Informacje z klubu

Pirelli zniknie z koszulek? (23)

Źródło: fcinternews.it
ponad 11 lat temu
463
23

Na wczorajszym zebraniu członków udziałowców Interu Mediolan jednym z tematów, który został poruszony był sponsoring Pirelli.

 

Inter współpracuje z producentem opon od 1995 roku. W 2015 roku minie 20 lat od rozpoczęcia współpracy. Żadne firmy piłkarskie nie współpracowały ze sobą tak długo. Na drugim miejscu można by uplasować Liverpool i jego współpracę z Carlsbergiem. Michael Bolingbroke wziął pod uwagę możliwość, że umowa nie zostanie przedłużona. Mimo to, trykot Nerazzurrich to właśnie charakterystyczne logo firmy Pirelli, więc z pewnością będzie mowa o negocjacjach.

 

Według turyńskiego dziennika Tuttosport Erick Thohir spotkał się wczoraj z prezydentem firmy Pirelli, a także zapalonym fanem Interu - Marco Tronchettim Proverą. Tematyki rozmowy nie trzeba raczej przedstawiać - była to kwestia przedłużenia współpracy. Według dziennikarzy Pirelli jest skłonne zaoferować Interowi od 13 do 14 milionów euro za sezon, tymczasem Indonezyjczyk w kasie klubu widziałby przypływ gotówki rzędu 20 milionów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Sky - 3-5-2 pozostaje podstawą. Chivu rozważa warianty, ale wyjściowy układ się nie zmieni (2)

24.05
08:59

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.10.2014 o 00:11 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Dla mnie ci któzy chcą pozostawienia Pirelli bo tradycja i sentyment sa sabotażystami. Gdyby pracowali w klubie to działaliby na jego niekorzyśc :)
21.10.2014 o 21:12 przez Kusy
Kusy
musi pozostać :)
21.10.2014 o 19:14 przez Omen
Omen
Ja jestem tradycjonalistą i mi się po prostu nie podobają ( kwestia gustu ), Dla mnie najlepsze były te z roku 2010 czyli szerokie czarno-niebieskie pasy...Ale może Ty tego nie pamiętasz. Co z tego ,że te nowe stroje to czołówka skoro piłkarsko jesteśmy w ciemnej dupie. Zresztą nie zmieniajmy tematu.
21.10.2014 o 18:10 przez broda4991
broda4991
(Omen) Koszulki Interu na ten sezon to jedne z lepszych od dawna. Jesteśmy w czołówce Serie A może lepsze ma tylko Roma albo nawet i nie więc nie gadaj głupot. Znając życie nawet nie miałeś ani jednej oryginalnej w ręce.
21.10.2014 o 18:00 przez Waccollinio
Waccollinio
Zgadzam się z większością przedmówców, pamiętajcie że każdy koniec współpracy to początek nowej, być może równie owocnej co poprzednia.
21.10.2014 o 17:52 przez Omen
Omen
Tak sobie od jakiegoś czasu myślę,że po wielkim Interze pozostały już tylko koszulki a tam miejsce dla Nike i Pirelli...Nie dość,że koszulki w tym sezonie beznadziejne to w dodatku teraz ma zniknąć logo które od zawsze kojarzyło nam się z tym zespołem? Nie wiem jakoś to przeboleję ale ta oferta nowego sponsora musiałaby być naprawdę zadowalająca .
21.10.2014 o 17:33 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Dokładnie sentyment trzeba odłozyć na bok. Pirelli jest i może być albo nie na co wiele wskazuje. Dzisiaj liczy się kasa a mi wcale nie będzie prezeszkadzało to czy na koszulkach będzie logo obecnego sponsora czy np: Indonesia arlines..
21.10.2014 o 16:33 przez kachol
kachol
Reklama to reklama, kto da więcej tego jest i tak powinno być. Bez sentymentów, może być nawet tajska srajtaśma jak tylko zapłacą najwięcej. Thohir jednak musi pamiętać, że wartość Interu spada i wszystko wskazuje na to, że ciężej będzie o duże wpływy od niezależnych sponsorów. Co innego jak będą to ludzie, którzy pod przykrywką reklamy chcą po prostu wpakować w Inter wielkie pieniądze.
21.10.2014 o 16:16 przez broda4991
broda4991
Przestańcie pieprzyć z tym Pirelli. Jest to jakieś przywiązanie do marki ale gdzieś mam to na koszulce będzie Pierelli czy jakaś inna marka która może dać więcej kasy. Napisy na koszulce nie grają a kasa w piłkę nożnej coraz bardziej. Będzie wam to tak przeszkadzać jak wasz kolor majtek. Dziś football to BIZNES i trzeba tylko pamiętać żeby piękna futbolu nie zabić "maszynką do pieniędzy"
21.10.2014 o 16:01 przez Nadia G
Nadia G
Jak nie wyjdzie z Pirelli, a nie pojawi się od razu inny sponsor, to przez jedną rundę Inter zawsze może grać z wielką nakleją "Miejsce na Twoją reklamę" :P
21.10.2014 o 15:25 przez Claudio
Claudio
nie wyobrażam sobie koszulki Interu bez loga Pirelli.
Wierzę, że to tylko gra Thohira by podbić trochę kasę.
21.10.2014 o 14:41 przez pasencjusz88
pasencjusz88
I już widzę zamiast logo Pirelli Indonezyjskie napisy na trykocie :/
21.10.2014 o 14:13 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Pirelli swietny sponsor i na koszulkach super wygląda no ale ludzie, co wy z tymi sentymentami. Już Moratti był sentymentalny i jesteśmy własnie na poziomie Sampdorii czy Udinese. Niestety teraz hajs się liczy.
21.10.2014 o 14:10 przez Wisniapl
Wisniapl
W naszej sytuacji niestety nie ma miejsca na sentymenty. Potrzebujemy, każdego grosza, więc jeśli ktoś daje kilka milionów więcej na sezon, to albo Pirelli wyrówna ofertę albo się rozstaniemy !!
21.10.2014 o 13:57 przez mikruzzo
mikruzzo
Dziwnie by to wyglądało bez Pirelli na koszulkach, to już jakby nie było część Interu.
No ale wszystko się kiedyś zmienia i nawet jeśli zmieni się sponsor, to liczy się tylko Inter!
Gulaszowa, załatw nam Amino na koszulkach ;)
21.10.2014 o 13:46 przez Nadia G
Nadia G
Jeśli znajdzie się chętny sponsor, który zaoferuje wyższą kwotę niż Pirelli, to byłoby idiotyzmem odrzucić lepszą ofertę. Pewnie zatem Inter będzie zasuwał po boisku w koszulkach z logo producenta tajskich sosów słodko-kwaśnych, który zapłaci więcej od znanego producenta gumek :)
21.10.2014 o 12:44 przez el_loco
el_loco
JZ4ever zgadzam się z Tobą.
21.10.2014 o 12:09 przez Imrahil
Imrahil
Pirelli musi byc i koniec dyskusji.
21.10.2014 o 11:51 przez JZ4ever
JZ4ever
Mysle nawet gdyby pojawilo sie logo apple to byloby calkiem ok i kaska tez ciekawa moze by wpadla..
21.10.2014 o 11:47 przez JZ4ever
JZ4ever
Po pierwsze to logo nie gra i przestancie plakac. Jak chcecie by inter znowu istnial to sie zamknac. Moratti napierdolil tyle dlugu ze Thohir robi co moze by jaks nasza marke ratowac. Ale wy tego nie widzicie..
21.10.2014 o 11:33 przez Drago194
Drago194
Bez logo Pirelli nie ma koszulek Interu. Fakt, jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej, ale od czasu przybycia Ericka odrzuciliśmy już tyle ze starego Interu, że chyba tę jedną bardzo charakterystyczną rzecz powinniśmy zdecydowanie zachować.
21.10.2014 o 11:12 przez bobogol
bobogol
Już jakiś czas temu gdzieś tam pisałem, że w czasach galopujacego kapitalizmu w Interze, zatrudniania dyrektorów z Apple etc., dni Pirelli na naszych koszulkach są policzone.
21.10.2014 o 11:11 przez Gajdzik
Gajdzik
Już tak długo z Pirelli, że ciężko sobie coś innego wyobrazić na koszulkach :P

Shoutbox

Lopez 24.06.2026 14:00

Transfery trzeba szybko finalizować, a nie robić z nich telenowele. Nie pierwsza nie ostatnia taka historia w piłce

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625335

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się