Informacje z klubu

Pierwszy trening w formacji 4-3-1-2 (10)

Źródło: football-italia.net
ponad 11 lat temu
370
10

Inter swój pierwszy trening pod okiem Roberto Manciniego odbył w duchu formacji 4-3-1-2. Już od pierwszej sesji treningowej dostajemy sugestię, że taktyka 3-5-2 stosowana przez Waltera Mazzarriego odejdzie do lamusa.

 

Według doniesień mediów rolę lewoskrzydłowego zagrał Dodo, natomiast trequartistę grał Rodrigo Palacio, który występował za plecami Pablo Osvaldo i Mauro Icardiego.

 

Inter: Carrizo; Nagatomo, Vidic, Juan Jesus, Dodó; Obi, M'Vila, Guarin; Palacio; Icardi, Osvaldo

 

Składem nie należy się jednak zbytnio sugerować, ponieważ należy uwzględnić, że wielu zawodników przebywa obecnie na przerwie reprezentacyjnej i wróci do Mediolanu w ciągu kilku najbliższych dni.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26

Sky Sport - Cristian Chivu przybył do siedziby klubu (0)

04.06
15:10

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.11.2014 o 13:44 przez Jedrula
Jedrula
Jak patrzę na kadrę Interu, później na formację 4-3-1-2, widzę punkty,sporo punków.
15.11.2014 o 22:18 przez Hernanez
Hernanez
brawo dobre ustawienie wkoncy 4 obronców
15.11.2014 o 21:58 przez Interista_8
Interista_8
Nareszcie koniec z 3-5-2! Co do 4-3-1-2, to również myślę że to jest najlepsze możliwe ustawienie dla Naszego Interu. :)
15.11.2014 o 21:35 przez Chuchu
Chuchu
Raczej za napastnikami zagra Hernanes bądź Guarin, bo chyba z całej kadry się tam najbardziej nadają. Nie wierzę, że Palacio ma być rozgrywającym, bo przede wszystkim się tam za bardzo nie nadaje, a poza tym nie mielibyśmy żadnego napastnika na ławce.
15.11.2014 o 19:57 przez Drago194
Drago194
Palacio według mnie najlepiej sprawdza się jako schodzący ze skrzydła napastnik. Jestem bardzo ciekaw co Mancini zbuduje w Interze. W tym wszystkim widzę tylko jeden mankament. Od kiedy tylko pamiętam u Manciniego najważniejszymi zawodnikami zawsze byli boczni obrońcy a tych delikatnie ujmując nie mamy zbyt dobrych.
15.11.2014 o 18:43 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Raczej nie ma innego wyjścia niż 4-3-1-2, podoba mi się pomysł n ustawienie Palaco za napastnikami, ale w ostatecznym rozrachunk to nie przejdzie, bo mamy za mało napastników. W srodku jest Guarin, Medel, Kovacic, Mvila, Hernanes i Kuzmanovic takze jest czym tu grać. Ciekawy jestem gdzie Mancini ustawi Dodo i Jonathana
15.11.2014 o 18:01 przez Sarna2318
Sarna2318
Najważniejsze, że gramy 4 z tyłu! Ja bym widział taki skład:
Handa - Jonathan/Nagatomo, Vidic, Rano, JJ - Hernanes, Medel, Guarin - Kovacic - Palacio, Icardi (ew. Osvaldo)
15.11.2014 o 17:49 przez piotrekninter
piotrekninter
mozna tez sprobowac 433
np
Yuto omg, Vidic Rano - JJ

Kova Medel Guarin
Palacio Icardi ( Osvaldo) DOdo
Dodo moglby grac na lewym skrzydle, ale i na lewej obronie
wtedy JJ na srodku za Vidica
15.11.2014 o 17:07 przez Xavros
Xavros
Moim zdaniem ta formacja najlepiej pasuje do tego zespołu
15.11.2014 o 16:53 przez Lucash
Lucash
Jeśli mamy grać tą taktyką to na leszczy wychodziłbym ofensywnie:
Dodo, JJ, Rano, Johny - Kova, Medel, Hernanes - Osvaldo - Icardi, Puscas( Bonazzoli)
Na lepszych przeciwników bardziej defensywnie:
JJ, Vidic, Rano, D'Ambrosio - M'Vila, Medel, Hernanes - Kova - Icardi, Osvaldo

Zresztą możliwości doboru graczy akurat do tej formacji jest mnóstwo, możemy grać również choinką 4-3-2-1. Do boju Mancio

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625529

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się