Wywiady z piłkarzami

Pio: Dawać z siebie wszystko dla tej koszulki to minimum (13)

Autor:
Źródło: inter.it
5 miesięcy temu
1173
13

Kolejne świetne recenzje zbiera po meczu z Pisą, niezawodny ostatnio Pio Esposito. Młody Włoch wpisał się na listę strzelców i po raz kolejny ciężko pracował na rzecz drużyny. Postawa młodego Nerazzurro nie uszła też uwadze trybun, które skandowały dziś dedykowaną zawodnikowi przyśpiewkę. 

 

- Dla chłopaka, który jeszcze do zeszłego roku grał w Serie B i przeszedł cały sektor młodzieżowy Interu, dawać z siebie wszystko dla tej koszulki to absolutne minimum. Nie było łatwo odwrócić wynik meczu, ale w tak długim sezonie nie zawsze wychodzi wyjść pierwszym na prowadzenie. Na pewno jeśli przegrywasz i potrafisz zareagować w taki sposób, no… to coś niesamowitego! Kibiców słyszałem, poczułem się bardzo uhonorowany, to było bardzo wzruszające. Cieszę się, że zdobyłem gola i znów pokazałem swoją siłę.

 

M/center>

 

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2026 o 22:32 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Forza Pio! 💪🏻🔥🖤💙
24.01.2026 o 20:12 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
👏👏👏👏
24.01.2026 o 15:57 przez ZnawcaCalcio
+4
ZnawcaCalcio
Wróci Stanković i będziemy mieć 3 wychowanków w 1 zespole. Jeszcze parę lat temu nie do pomyślenia
24.01.2026 o 14:44 przez davi23
+3
davi23
Rośniesz Chłopie! Brawo! Oglądam dalej jak się będziesz rozwijał poza nami Italia potrzebuje takiego napastnika!
24.01.2026 o 13:59 przez cuba
+6
cuba
Coś czuję że o Pio będą walczyć wielkie kluby, chłopak ma niesamowite warunki,wie co robić na boisku,przed Pio wielka przyszłość, nawet trudno wycenić teraz chłopaka,on co mecz podbija cenę,oby został z nami na długo.
24.01.2026 o 13:37 przez Pader88
+1
Pader88
Pio Giga Chad Esposito
24.01.2026 o 10:47 przez mroowa111
+1
mroowa111
Rozwijaj się tak dalej brawo za bramke
24.01.2026 o 10:35 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
DUMA ! To to co myślę, że każdy kibic Inter, czuje myśląc o Pio i Fede, a przynajmniej ja. Zawsze broniłem młodzików Interu będąc tu nie raz krytykowany, że to amatorzy, ale zawsze spośród tych chłopaków wyłoni się jedna, dwie perełki dzięki którym duma rozsadza ! Nie trzeba ich wypowiedzi, aby być pewnym, że oni zrobią wszystko dla tej koszulki. Oby Stanko wrócił i abyśmy dalej podążali drogą odmładzania składu myśląc w pierwszej kolejności o wychowankach a dopiero później talentach z zewnątrz. Forza ⚫🔵💪💪💪 Pio jeszcze raz gratulacje 💪💪💪 Vieriemu pewnie też spadł kamień z serca widząc w końcu swojego następcę.
24.01.2026 o 09:41 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Kurczę,fajny chłopak z naszej perspektywy,ma nasze serducho. Liczę że będzie napadziorem na poziomie Vieriego
24.01.2026 o 09:05 przez Xucatlan
+6
Xucatlan
Pio - Lautaro, to powinien być podstawowy atak teraz. Widać za każdym razem, że dobrze to działa, a zrozumienie między nimi będzie tylko się polepszało.
Z całym szacunkiem i sympatią do Thurama, to cec :cenzor: e go w tym sezonie duża niechlujność, fatalna decyzyjność i przerost formy nad treścią z jakimiś niepotrzebnymi piętkami. Do tego dużo człapania w fazie gdy Inter piłki nie ma. Francuz nie jest w formie.
25.01.2026 o 09:43 przez Paolo87
+1
Paolo87
Masz rację, jak lubię, cenię i szanuje Thurama to Pio jest mega koniem i obecnie to Pio wygląda lepiej od Francuza.
24.01.2026 o 08:46 przez lord-gs
+2
lord-gs
Silny skurczybyk ;-)
24.01.2026 o 06:06 przez Paolo87
+2
Paolo87
Mam nadzieję że to będzie nasz nowy Bobo, w dodatku wychowanek, trzeba szanować takich zawodników. Oby grał w Interze przez lata, stanowił o sile ataku Interu i został niebiesko czarną legendą💪

Shoutbox

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Piekarz 16.06.2026 18:10

już Roma prędzej

Piekarz 16.06.2026 18:10

Jaszczu91 16.06.2026 16:02 Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Claudio 16.06.2026 17:46

Mourinho jeszcze nie zaczął pracy z nimi a już wiadomo kto co sobie ustalił. Dajcie sobie siana z tymi plotkami

AveCaesar 16.06.2026 17:42

Po prostu jeszcze nie wie, że pragnie zostać wahadłowym. Ausilio musi go w tym uświadomić prezentując swoją wizje.

Tifosinho 16.06.2026 17:31

Jeszcze nie wie, że popełnił największy błąd w swoim życiu

martins2000 16.06.2026 17:17

Mastantuono odmówił Marottcie

Jaszczu91 16.06.2026 16:02

Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Jacenty 16.06.2026 14:08

niech lepiej biorą Frattesiego Angole

Jacenty 16.06.2026 14:07

Moretto: Nottingam i Sunderland zainteresowane Khephrenem Thuramem

Tifosinho 16.06.2026 13:02

Greenwood spoko ale OM ponoć woła podobne piniondze co Atalanta za Palestrę

Jacenty 16.06.2026 11:20

wg Il Tempo Inter i Juventus w ciągu ostatnich tygodni pytały o Greenwooda, ale nie doszło do bardziej zaawansowanych orzmów

Jacenty 16.06.2026 11:12

Khephren Thuram nie zamierza przenosić się do Al-Ahly, chce zostać w Juventusie. Jeśli klub będzie nalegał na sprzedaż, piłkarz będzie chciał odejść do PRemier League

Claudio 16.06.2026 09:43

Hiszpański piłkarz Rafa Mir został skazany na osiem i pół roku więzienia za przestępstwa seksualne.

timon 16.06.2026 09:21

Do tego LE tez przyzwoite pieniadze oferuje. Aston villa prawie 40mln zarobila

timon 16.06.2026 09:20

Niech oni i Milan graja tam jak najdluzej. Liga potrzebuje punktow a czym dalej tam beda tym powazniej te rozgrywki beda traktowac wiec nie bedzie rezerwowych

timon 16.06.2026 09:19

Dobrze, ze w czwartki beda sie po lidze europy kopac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29471

Liczba newsów: 53349

Liczba komentarzy: 624822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się