Źródło: en.inter.it
ponad 3 lata temu
1127
9

Za nami kolejne mecze reprezentacyjne, a co za tym idzie kolejne występy reprezentantów Interu Mediolan. Do siatki przeciwników trafiał między innymi Andrea Pinamonti czy Arturo Vidal.

Andrea Pinamonti: Włoch zdobył bramkę w wygranym przez Włochy U21 meczu przeciwko Luksemburgowi. Azzurrini zapewnili sobie tym samym awans na Euro 2021.

Stefan de Vrij: zawodnik wystąpił w spotkaniu Holandii, która pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:1 w Lidze Narodów. Holender wystąpił przez pełne 90. minut.

Alessandro Bastoni, Nicolo Barella: Włosi rozegrali dobre spotkanie i pokonali Polskę w Lidze Narodów 2:0, dzięki czemu Azzurri zajmują 1. miejsce w Grupie 1. D'Ambrosio spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Romelu Lukaku: BigRom zagrał 90. minut w spotkaniu przeciwko Anglii, które zakończyło się zwycięstwem 2:0 drużyny Red Devils. Lukaku asystował przy trafieniu otwierającym Tielemansa.

Christian Eriksen: Duńczyk występował od pierwszych minut w meczu Grupy 2 Ligi Narodów przeciwko Islandii zapewnił zwycięstwo swojej drużynie zdobywając dwie bramki w zakończonym wynikiem 2:1 spotkaniu.

Arturo Vidal, Alexis Sanchez: Arturo Vidal popisał się fantastycznym występem w meczu przeciwko Peru. Vidal na boisku pojawił się w opasce kapitana i ciągnął grę zespołu do przodu przez pełne 90. minut. Rozpoczął od fantastycznego strzału z ponad 25 metrów, który zakończył się trafieniem. Piętnaście minut później, w 35. minucie, zdobył swoje drugie trafienie. Chile wygrało to spotkanie 2:0. Sanchez na boisku pojawił się na ostatnie minuty zmieniając Felipe Morę w 84. minucie.

Ivan Perisić: Chorwat zagrał 90. minut w meczu Grupy 3 Ligi Narodów. Drużyna Perisicia uległa Szwedom 2:1, ale Perisić odegrał kluczową rolę przy trafieniu honorowym. Ivan w 82. minucie dał nadzieję Chorwacji na korzystny wynik po tym, jak jego uderzenie główką odbiło się od Danielssona i trafiło do siatki.

Achraf Hakimi: Perspektywiczny zawodnik Interu wpisał się na listę strzelców podczas meczu przeciwko Republice Środkowoafrykańskiej. Maroko wygrało to spotkanie 4:1.

Milan Skriniar: Nie bez przygód, ale ostatecznie szczęśliwie zakończyło się spotkanie Słowacji z Irlandią Północną. Drużyna Skriniara wygrała 2:1 po doliczonym czasie gry. Skriniar niestety zanotował w tym spotkaniu trafienie samobójcze. Na szczęście po trafieniach Kucki oraz Durisa Słowacja odwróciła losy spotkania i po raz drugi w historii zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy. Słowacja zagra w grupie E z Hiszpanią, Polską oraz Szwecją. Mecz ze Szkocją Milan także zagrał w pełnym wymiarze czasu, a jego drużyna zwyciężyła 1:0.

Aleksandar Kolarov: Serb spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego drużyna przegrała konkurs rzutów karnych po remisie w podstawowym czasie gry.

Raport reprezentacyjny - 26.03 - Bramka Calhanoglu oraz przełamanie Lautaro Martineza (2)