Relacje

Półfinał KMŚ, Inter - Seongam: zapowiedź (27)

ponad 15 lat temu
924
27

Dzisiaj o godzinie 18:00 Inter Mediolan rozegra swój mecz półfinałowy na Klubowych Mistrzostwach Świata. Rywalem mistrzów Europy będzie zwycięzca azjatyckiej Ligi Mistrzów, koreański Seongam Ilhwa Chunma.

 

Mistrzowie Azji rozpoczęli swój udział w turnieju już od ćwierćfinałów, gdzie rozbili reprezentantów gospodarzy Al Wahda 4:1. Seongam to siedmiokrotny zwycięzca ligi rodzimej, oraz dwukrotny zwycięzca azjatyckiej Ligi Mistrzów. Koreańczycy prezentują efektywny styl gry, ograniczając się do kontrataków i demonstrując przy tym znakomite przygotowanie siłowe oraz szybkościowe.

 

Wczoraj poznaliśmy pierwszego finalistę. Nieoczekiwanie jest nim afrykańskie Mazembe, które ku zdumieniu wszystkich pokonało zwycięzcę Copa Libertadores, czyli brazylijski Internacional Porto Alegre 2:0.

Dla Rafaela Beniteza Klubowe Mistrzostwa Świata są ostatnią szansą na zachowanie posady w Interze. Do zdrowie powrócili już wszyscy kluczowi piłkarze oprócz rzecz jasna Waltera Samuela, który w tym sezonie już nie zagra. Z kompletną kadrą Nerazzurri są wielkim faworytem meczu z mistrzem Azji, tak więc porażka będzie oznaczać najprawdopodobniej pożegnanie się Hiszpana z posadą trenera Interu.

Jedyną polską stacją, która transmitować będzie dzisiejszy mecz jest Orange Sport.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.12.2010 o 15:08 przez bartek355
bartek355
wygrali pieknie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> grałem w fife 11 i tez mi wyszlo 3-0 gralem tak 3 godziny przed meczem
16.12.2010 o 08:34 przez zuzuzekers96
zuzuzekers96
Oczywiście cieszy zwycięstwo&gt;Dobrze zagrali Milito,Cesar,J.Zanetti,Stanković .Ale jeśli chodzi o całokształt naszej gry to pozostawia on wiele do życzenia.Myślę ze Inter się zacznie dobrze grać<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.12.2010 o 19:57 przez picia1878
picia1878
INTER INTER<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 19:56 przez picia1878
picia1878
NTER MEDIOLAN SIA LALALALA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 17:07 przez bartek355
bartek355
grałem w fife 11 i wyszło mi 3-0 dla interu i czerwona kartka dla chivu zobaczymy<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
15.12.2010 o 16:12 przez Sejus
Sejus
Tutaj też będzie transmisja ;) <a href="http://www.atdhe.net/">http://www.atdhe.net/</a>; <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 15:33 przez bartek355
bartek355
Klubowe MŚ: Inter - Seongnam na żywo w orange.pl! zalogujcie sie i mozna ogladac mecz
15.12.2010 o 15:14 przez Jaro
Jaro
<a href="http://liveonsat.com/today.php?start_dd=15&amp;start_mm=12&amp;start_yyyy=2010&amp;end_dd=15&amp;end_mm=12&amp;end_yyyy=2010">http://liveonsat.com/today.php?start_dd=&shy;15&amp;start_mm=12&amp;start_yyyy=2010&a&shy;mp;end_dd=15&amp;end_mm=12&amp;end_yyyy=&shy;2010</a> tu masz listę kanałów. Z tego co widzę to na zwykłej satelicie nic nie znajdziesz
15.12.2010 o 15:10 przez bartek355
bartek355
a na innych programach jes na orange sport info?/
15.12.2010 o 15:07 przez bartek355
bartek355
ej mowcie moze leci to na innych kanalach nisz Orange Sport
15.12.2010 o 15:07 przez adi1908
adi1908
może na Rai bedzie
15.12.2010 o 15:06 przez bartek355
bartek355
mam 13 lat<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
15.12.2010 o 15:02 przez nutcracker
nutcracker
wie ktoś gdzie można sprawdzić na jakich kanałach będzie transmitowany mecz w telewizji?<br />
nie licząc orange sport, napewno będzie na jakiś innych zagranicznych.
15.12.2010 o 14:59 przez Helton
Helton
dzisiaj na naszych bym nie postawil balbym sie przegranej
15.12.2010 o 14:43 przez Kamikaze
Kamikaze
bartek355 ktra z tych trzech cyrf jest odpowiednikiem Twojego wieku? nie spamuj. <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> Co do meczu nie mówmy zbyt szybko Hop.
15.12.2010 o 14:14 przez adi1908
adi1908
bartek juz eksplodowałeś?
15.12.2010 o 14:13 przez Doktor
Doktor
coś czuje że Maicon zaskoczy rywali ^^ <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:55 przez bartek355
bartek355
gajdzik
15.12.2010 o 13:55 przez bartek355
bartek355
bo ogladalem mecz seognam-sel i wygrali 2-0 w lige azjatyckiej grali beznadziejnie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:54 przez bartek355
bartek355
obstawiam 5-0
15.12.2010 o 13:54 przez Gajdzik
Gajdzik
Do Boju <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:54 przez bartek355
bartek355
wwwwwwwwwwwyyyyyyyyyyyyyyyyyyygggggggggg&shy;grrrrrrrrrrrraaaaaaaaaammmmmmmmmmyyyyyyy&shy;yyyyyyyyyyyyyyyyy powraca maico milito juli cesar pieknie plakac sie hce teraz powrócimy na szczyt<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:48 przez Fqrve
Fqrve
WYGRAMY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:44 przez bloow
bloow
czuje dzisiaj popis Maicona.
15.12.2010 o 13:36 przez majosmajos
majosmajos
@samueletoo<br />
<br />
W 12 to sobie na pewno poradza z azjatami. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
15.12.2010 o 13:20 przez samueletoo
samueletoo
szkoda ze coutinho ma kontuzje ale obstawiam skład 4 2 3 2 cesar maicon lucio cordoba zanetti cuchu motta sneider deki pandev etoo milito forza internaziolale do boju nimi obstawiam 2.0<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.12.2010 o 13:03 przez Omen
Omen
Jak to przegramy to się autentycznie powiesze

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625397

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się