Plotki transferowe

Plan na ten tydzień: zamknięcie negocjacji ws. Barelli i spotkanie z Wandą (20)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
6 miesięcy temu
2055
20
Inter Atalanta Icardi

Corriere della Sera informuje o 2 najważniejszych sprawach, jakie dotyczyć będą Interu w nadchodzącym tygodniu. 

Pierwszym z nich będzie spotkanie Marotty z Prezydentem Cagliari. Obaj panowie mieli się spotkać dzisiaj, jednak jak informujemy tu spotkanie ostatecznie zostało przełożone na inny dzień w tym tygodniu. Barella ma przejść do Interu za równowartość 50 mln euro, nadal pozostaje kwestią sporną który z młodych zawodników zostanie włączony do transakcji. Cagliari chce Bastoniego i Esposito, których z kolei nie chce oddawać Inter. Być może do transakcji zostanie włączony Eder. Generalnie jednak negocjacje z Cagliari są na bardzo zaawansowanym etapie i powinny się zamknąć w tym tygodniu.

2 ważnym wydarzeniem będzie spotkanie na linii Inter - Wanda Icardi. Inter chce poinformować na nim agentkę o tym, że Argentyńczyk nie znajduje się w planach Antonio Conte na przyszłość. Mauro chciałby zostać w klubie, pokazać się na obozie przygotowawczym i przekonać trenera do dania mu szansy. Pozostanie Icardiego jest jednak raczej niemożliwe, Conte podobno nawet rozmawiał o tej sprawie z kilkoma starszymi zawodnikami i sytuacja wydaje się być nie do naprawienia. 

 

 

Zobacz też

Kulusevski

Inter złoży ofertę za Kulusevskiego (1)

05.12
13:28
Giroud

L’Equipe: Jeśi Giroud odejdzie, to nie do Interu (0)

06.12
15:14

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2019 o 23:44 przez mikruzzo
mikruzzo
Dawac Barelle! Już się nie mogę doczekać jak przeczytam oficjala...a poza tym fajnie znowu utrzeć nosa juvkom
10.06.2019 o 18:53 przez piotrekninter
piotrekninter
Ave popłynąłeś, Ivan nie stroił szopek, proszę, pierwsze okno jak chciał odejść, stoi obok drużyny na zdjęciu i ma ich wiadomo gdzie
obaj są dobrzy, niech spadają jak najdalej, zresztą zwody Ivana już zna kązdy obrońca w lidze, nic tu po nim
11.06.2019 o 12:27 przez AveCaesar
AveCaesar
No to powiem ci, że przemega szopka z tym staniem ;) ale masz rację niech obaj spadają na drzewo jak im się nie podoba.
10.06.2019 o 15:25 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
@zoniek tylko, że Perisic zachowuje się profesjonalnie mimo, że drugi rok nie pozwalamy mu odejść z klubu. Nie wysłał agenta do prasy czy tv, nie żądał nowego kontraktu, nie odstawiał żadnych szopek, fochów ani kabaretów. Został i w jakiej formie był takiej był ale za :cenzor: lał po boisku w szerz i wzdłuż przez cały mecz. Natomiast co do formy poszczególnych zawodników to tylko ci przypomnę o tym, że Icardi o ile się nie mylę od listopada zeszłego roku nie strzelił bramki z gry. Nawet nie miał brać ochoty w rozgrywaniu piłki jedynie stał w polu karnym i machał rękami w stylu Brozo. W tym czasie z karnych też się nastrzelał po :cenzor: u, a fatalny karny z Napoli jest idealnym podsumowaniem tego sezonu w jego wykonaniu. Grał cały czas w pierwszym składzie mimo fatalnej gry, a Martinez nie odklejał się od ławy rezerwowych. Czyżby jakiś spisek Icardi - Wanda - zarząd przeciw Perisicowi - Spallttiemu - Brozo skoro cały czas grał, a Spall nie mógł go posadzić na ławce ? A tak na poważnie gdyby nie opaska i traktowanie go jak króla w Interze to już dawno by od nas odszedł co właśnie udowodnił w tym sezonie swoim zachowaniem.
10.06.2019 o 14:40 przez Dyl87
-1
Dyl87
a mi się marzy James Rodriguez :)
10.06.2019 o 18:51 przez piotrekninter
piotrekninter
Dyl87
James ciekawa opcja, ostatnio sprawdzałem jego staty, na koniec był krytykowany w Realu, w Baternie też raczej za niewypał uchodzi, a kolo ma w 70% spotkań bramkę albo asystę
10.06.2019 o 14:34 przez Drakan83
Drakan83
Kilka razy na różnych stronach widziałem, że Robben zaoferował się włoskiemu klubowi i transfer blisko. Od razu pomyślałem, że może chodzić o Inter i bałem się wejść w artykuł, żeby się nie wqrwiać...w końcu na fejsie wyskoczył gdzieś, że chodzi o Lazio...Jestem taki szczęśliwy :)
10.06.2019 o 13:51 przez Dyl87
+1
Dyl87
zakończyć wreszcie stare sprawy i przejść do budowania drużyny na nowy sezon !
10.06.2019 o 12:09 przez Roni86
+3
Roni86
Do tych co twierdzą że Icar kisił się w Interze. Sami się kisicie. Nikt nie twierdzi że podwyżka mu się nie należała. Ale taka jest prawda że gość robił wała od dawna i to z biografią, bzdety opowiadał a potem rżnął głupa. IQ podobne do Dembele. Icar wie że dywersja z żoną się nie powiodła i teraz ma smrud koło dupy. Po drugie sprzedać go do juve. Nie widzę jak wnosi jakość do ich gry wręcz destrukcji w postaci swojej żony :)
10.06.2019 o 12:06 przez Bonhart25
Bonhart25
[quote=zoniek]Nie wyrokuj kiedy znasz sytuacje tylko z naszego forum.
Ja z kolei nie wierzę, że cała sytuacja z Icarem stała się z dnia na dzień albo, że to jakiś spisek Jude coby mieli nam podsyłać kreta Marotte aby rozwalił Inter od środka (bo już czuli nasz oddech ba karku). Kojarzę za to że juz dużo wcześniej pojawiały sie newsy o zagrywkach jego "agentki", że niby już tam kolejka topowych klubów sie ustawiła
10.06.2019 o 11:17 przez Towarzysz
Towarzysz
Icardi i Inter to toksyczny związek, w którym Mauro po zrobieniu o kilka rzeczy za dużo, zdał sobie sprawę, ze nie może bez Interu żyć. Inter teraz z Conte może wygrać coś w końcu od 2011 roku, a Mauro stoi przed największym zakrętem w swojej karierze. Niestety wszyscy się na nim poznali, nawet Juventus, który raczej tym transferem chce zdenerwować pół Mediolanu. Icardiego możemy potraktować jako poczciwą dziewczynę, która wie, że nikogo lepszego sobie nie znajdzie, tylko musi się zmienić (zmienić agenta). Jednak najbardziej prawdopodobny jest scenariusz w którym po prostu ta relacja jest zakończona raz na zawsze.
10.06.2019 o 11:06 przez Kazam
+1
Kazam
zoniek napisał:
Wiesz tylko tyle ile przeczytasz na fcInter.pl

Nie bronię go, ale próbuje się postawić na jego miejscu. Grał w średnim klubie podczas gdy mógł grać już co najmniej poziom wyżej i za parę baniek więcej. Gość strzelił dla nas 124 bramki i pomimo złych czasów został z nami.

Zastanawiające jest, że tak mało się mówi o Perisic, pupilku Spalla, który grał cały sezon od 1szej minuty pomimo tego, że był totalnie bez formy. Pytanie moje brzmi - jak duży nacisk był ze strony Chorwata żeby udupić Icara. Jak wiemy obaj panowie mieli niepisaną umowę, według której Ivanek w zimę został w Mediolanie w zamian czego Spaleciak puszczał go do gry w każdym meczu w podstawie.

Kto więc mógł dyrygować drużyną, nawet zza kulis? Bo według mnie właśnie Perisic. Kmiot, który nic nam nie dał.
Perisic to oddzielny temat, oczywiście. Ale mówimy o samym ikarze, który zachowuje się od dawna już jak rozkapryszone dziecko, tupie nóżkami, strzela fochy, kieruje do społeczności kibiców patetyczne pustosłowia, podczas gdy w kluczowych momentach olewa drużynę, którą tak rzekomo kocha ("Z Interem, w Interze" ;) . Piłkarz to zawód, kontrakt zobowiązuje. Moratti niestety rozpuścił graczy i wysłał w przestrzeń publiczną wiadomość, że "u nas jak w domu". Pewnie to dalej częściowo pokutuje. Można kogoś lubić, nie lubić, szanować dokonania - bo to się przekłada bezpośrednio na zdobycz punktową na koniec sezonu i puchary lub ich brak. Ale część kibiców zapomina, że taki ikar nie gra charytatywnie (czy inny zawodnik). Zarabia kupę kasy i ma pracować, bo jest (uwaga, zaskoczenie dla niektórych...) PRACOWNIKIEM. A śmiem twierdzić, że nigdy nie było realnego zaInteresowania miętusem na poziomie 100 mln euro za jego kartę zawodniczą. Bo wszyscy wiedzą i widzą jaki to jest człowiek (wcześniejsze kwasy z kibicami, przepychanki z kontraktem) i kto go reprezentuje.
10.06.2019 o 10:13 przez Kazam
+2
Kazam
zoniek napisał:
Trochę szacunku do gościa, który strzelił dla nas 124 bramki i kisił się w tym śmiesznym klubie podczas gdy mógł już dawno grać na wyższym poziomie i w LM co sezon.
Beka, mylisz szacunek z poczucie obowiązku najwyraźniej. Gość miał kontrakt, który sam podpisał. O ile się nie mylę, nikt mu bronią nie groził. Wywiązywał się dobrze ze swoich obowiązków do czasu. Rozumiem, że teraz będziemy każdego chwalić i szanować, tylko dlatego że robił, to do czego się zobowiązał w kontrakcie - i to za pieniądze.
10.06.2019 o 11:03 przez zoniek
zoniek
Nie wyrokuj kiedy znasz sytuacje tylko z naszego forum.

Sprawa na pewno ma drugie dno i daleki jestem od takiego wieszania psów na Icardim. Oczywiście, za to, że się wypiął na drużynę powinien ponieść konsekwencje. I poniósł. Ale szukania winnych tylko w nim według mnie jest mocno naciągane.

Tak jak mówiłem - był z nami w bardzo chudych latach, tułał się po dalekich miejscach w tabeli, a mógł grać już regularnie w LM i za parę baniek więcej.

Kółko wzajemnej adoracji - Spall, Ivan, Brozo, powinno być równie szybko rozwiązane i konsekwentnie wyrzucone z klubu jeżeli Icar też poleci.
10.06.2019 o 10:03 przez Kazam
Kazam
Dokł, won z nim. Zamykamy drzwi, pora szukać szczęścia gdzie indziej. U nas już więcej nie narozrabia ten "zakochany duet"
10.06.2019 o 10:08 przez zoniek
-5
zoniek
Trochę szacunku do gościa, który strzelił dla nas 124 bramki i kisił się w tym śmiesznym klubie podczas gdy mógł już dawno grać na wyższym poziomie i w LM co sezon.
10.06.2019 o 10:16 przez Kondzik
+3
Kondzik
Szkoda że on nie miał szacunku dla klubu i kibiców jak udawał kontuzję
10.06.2019 o 10:59 przez zoniek
+1
zoniek
Wiesz tylko tyle ile przeczytasz na fcInter.pl

Nie bronię go, ale próbuje się postawić na jego miejscu. Grał w średnim klubie podczas gdy mógł grać już co najmniej poziom wyżej i za parę baniek więcej. Gość strzelił dla nas 124 bramki i pomimo złych czasów został z nami.

Zastanawiające jest, że tak mało się mówi o Perisic, pupilku Spalla, który grał cały sezon od 1szej minuty pomimo tego, że był totalnie bez formy. Pytanie moje brzmi - jak duży nacisk był ze strony Chorwata żeby udupić Icara. Jak wiemy obaj panowie mieli niepisaną umowę, według której Ivanek w zimę został w Mediolanie w zamian czego Spaleciak puszczał go do gry w każdym meczu w podstawie.

Kto więc mógł dyrygować drużyną, nawet zza kulis? Bo według mnie właśnie Perisic. Kmiot, który nic nam nie dał.
10.06.2019 o 12:09 przez Bonhart25
Bonhart25
Przecież możliwości finansowe Interu to nie była jakaś ścisła tajemnica - widziały galy co brały. Coś jakby panna wyszła za golodupca i teraz stwierdziła że może mu przyprawić rogi bo "przecież mógła wyjść za dużo lepszą partię"
10.06.2019 o 16:34 przez maverik
+1
maverik
zoniek piszesz, że wiemy tyle ile przeczytamy na fcInter.pl czyli tak naprawdę nie wiemy co się dzieje w klubie, a dwa zdania później piszesz o jakiejś wymyślonej niepisanej umowie Perisicia i o jakimś udupieniu Icara. Trzymaj się jednej wersji, albo nic nie wiemy, albo gdybamy w obie strony.

Shoutbox

Skepta 09.12.2019 00:19

Typiara mnie usunela z tindera bo jej pol dnia nie odpisywalem. Typowe ;dddd

cristian08 08.12.2019 22:50

ja chce robic cipeczki, make money and forza Inter at that life

Skepta 08.12.2019 22:47

i niektorzy nie wytrzymuja jak widac tego cisnienia, pewnie przycpany byl ostro, padaczka zlapala go jakas, zaczela mu krew cieknac z ryja to musialo byc ostro to cos jak ta Mia Walles z Pulp Fiction jak sie przyćpała

Chuchu 08.12.2019 22:47

Czy Suso to nadal najlepszy skrzydłowy w lidze?

cristian08 08.12.2019 22:47

dalyby m szybkie zycie do przezycia

cristian08 08.12.2019 22:46

te dope that money & eveything

cristian08 08.12.2019 22:46

ah ale powiem CI ze ze ja tez bylbym nie do powstrzymania

Skepta 08.12.2019 22:46

dzieki temu ze internet jest tak powszechny staja sie w szybkim tempie w chuy popularni

Skepta 08.12.2019 22:46

wydaje mi sie ze te nowe mlode koty

cristian08 08.12.2019 22:44

ah co sie dzieje w tych dzisiejszych czasach

cristian08 08.12.2019 22:44

wlasnie mialem o tym pisac </3

cristian08 08.12.2019 22:44

noo

Skepta 08.12.2019 22:44

chicago

Skepta 08.12.2019 22:44

slyszales cristiano juice wrlda wyciagneli nogami do przodu z lotniska w chicaco

cristian08 08.12.2019 22:43

and make that fucking money

cristian08 08.12.2019 22:43

fuck that pussie

cristian08 08.12.2019 22:42

aj skepcia loove <3

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Romą:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

 • FT

  Inter

  0 - 0

  Roma

Sobota, 07 grudnia

 • FT

  Atalanta

  3 - 2

  Verona

 • FT

  Udinese

  1 - 1

  Napoli

 • FT

  Lazio

  3 - 1

  Juventus

Niedziela, 08 grudnia

 • FT

  Lecce

  2 - 2

  Genoa

 • FT

  Torino

  2 - 1

  Fiorentina

 • FT

  SPAL

  0 - 1

  Brescia

 • FT

  Sassuolo

  2 - 2

  Cagliari

 • FT

  Sampdoria

  0 - 1

  Parma

 • FT

  Bologna

  2 - 3

  Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

 • 1

  Inter

  Inter

  15

  38

 • 2

  Juventus

  Juventus

  15

  36

 • 3

  Lazio

  Lazio

  15

  33

 • 4

  Cagliari

  Cagliari

  15

  29

 • 5

  Roma

  Roma

  15

  29

 • 6

  Atalanta

  Atalanta

  15

  28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

 • 1

  Ciro Immobile

  17

 • 2

  Romelu Lukaku

  10

 • 3

  Joao Pedro

  10

 • 4

  Luis Muriel

  9

 • 5

  Lautaro Martinez

  8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29015

Liczba newsów: 35366

Liczba komentarzy: 438894

Użytkownicy online: 1 (bobogol) oraz 4 gości

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

18x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

7x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się