
Po wygranej na Stadio Olimpico z Romą, wypowiedzi przed kamerami mediów udzieliło kilku zawodników Interu:
Mauro Icardi: Bohater? Nie, ale nasz występ w drugiej połowie był znakomity. Weszliśmy na boisko z inną mentalnością i każdy to widział. Nasze błędy? Zdarza się, że robisz coś dobrze, a czasami coś źle. Jesteśmy na początku sezonu i przyzwyczajamy się do rzeczy, które są w inne w porównaniu do poprzedniego sezonu, co powoduje, że błędy się pojawiają. Ale zrobiliśmy dziś wiele dobrych rzeczy. Dużo graliśmy piłką na ich połowie. To dobre oznaki. Teraz musimy się dobrze przygotować na następne spotkanie. Wrócimy do domu z pewnością siebie, a potem będziemy się koncentrować na następnym rywalu. Teraz lecę na kadrę narodową. Czekałem na to 4 lata i bardzo się z tego faktu cieszę.
Antonio Candreva: Wiele się zmieniło w tym roku, także z nami po ciężkim ostatnim sezonie. Musieliśmy zmienić nasz tryb gry i zrobiliśmy to w dobry sposób. Zostało jeszcze wiele do rozegrania w tym sezonie, ale ten wynik pozwala nam rozjechać się na przerwę reprezentacyjną i potem rozpocząć wszystko w dobrym stylu. To ważny znak, że się zmieniliśmy i jesteśmy teraz zespołem. Powtarzam jednak, że musimy być konsekwentni i uzyskiwać rezultaty takie, jakie chcemy. Mamy dużo entuzjazmu po tych 6 punktach.
Matias Vecino: Takie zwycięstwo daje nam pewność siebie. Zwłaszcza daleko od domu, z silną drużyną jaką jest Roma. Pokazuje to, że jesteśmy w stanie konkurować z najsilniejszymi zespołami w lidze. Nigdy się nie poddawać to cecha największych drużyn. Pozostaliśmy w tym meczu i zostaliśmy za to wynagrodzeni. Takie typy zwycięstw dają zespołowi poczucie pewności siebie i pewności nad swoją siłą, ale to dopiero początek sezonu i musimy od siebie wymagać jeszcze więcej. Jesteśmy silnym zespołem. Musimy zachować ciągłość, ponieważ jeśli nie będziemy grać tak co tydzień, to wszystko stanie się trudniejsze.
Komentarze (0)