Wywiady z piłkarzami

Piero Rosi: Icardi przypomina mi Vieriego (19)

Źródło: sempreinter.com
ponad 5 lat temu
47
19
fcinter serwisowe

Były napastnik Sampdorii w wywiadzie dla Tuttomercatoweb chwalił młodego Argentyńczyka Mauro Icardiego.

 

- On jest silnym graczem z silną przyszłością. Przypomina mi trochę starego Christiana Vieriego. 

 

Obecnie 20-letni Icardi przeżywa kryzys formy i ma problem ze znalezieniem drogi do siatki przeciwników. Ostatnią bramkę strzelił 3 marca przeciwko Parmie.

Zobacz też

Icardi Pique Barcelona Camp Nou

Pique: Zagramy o zwycięstwo (7)

10.12
16:11
Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi pomeczowe (4)

12.12
17:42

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.05.2013 o 23:35 przez Patrisoo
Patrisoo
Nie chcę źle wróżyć ale lepiej byłoby kupić Aubameyanga bądź Benteke. Młodzi, dobrze się prezentujący a na dodatek w lepszych ligach (wg mnie Ligue1 prezentuje aktualnie wyższy poziom od Serie A). A co pokazał Icardi? Nic konkretnego to na razie przyszłościowy zawodnik a nam potrzebny ktoś kto będzie hukał do bramki rywala regularnie. Jakbym chciał przyszłościowych zawodników to skorzystam z naszych wychowanków (Longo, Livaja) a nie wydawałbym tyle kasy na tego grajka. Za te pieniądze to mamy na luzie zawodnika St. Etienne.
05.05.2013 o 22:10 przez el_loco
el_loco
póki co to Vieriemu może on buty pastować. Mam duże wątpliwości co do jego transferu. Poza tym jako jedyni chętni płacimy 13mln i połowę karty jakiegoś młodzika. Branca tumanie najpierw naucz się przeprowadzać negocjacje dopiero później spróbuj swoich sił w tej dziedzinie.
05.05.2013 o 20:04 przez Odet
Odet
coś tak na chama nam go zachwalają,
a powinny bronić go bramki...
pozdr.
05.05.2013 o 19:53 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja mówie to od dawna Icardi nas nie zbawi i nie zapewni nam odrazu gradu goli, trzeba kupic dodatkowo kogos konkretnego z doswiadczeniem !!
05.05.2013 o 18:15 przez cuba
cuba
Może to kolejny który przyjdzie zarobić lub zagrać sezon i spierdzielić gdzieś dalej jak większość,druga strona medalu to taka że do nas nie przyjdzie nikt lepszy bo i o LM możemy zapomnieć więc szału nie przewiduję ale trzeba coś w sumie budować od czegoś trzeba zacząć więc mam tylko nadzieję że się sprawdzi jeśli dostanie szansę
05.05.2013 o 18:03 przez hbk
hbk
Pamietam jak Cavani przechodzil do Napoli. Zarowno na stronach Interu, jak i chocby Juve, gdy laczono go z tymi klubami, gdy grla jeszcze w Palermo, to pisano: slabiak, jak malo on strzela, drewno. A teraz?
05.05.2013 o 17:34 przez yoda79
yoda79
Wycofać się póki czas.
05.05.2013 o 16:28 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję, że u nas się odbuduje, bo jak nie to kolejny lipny sezon...
05.05.2013 o 15:54 przez dodo_IM
dodo_IM
Nasi ludzie widzą w nim przyszłą gwiazdę. Wierzę że mają rację, ale my potrzebujemy napastnika który już teraz gwarantuje 20 bramek w sezonie.
05.05.2013 o 15:37 przez Pawel1992
Pawel1992
Icardi nie jest wart tych 13 mln
05.05.2013 o 14:32 przez Bandyta
Bandyta
Nic nie rozumiecie , jestem krytykiem piłkarskim
05.05.2013 o 14:10 przez Dejwid
Dejwid
NIkt go nie ściąga jako zbawcy ofensywy. Moraś juz o tym mówił. W szystko pewnie zalezy od tego czy Milito odejdzie.
05.05.2013 o 13:49 przez adilbn
adilbn
Bandyta weź się ogarnij.. męczą mnie już twoje komentarze..
05.05.2013 o 13:25 przez Mikson
Mikson
Icardi tę rundę ma słabitką, a poprzednią też miał średnią gdyby odliczyć ten mecz z 4 golami z PESCARĄ. Bez tamtego meczu przez cały sezon ma 5 goli! 5! Czy to jest gość warty takiej ceny?
05.05.2013 o 13:12 przez Piter
Piter
cicho marzec
05.05.2013 o 13:11 przez Bandyta
Bandyta
Idioci , tak to za milito mogl przyjsc kuzwa klose to by bylo dobrze . Inter prowadzi taka polityke i mi sie to podoba a tego twojego aubamejanga se w dupe wsac
05.05.2013 o 12:58 przez Piter
Piter
taki hajs na niego... nie warto !! można ten hajs w Aubameyanga zainwestować ale po co ?? !! ale to są debile, Doria robi na nas interes a my tracimy pieniądze, jakże ważne.
Według mnie powinniśmy wzmocnić linię pomocy bo w następnym sezonie mamy napastników, Alvarez,Palacio,Cassano,Milito,Rocchi i taki Belhanda dawał by im piły z Mateo.
05.05.2013 o 12:51 przez groch
groch
Oj Christian to był morderca :) Do dzis wspominam jego bramkę z Parmą z chyba 99'. Oby Icardi dał nam tyle co Vieri i oby MM go nie podsłuchiwał :P . 14 baniek ... dużo ok... ale to młody chłopak :D . Szkoda tylko że strzela jeśli już to kilka bramek. Wolałbym żeby robił to systematycznie mecz za meczem :D
05.05.2013 o 12:43 przez Drago194
Drago194
Ja tam bym się jeszcze wycofał z tego transferu o ile byłaby taka możliwość. Jakoś nie widzę go jako zbawcy linii ofensywnej Interu i do tego jeszcze te 14 mln to zdecydowanie o wiele za dużo za takiego żółtodzioba.

Shoutbox

piper 14.12.2018 22:33

Piter, ja myslę, że ten wieśniak z avatarku w białej koszuli to ty, przystojny jesteś he he :-D

Endru 14.12.2018 20:59

nom szkoda ze nie mozna takiej kupic :D

Piter 14.12.2018 20:59

ale te koszulki są 10/10 z naszywką mistrza włoch

Endru 14.12.2018 20:58

Perishitosaurus

Chuchu 14.12.2018 20:58

Z opisem "Lineup when last Juventus won a Champions League !! !"

Piekarz 14.12.2018 20:56

gówno. mnie to. obchodzi panie. ja. chcę. ogóra.

Chuchu 14.12.2018 20:54

Beka, Wasyl serio gra w Wiśle? :D

Endru 14.12.2018 20:54

tam to jest cyrk konkretny jeszcze lucas piketa za 30 mln :D

Endru 14.12.2018 20:54

niz w milanie

Endru 14.12.2018 20:54

u nas jest normalniej w klubie

Piter 14.12.2018 20:49

hahahah o kurrrwa co typ wyjechał xd

Piter 14.12.2018 20:49

"Nie wiem czy to kibicowska duma czy za dużo spiskowych teorii, ale mam wrażenie że wszyscy w klubie od dawna doskonale wiedzieli o tym, że nic nie dostaniemy za grę w tym sezonie więc podłożyli się żeby nie marnować energii i pieniędzy na wyjazdy. "

Chuchu 14.12.2018 20:49

i jak teraz Ibrę kupią?

Piter 14.12.2018 20:48

to tak jakby napluli im w ryj

Piter 14.12.2018 20:48

ostatnie grosze im zabralixd

Piter 14.12.2018 20:41

poza tym nie noszę koszul także to nie ja i milan ci na klate if you know what i mean

Piter 14.12.2018 20:41

dla ciebie pan Piter paziu

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19787

Liczba newsów: 32292