Relacje

Palermo-Inter: 22 powołanych (26)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
317
26

Gian Piero Gasperini powołał 22 zawodników na inauguracyjne spotkanie Serie A, w którym w niedzielny wieczór Inter zmierzy się na Sycylii z Palermo.

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 70 Paolo Tornaghi;

Obrońcy: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 42 Jonathan, 44 Matteo Bianchetti, 55 Yuto Nagatomo;

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho;

Napastnicy: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2011 o 17:20 przez Castellazzi
Castellazzi
#25 jakaś drobna kontuzja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.09.2011 o 20:14 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
A czemu Castellazziego, nie ma? <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <br />
Jestem ciekawy, jak zaprezentują się Nasze nowe nabytki. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.09.2011 o 20:04 przez Kacper210
Kacper210
Cou w 1 składzie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> panie Gasperini
10.09.2011 o 18:08 przez FresInter
FresInter
Licze na wystep Alvareza... Cou tez powinien wystapic swietnie gra... ale zobaczymy co zmajstruje GG <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.09.2011 o 17:28 przez DominoLoveInter
DominoLoveInter
2-0 wystarczy przy tym składzie to by było przyzwoicie.
10.09.2011 o 16:37 przez Fqrve
Fqrve
zklad mamy dobry <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> licze na zwyciestwo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.09.2011 o 16:32 przez nbll
nbll
Tyle defensorów powołanych, bo grając 3-4-3 na bokach pomocy też będą grać obrońcy zapewne. <br />
Swoją drogą to trochę przesadzacie z krytyką rozstawienia z trójką w obronie. Wg mnie z tego może wyjść coś naprawdę dobrego, wystarczy, że nasi się trochę ograją w tej formacji. Barca ostatnio też grała tym systemem i chyba z 5:0 wygrała
10.09.2011 o 16:24 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieje że Pazzo zagra od początku spotkania <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
10.09.2011 o 16:03 przez wesley87
wesley87
a gdzie Muntari?:(
10.09.2011 o 15:53 przez Dominho
Dominho
O powołany został Tornaghi <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Kto to? <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
10.09.2011 o 15:41 przez SlimShady
SlimShady
Castelazzi ma jakomś kontuzje <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
10.09.2011 o 15:06 przez mediolan
mediolan
#11 ale gra tez czasami na skrzydle albo zaraz za napastnikami ale nie jak sneijder na srodku tylko gdzies z boku <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.09.2011 o 15:02 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Chyba większość się ze mną zgodzi, więc nie wiem o co Ci chodzi... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.09.2011 o 15:00 przez Waldini
Waldini
#12 Zostań trenerem, skoro wiesz jakim składem trzeba grać, żeby na pewno wygrać.
10.09.2011 o 14:57 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
(4-2-3-1) J.Cesar - Jonathan, Lucio, Samuel, Zanetti - Cambiasso, Obi - Zarate, Sneijder - Forlan - Pazzini<br />
Takim ustawieniem i składem wygramy bez problemów, ale Gasperini woli cyrki urządać jakieś pewnie...
10.09.2011 o 14:40 przez Drago194
Drago194
#9 Jakby nie patrzeć to Coutinho gra na tej samej pozycji co Wes. Co do meczu to uważam że możemy je wygrać bez większych trudności, Palermo bardzo się osłabiło sprzedając Pastore i Nocerino a do tego na emeryturę odszedł ich najlepszy snajper Miccoli.
10.09.2011 o 14:36 przez Kusy
Kusy
bardzo dobrze że nie ma Muntariego
10.09.2011 o 14:30 przez mediolan
mediolan
ehh ja chce Cou<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> chlopak ma talent a nie daja mu liznac nawet troche doswiadczenia ;/ bo talent + odrobina doswiadczenia to juz jest mieszanka wybuchowa i spokojnie moglby wesa zastapic w przyszlosci...nie no przesada na wesa pozycje to on sie nie za bardzo nadaje xD <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.09.2011 o 14:26 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Po co tylu obrońców jak gramy tylko 3? Chyba ze 3-4-3 to tylko sciema<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
10.09.2011 o 14:11 przez Michal_fci
Michal_fci
Cou do pierwszego skladu
10.09.2011 o 14:03 przez fatdrummer
fatdrummer
Mamy mocny atak, trzeba to wykorzystać, ale nie może znów kuleć obrona. Zobaczymy jutro w jakiej są formie <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
10.09.2011 o 13:57 przez Kubusa10
Kubusa10
Fajnie że nie ma Muntara,jeżeli go przetrzymamy do zimy na trybunach to chętnie odejdzie.Jednak nasi myślą <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
10.09.2011 o 13:45 przez Raffal
Raffal
licze na wystepy Obiego i Faroniego.
10.09.2011 o 13:31 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Wystawiłby Kutinio.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.09.2011 o 13:30 przez djqbaa
djqbaa
4-2-3-1 -&gt; Julio Cesar, Zanetti, Lucio, Samuel, Nagatomo, Cambiasso, Stankovic, Zarate, Sneijder, Forlan, Pazzini i 3 punkty nasze. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.09.2011 o 13:27 przez piotrekninter
piotrekninter
spoko ze nie ma muntara<br />
ciekawe czy gaspa sam go nie bierze, czy MM mu to zasugerowal<br />
pewnie Milito w 1szym skladzie, licze ze cos strzeli, i ze na 30 min wejdzie Pazzo i tez cos dolozy<br />
tak 3-1 dla nas byloby fajno

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się