Wywiady z piłkarzami

Perisic: Jestem szczęśliwy z powrotu do Interu (21)

Autor:
Źródło: en.inter.it
6 miesięcy temu
1974
21
Ivan Perisic

Ivan Perisic, który miał szczególnie udany sezon 2019/20 w Bayernie Monachium wraca do Interu i przyznaje, że jest gotów na nowy sezon w barwach Nerazzurrich. Zatem kończy się saga transferowa z udziałem 31-latka.

- Miałem niesamowity rok w Bayernie Monachium. Zdobyłem triplettę i grałem ze świetną drużyną, nawet jeśli na początku było ciężko gdy nie miałem po drodze z szkoleniowcem. Kiedy przybył nowy trener, sytuacja zaczęła się poprawiać, ale w lutym złamałem kostkę. Ostatecznie wygraliśmy wszystko, był to ogólnie pozytywny rok.

- Teraz wróciłem do Interu i jestem z tego powodu szczęśliwy. Pozostały mi dwa lata kontraktu i mam nadzieję, że razem uda nam się osiągnąć wspaniałe rzeczy w ciągu tych następnych dwóch sezonów.

- Mecz z Pisą? To był pierwszy raz od trzech miesięcy, kiedy grałem pełne 90 minut. Potrzebuję czasu, żeby się do tego przyzwyczaić. Wiemy, jak bardzo trener lubi pracować. Jesteśmy na właściwej ścieżce, a w szatni czułem wielkie pragnienie. Wszyscy są gotowi i głodni gry.

- Nadchodzący sezon? Spodziewam się, dobrego roku. W zeszłym sezonie oglądałem prawie każdy mecz Interu. Śledzę poczynania moich przyjaciół i kolegów z boiska. Naprawdę byłem fanem numer jeden. Szkoda, bo Inter był naprawdę bliski wygrania w każdych rozgrywkach.

Tagi: wywiad Perisic
udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen Romelu Lukaku

Eriksen: Miałem koszulkę Baggio (1)

06.03
16:36
Nicola Ventola

Ventola przewiduje wynik meczu z Atalantą (0)

08.03
17:03

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.09.2020 o 20:23 przez Czarson
Czarson
Co on gada
23.09.2020 o 16:12 przez Woo-cash
Woo-cash
No to co Ivan? Pora schować chkrwacką dumę w kieszeń. Zakasać rękawy i brać się do roboty. Pokazać panu Conte że będą jeszcze z ciebie ludzie.
23.09.2020 o 15:11 przez Habu
+2
Habu
Prawdopodobnie Conte przekonał go do gry na wachadle, jeszcze okaże się, że będzie wymiatać na tej pozycji. Druga sprawa wygrał wszystko w Bayernem, teraz widzi duży potencjał oraz możliwość realną by coś wygrać z Interem. Trzecia ma teraz to co Conte lubi, mentalność zwycięzcy. Osobiscie uważam, że to moze byc jeden z najlepszych "transferów" tego okienka.
23.09.2020 o 15:12 przez Habu
Habu
Po "druga" i "trzecia" miały być przecinki
23.09.2020 o 13:22 przez AJ
AJ
Jeśli będzie pełnił rolę piłkarza do rotacji i jeśli nie będzie pokazywał fochów to dlaczego ma nie zostać. Conte go chciał w tamtym sezonie więc nie sądzę że coś się zmieniło w tym temacie. W Bayernie pokazał w tamtym sezonie mega jakość i jeśli tylko jego postawa będzie pro to będzie ok.
23.09.2020 o 12:27 przez Snake86
Snake86
Ten wywiad to ewidentny znak, że zostanie...

I nie wiem, czy się z tego cieszyć, czy niekoniecznie.
23.09.2020 o 12:23 przez ciechan
ciechan
Co miał innego powiedzieć ? Nie doszukiwałbym się w słowach piłkarzy, a tym bardziej nie doszukiwałbym się wielkiej prawdy. Bardziej skupilbym się domysłach
23.09.2020 o 11:31 przez inter30
+2
inter30
Serio uważacie że jak coś mówi to tak uważa naprawdę? Krótka pamięć w jakich okolicznościach odchodził, wykopali go z bayernu nikt nie chce wyłożyc marnych 12 baniek na niego przez co musi grać w klubie w którym się wypalił o czym sam mówił i teraz jest przeszczęśliwy że będzie tu grał...
23.09.2020 o 12:05 przez kibix
kibix
Czasami się zdarza, ale nie w mediach :D
23.09.2020 o 11:23 przez Xucatlan
Xucatlan
Ale Inter nie jest szczęśliwy z twojego powrotu.
23.09.2020 o 10:58 przez interista1987
interista1987
Wygral wszystko juz to pewnie woli Inter niz jakis lipsk albo leverkusen
23.09.2020 o 10:14 przez danielinter
danielinter
Ciekawe rok temu nie chcial grac na wahadle, a teraz nagle chce.Lepiej dac mu szanse niz brac Emersona
23.09.2020 o 10:01 przez Seba.
+3
Seba.
Jak będzie mu się chciało, to da więcej jakości, niż Dalbert, Biraghi i Emerson razem wzięci. Wygląda, że mu zależy i nie ma sensu ściągać kolejnego półgrajka. Do tego Conte posiadając Perisica, Hakimiego oraz Sancheza będzie mógł przechodzić w razie potrzeby w 3-4-3, które także nie jest mu obce.
23.09.2020 o 09:12 przez Lucash
+2
Lucash
Jestem za jego pozostaniem jeśli Conte widzi, że daje gość daje z siebie wszystko na treningach. Z nim mamy kolejny wariant taktyczny, czyli lubiane przez Conte 3-4-3. Bastoni, Vrij, Skriniar - Kolarov Vidal, Barella, DD - Perisic, Martinez/Sanchez, Hakimi. Czyli istota Catenacio. Mocno defensywnie ale z perfekcyjnym szybkim wyjściem z kontrą. Na obrony wyników w meczach jak znalazł ustawienie lub na ofensywne drużyny w pucharach. Z tą kadrą jaką mamy obecnie możemy grać w naprawdę wielu wariantach taktycznych. Jeszcze jakby się udało zamienić Brozo na SMS to już w ogóle :) W tym sezonie jeśli nie nastąpi jakaś plaga kontuzji czy wojna na świecie to mamy majstra a i w pucharach powalczymy myślę :D
23.09.2020 o 12:17 przez ciechan
ciechan
Widzisz miejsce w składzie dla Perisica, DD, Kolarova, a nie widzisz dla Lukaku ? No błagam. Lukaku to najważniejszy zawodnik w taktyce. Miejsce Perisica jest jako lewy wahadłowy i to jest jedyne miejsce jakie powinien zająć ten piłkarz.
23.09.2020 o 15:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Jedyne miejsce jakie powinien zająć Perisic to to na liście transferowej po swoich cyrkach.
23.09.2020 o 08:12 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
😍
23.09.2020 o 16:21 przez Piekarz
Piekarz
Przestaniesz błaznować wreszcie?
23.09.2020 o 06:27 przez wegorz
+3
wegorz
Jego ostatnie wypowiedzi bardzo mnie zaskakują... Może trzeba Brozo wysłać na wypożyczenie do Bayernu, żeby się zresocjalizował... Nie wiem jak oni to robią... Obóz jakiś, czy jak? A przyznam, że gość może być dobrym wahadłowym, jeśli będzie chciał...
23.09.2020 o 09:20 przez Skepta
-1
Skepta
po prostu wygral co mial do wygrania z poprzednim klubem to i moze teraz sobie pograc w takim Interze i probowac" cos wygrac
23.09.2020 o 11:17 przez GianniVersace
GianniVersace
Aj Skepcia to nie tak
Inter po prostu jest kochany! 😍

Shoutbox

CzarodziejCzasu 08.03.2021 19:58

Szczegolnie w swoim polu karnym

CzarodziejCzasu 08.03.2021 19:57

O tak Vidal jest genialnym destruktorem

VVujek 08.03.2021 19:57

Czyja wiem czy dziwna ? przy ofensywnej Atalancie taki widal który potrafi dobrze grać w destrukcji może być dobrym wyborem.

Ojciec SB 08.03.2021 19:56

a Conciak pewnie chce mocno agresywnie zagrac na Atalante wiec pewnie dlatego taki wybor

Ojciec SB 08.03.2021 19:55

zostaje liczyc na to ze zagra chociaz mizernie to i tak bedzie dobrze jak na obecnego vidala

Chuchu 08.03.2021 19:54

Vidal? Dziwna decyzja

VVujek 08.03.2021 19:50

Lepsze to niż Gaglia

VVujek 08.03.2021 19:50

Widze Vidal upchany ,ale w sumie Eriksen nie podobał mi się w ostatnim meczu.

Ojciec SB 08.03.2021 19:49

tragedia

AlwaysRemember 08.03.2021 19:48

sabotażysta Antonio w akcji :D

AlwaysRemember 08.03.2021 19:48

ta

Ojciec SB 08.03.2021 19:48

vidal gra zamiast Eryksena?

ragnar 08.03.2021 19:47

Oby tylk9 vidal nic nie odwalil

AlwaysRemember 08.03.2021 19:46

Eriksen out, Vidal in - oceńcie

CzarodziejCzasu 08.03.2021 18:24

wydaje mi sie ze jest zesrany i podejmuje zle decyzje

CzarodziejCzasu 08.03.2021 18:23

Gonie Maverika w Fantasy, wyglada jakby się osrał trochę

Dzonyy 08.03.2021 18:20

Jak forma?

Dzonyy 08.03.2021 18:20

Witam randama

CzarodziejCzasu 08.03.2021 18:13

To jest szalone

CzarodziejCzasu 08.03.2021 18:13

Kurqqwa. Mamy najlepszefo pilkarzana świecie, najlepszego goscia w ufc i zaraz najlepsza tenisistke swiata

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu przeciwko Parmie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Wtorek, 02 marca

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Spezia

Środa, 03 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    SSC Napoli

  • FT

    AC Milan

    1 - 1

    Udinese

  • FT

    Atalanta

    5 - 1

    Crotone

  • FT

    Benevento

    0 - 3

    Hellas Verona

  • FT

    Cagliari

    1 - 0

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    1 - 2

    Roma

  • FT

    Genoa

    1 - 1

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Inter

Sobota, 06 marca

  • FT

    Spezia

    1 - 1

    Benevento

  • FT

    Udinese

    2 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • FT

    Roma

    1 - 0

    Genoa

  • FT

    Crotone

    4 - 2

    Torino

  • FT

    Fiorentina

    3 - 3

    Parma

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    SSC Napoli

    3 - 1

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 12 marca

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Spezia

Sobota, 13 marca

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 14 marca

  • 12:30

    Bologna

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Samir Handanovic

Proces zmiany bramkarza - artykuł (29)

06.03
09:47
Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    25

    59

  • 2

    Milan

    Milan

    26

    56

  • 3

    Juventus

    Juventus

    25

    52

  • 4

    Roma

    Roma

    26

    50

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    25

    49

  • 6

    Napoli

    25

    47

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Luis Muriel

    15

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14