Plotki transferowe

Palermo zainteresowane Rivasem (27)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
419
27
US Palermo jest zainteresowane pozyskaniem obrońcy Interu Mediolan, Nelsona Rivasa.

Nowy trener Sycylijczyków, Walter Zenga chce wzmocnić linię obrony przed rozpoczęciem sezonu. Jak podaje Tuttopalermo.net, jednym z nabytków ma być kolumbijski defensor.

Z Rivasem wiązano ogromne nadzieje w Mediolanie, szczególnie po jego występach w sezonie 2007/2008. Kolejny rok jednak był dużo mniej udany i po poważnej kontuzji nie potrafił odnaleźć wysokiej formy.

Teraz Palermo jest skłonne zaoferować Interowi roczne wypożyczenie zawodnika. Jose Mourinho chciałby pozbyć się kilku niepotrzebnych graczy, aby uszczuplić kadrę, a Rivas wydaje się być jednym z nich.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.07.2009 o 10:05 przez adriano:)
adriano:)
Potencjał miał, jednak kontuzje zrobiły swoje.
30.06.2009 o 23:41 przez mendoza86
mendoza86
to nasz najslapszy defensor.nigdy niezapomne co wyprawial w 1meczu z Manu
30.06.2009 o 23:27 przez SlimShady
SlimShady
Kontuzjowany czy nie ,,,,,,,,Nelsona Rivas nie nadaje sie do naszego zespołu, to było już przesądzone jak do nas przyszedł, jednak był u skrzydeł Manciniego i Cordoby, teraz tego pierwszego nie ma, a ten drugi już nie ma takiej pozycji zespole to sypnął nam Rivas, podobnie jak Jimenez. Mam nadzieje, ze Inter nie zrobi tego samego błędu co z Jimenezem i sprzeda wreście nieudolnego kolumbijskiego stopera, słabo gra i am zbytnią konkurencje na środku u nas, szczególnie, ze Matrix przedłuż kontakt do końca kariery, co mnie niezmiernie ciesz. <br /> RIVAS NA SPRZEDARZ, PUKI CO WART !! !!
30.06.2009 o 22:43 przez Piekarz
Piekarz
Dobrze, spróbuję prościej. Nie, kontuzjowany bez formy Rivas jest moim zdaniem niepotrzebny.
30.06.2009 o 22:20 przez krzysztof
krzysztof
a widocznie Ty mojego...
30.06.2009 o 22:14 przez Piekarz
Piekarz
krzysztof - i znowu nie potrafisz przeczytać tego samego, krótkiego komentarza.
30.06.2009 o 19:20 przez krzysztof
krzysztof
Piekarz napisałeś że Mourinho jest nie potrzebny, a kontuzjowany bez formy Rivas twoim zdaniem jest potrzebny?
30.06.2009 o 18:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nom Palermo było by dla niego chyba najlepszym wyjściem w tej chwili
30.06.2009 o 18:51 przez Mate1908
Mate1908
Watpie aby Rivas przebił sie w tym sezonie do pierwszej 11, szczególnie że ma do nas dołączyć jeszcze Carvalho. Najlepszym wyjsciem bedzie wypozyczenie go do któregoś ze słabszych klubów Serie A. Niech zbiera doswiadczenie ktore kiedys moze zaowocowac gra w Interze.
30.06.2009 o 17:25 przez Pazzesco
Pazzesco
jak chce to niech idzie...bo u nas raczej kariery niezrobi... przynajmniej jak narazie..
30.06.2009 o 16:59 przez Clud
Clud
w kazdej spolecznosci musi byc ktos kto lubi ponarzekac(taka &quot;czarna owca&quot;-nikogo tu nie chce obrazic)my mamy Grajasa<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 16:40 przez Cny
Cny
Grajas: No tak zawodnik, który nie zaliczył dobrego występu, był nieporadny jak grał, ale to wina Mou. Mistrzostwo jednak już nie skutkiem pracy Mou. Napisz jeszcze, że Vieira jest nam potrzebny i też wina Mou, że słabo grał <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Grajas be my master !! !
30.06.2009 o 15:53 przez Piekarz
Piekarz
krzysztof - chyba nie do mnie piszesz, bo nie widzę w swoim tekście nic o tym, że Mourinho odpowiada za kontuzje Rivasa.
30.06.2009 o 15:52 przez bloow
bloow
jeszcze raz sorry ze na dwa razy. albo byc moze w tym roku juz nad nowym stoperem, bo Burdisso i Rivas wylatuja a 4 stoperow, ktorzy dosc czesto lapia kontuzje to troche malo.
30.06.2009 o 15:50 przez bloow
bloow
przypome Wam Panowie ze Jose wystawił Rivasa w jednym z wazniejszych meczy w tym roku, w ktorym gral jak oferma. Mowie tu o Lm z Man U. Cordoba go zmienił po 45 mnutach. Co do srdokowych obroncow to jest Materazzi, ktory dla mnie wciaz jest jednym z lepszych, Samuel i Chivu. na zmiennika jest Cordoba. Za rok trzeba sie zastanowic nad nowym stoperem.
30.06.2009 o 15:42 przez Chuchu
Chuchu
Grajas skończ! Maicon, Ibra, Zanetti, J.Cesar, Samuel, Chivu potrafili utrzymać wysoką formę przez cały sezon. i co, powiesz że za nich Jose nie był odpowiedzialny? czy ty w ogóle widzisz jakieś pozytywy w tym zespole czy zarejestrowałeś się po to żeby tylko narzekać<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 15:40 przez Cinek
Cinek
moim zdaniem dobrze byłoby go wypożyczyć żeby się ograł w Serie A bo dużo to na nim nie zarobimy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 15:39 przez krzysztof
krzysztof
nogi*
30.06.2009 o 15:39 przez krzysztof
krzysztof
Piekarz, a czy to Jose mu podkładał dogi na treningach, meczach? To nie jego wina, że ciągle doznawał kontuzji, a jak się wyleczył to grał słabo- ja na miejsco Jose zaraz bym go wywalił.
30.06.2009 o 15:37 przez zbyniu88
zbyniu88
niech go sprzedadza bd chociaz kasa<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 15:31 przez Grajas
Grajas
Z Rivasa ?nigdy Z formy za którą odpowiedzialny jest trener?Oczywiście <br /> A tych tekstów to jakoś sobie nie przypominam,bynajmniej nie w tym tonie.
30.06.2009 o 15:27 przez Seba
Seba
Przecież Ty przez cały sezon sie z niego nabijałeś. Teksty typu: &quot;Nie ma Rivasa, to przegramy&quot;, &quot; o jest Rivas, to rywale nie bedą mieli problemu ze strzeleniem bramki&quot;. Dobrze sie czujesz człowieku ? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 15:25 przez Resorto
Resorto
nawet jakbysmy mieli trzech srodkowych oborncow to bym go nie chcial w skladzie.jego bledy sa straszne jak i cala gra
30.06.2009 o 15:24 przez Grajas
Grajas
Dokładnie Piekarz. <br /> Szkoda Rivas,miał ogromny potencjał ,wciaż ma ale oczywiście nie kto inny jak Mourinho go stłamsił.
30.06.2009 o 15:18 przez syn
syn
Może jakaś wymiana za Kjaera? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
30.06.2009 o 15:17 przez Piekarz
Piekarz
A mi to się wydaje, że Mourinho jest bardziej niepotrzebny od Rivasa. Mam nadzieję, że Nelson zostanie, albo co najwyżej go wypożyczymy.
30.06.2009 o 15:16 przez krzysztof
krzysztof
tylko nie wyporzyczenie, sprzedać<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />

Shoutbox

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625089

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się