2016 o 22:34 przez Jovetic10
Jovetic10
Genoa 90 spotkań 35 bramek, Inter 119 spotkań 39 bramek, jego obowiązkiem było tyle strzelić, a nawet powiedziałbym, że to trochę za mało jak na Inter. Gościu nie przeskoczył pewnego poziomu i jak go porównać do takich napastników jak Milito, Etoo czy Cruz ( wiem nie pamiętacie, wtedy na chleb mówiliście peb), to jego wynik wygląda średnio. Ale stawiajcie mu pomniki, za to, że wyróżniał się w gównianym Interze, wam ten gówniany poziom odpowiada, ale jeszcze trochę i tego gówna będziecie musieli szukać gdzie indziej, nie wiem może w Pescarze? Drago194 brawo rejestracja wyznacznikiem tego od kiedy kibicuje Interowi, jestem pełen podziwu, powiedz mi jak można być takim retardem?
23.12.2016 o 21:07 przez Endru
Endru
Dobrze, ze zostanie do konca, mysle ze akurat on zasluzyl na godne pozegnanie z naszym klubem po skonczeniu kontraktu, sezonowcy nie pamietaja ale w trudnych dla nas czasach on ciagnal gre z przodu nie raz i nie dwa musial grac osamotniony w ataku :)
23.12.2016 o 20:43 przez Waccollinio
Waccollinio
Jovetić10 najwyraźniej kibicujesz Interowi od 2 lat, bo nie pamiętasz jak Palacio był naszym najlepszym piłkarzem obok Handy. Jak ratował nam stracone sezony. Życie to nie football manager, tutaj liczą się też inne aspekty niż pieniądze i "poziom skilla". Resztę twoich wypocin nawet nie skomentuję, szkoda myśli i czasu.
23.12.2016 o 20:20 przez hQ
hQ
Nazywaj się Jovetić10 i mów innym że są sezonowcami :D Samozaoranie.
23.12.2016 o 19:50 przez Drago194
Drago194
Czyli albo jesteś Zanettim, albo jesteś najemnikiem? Jak zwykle kompromitacja z twojej strony i o sezonowcach pisze gość który zarejestrował się tu rok temu. Beka totalna.
23.12.2016 o 19:50 przez Drago194
Drago194
Czyli albo jesteś Zanettim, albo jesteś najemnikiem? Jak zwykle kompromitacja z twojej strony i o sezonowcach pisze gość który zarejestrował się tu rok temu. Beka totalna.
23.12.2016 o 17:46 przez Jovetic10
Jovetic10
No faktycznie to nasz taki Francesco Totti, który doprowadził nas do wielu trofeów i awansu do LM buahahha. Bujna fantazja sezonowców 2010 r.
23.12.2016 o 17:32 przez Drago194
Drago194
Palacio najemnikiem? Weź się już człowieku nie kompromituj...
23.12.2016 o 17:29 przez Jovetic10
Jovetic10
Gdyby teraz dostał pieniądze, które Inter ma mu płacić do końca kontraktu, to poleciałby na kolanach do Boca. Więc nie mówmy o przywiązaniu do barw itd. Za dużo tych najemników przewinęło się w ostatnich latach, do tego trzymają się posadki jak tylko mogą.
23.12.2016 o 17:19 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Poza tym patrzysz tylko na aspekty sportowe. Nie wiemy jaka jest sytuacja rodzinna, czy jego dzieci chodzą tutaj do szkoły. Przede wszystkim patrzy się na dobro rodziny, a zupełnie inaczej planuje się przyszłość latem, a zimą gdzie dzieciaki musiałby przerwać naukę w środku roku szkolnego.
23.12.2016 o 17:17 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
I to jego wina, że dostał kontrakt na tak dlugi okres czasu? Winić to powinieneś nasz zarząd, że dał już wiekowemu zawodnikowi umowę na tyle lat. Poza tym to jest jego ostatni sezon w lidze europejskiej i gramy w P. Włoch. Kto wie czy Rodrigo nie celuje chociaż w jedno trofeum, bo na razie to nić nie wygrał w swojej karierze nie licząc pewnie ligi argentyńskiej.
23.12.2016 o 16:49 przez Jovetic10
Jovetic10
IM99 nie kompromituj się, każdy wie, że chodzi o pieniądze, a nie o klub,
23.12.2016 o 16:46 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Jakim prawem śmiesz mówić, że on nie ma szacunku dla klubu? Widziałeś żeby rzucił koszulką o ziemię albo w inny sposób nie szanował Interu? To nie on sobie proponował umowę i to nie brak szacunku, że chce wypełnić kontrakt tym bardziej, że trener daje mu jakieś minuty. Co innego byłoby gdyby w ogóle nie grał.
23.12.2016 o 15:45 przez inter_21
inter_21
Guarin też był jednym z nielicznych którzy to ciągnęli i jakoś nikt go nie bronił. W dupie mam jego zasługi, od 2 lat się kompromituje i nie ma tu dla niego miejsca, to nie jest jakaś szkółka niedzielna żeby ktoś tu był z litości. Jeśli zostanie to dla mnie będzie pijawą bez honoru
23.12.2016 o 15:14 przez pluto11
pluto11
Trzeba bo go nie wpuszczac wogole to by nadzieji nie mial a tak to widzi ze ma szanse zagrac a zarabia gosc pewnie ze 3 mln
23.12.2016 o 15:03 przez Kondzik
Kondzik
Każdy ciągnie ile może...też bym siedział do końca.
23.12.2016 o 15:03 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
uszczuplanie kadry ehe
23.12.2016 o 14:55 przez Jovetic10
Jovetic10
Mam go szanować za to, że on nie ma szacunku do Interu?
23.12.2016 o 14:47 przez Czarson
Czarson
Tez by mi sie nie chcialo ruszac dupy z Mediolanu.
23.12.2016 o 14:05 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Dlatego miałem bekę jak inni mówili, że to jego ostatni mecz w Interze, hehehe

Shoutbox

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625350

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się