
Gian Piero Gasperini powołał 25 zawodników, którzy wezmą udział w towarzyskim turnieju w Dublinie, który zostanie rozegrany w najbliższy weekend.
Piłkarze, którzy wylecą do Irlandii znajdą się także na pokładzie samolotu do Pekinu, gdzie Nerazzurri udadzą się zaraz po meczach z Celticem i Manchesterem City.
Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.
Obrońcy: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon, 44 Matteo Bianchetti, 55 Yuto Nagatomo, 57 Felice Natalino.
Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 17 McDonald Mariga, 20 Joel Obi, 48 Lorenzo Crisetig, 77 Sulley Muntari.
Napastnicy: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos.
Komentarze (17)
Nagatomo----Samuel----Caldiora<br />
----------------Mariga--------------<br />
--------Sneijder----Alvarez-------<br />
-Castaignos----Eto`o----Pazzini-
<br />
Co do Muntara, będzie grał w sparingach po to aby pokazać zainteresowanym, że umie kopać i ktoś go może kupi.. Z drugiej strony sam Ali pomyśli, że jest coraz bliżej pierwszego składu.