Wywiady z piłkarzami

Pożegnalne słowa Eto'o (38)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
686
38

- Chciałbym podziękować wielu ludziom, ale na pierwszym miejscu Panu prezydentowi Morattiemu. Prawdziwy Bóg jest tylko jeden, jednak prezydent Moratti zrobił bardzo wiele dobrego dla Interu. To złoty człowiek, dziękuję mu za okazane wsparcie i za możliwość występów w najlepszej z włoskich drużyn - rozpoczął Kameruńczyk.

 

- Co usłyszałem od prezydenta przed wyjazdem do Rosji? To pozostanie tylko między mną a nim samym. Rozmawialiśmy prywatnie i myślę, że nie ma potrzeby ujawniać treści rozmowy.

 

- The Special One? Fakt iż mogłem z nim pracować napawa mnie dumą. Jose jest jednym z najlepszych w swoim fachu. Sporo się od niego nauczyłem podczas naszej wspólnej pracy. Prasa niekiedy wypisuje o nim zwykłe brednie, a tak naprawdę to wyjątkowy człowiek i przyjaciel. Teraz kiedy mam okazję coś przekazać, pragnę mu z całego serca podziękować. Zawsze będę miło wspominał wspólne omawianie zagadnień taktycznych na kolejny mecz. To najlepsza rzecz jaką mi dał. Serdecznie podziękowania kieruję także dla pozostałych trenerów, z którymi miałem okazję pracować.

[hide]

 

- Najlepsze życzenia i pozdrowienia kieruję również do reszty członków zarządu i sztabu: dyrektora sportowego Marco Branci, Pietro Ausilio, Andrea Buttiego, całej reszty pracowników klubu Internazionale, lekarzy i fizjoterapeutów z Appiano Gentile, opiekunów, kucharzy, kelnerów, pracowników magazynu, ogrodników i szerokiego grona telewizji Inter Channel.

 

- Nigdy nie zapomnę o wsparciu fanów. Zawsze czułem ich doping i pomoc. Niektórych mogłem poznać osobiście, to na zawsze pozostanie w moim sercu. Dziękuję także mojej "włoskiej mamie" Ciacii Guzzetti i mojemu najlepszemu agentowi Claudio Vigorelliemu. Ich zaangażowanie w moją karierę dało się odczuć na każdym kroku.

 

- Ostatnie słowa skieruję do Matrixa. Włoski bracie, przyjacielu wielkie dzięki!

 

- Liczę, że nikogo nie pominąłem, dziękuję wam wszystkim!

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2011 o 18:44 przez el_loco
el_loco
dzięki mordo<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> jestem Twoim dłużnikiem a zarazem życzę Ci wszystkiego najlepszego.
25.08.2011 o 21:02 przez Alvaro 8
Alvaro 8
Co klasa to klasa jednak<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Wielkie dzięki i powodzenia Samu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.08.2011 o 19:29 przez SlimShady
SlimShady
Powodzenia <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
25.08.2011 o 18:33 przez mAlEc7
mAlEc7
Ogromne podziękowania Ci się należą<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Zapamiętamy Cię na zawsze, powodzenia Samu<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.08.2011 o 18:18 przez Urys92
Urys92
Samuel Byles Jestes I Zawsze Bedziesz Mistrzem ! Powodzenia ! Mistrzu ! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.08.2011 o 18:10 przez BAGGIO10
BAGGIO10
teraz eto`o bedzie panem rosji POWODZENIA
25.08.2011 o 18:06 przez Michal_fci
Michal_fci
szkoda Eto bo mogl spokojnie u nas pograc jeszcze 4 lata , wielkie dzieki Eto
25.08.2011 o 17:19 przez wegorz
wegorz
... grazie mille...
25.08.2011 o 17:18 przez wegorz
wegorz
... grazie mille...
25.08.2011 o 16:58 przez Fqrve
Fqrve
oj Sami do rosji Cie ponioslo<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Dzieki za wszystko i powodzenia <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.08.2011 o 16:50 przez Majster8
Majster8
Piłkarz z klasą <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Dziękujemy Eto'o powodzenia w Rosji
25.08.2011 o 15:14 przez nerrazzuri1908
nerrazzuri1908
Podzielam w calej rozciaglosci slowa Aliicji<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
25.08.2011 o 14:58 przez siemanko94
siemanko94
Znakomity gracz i fantastyczny człowiek, będzie go nam brakowało.
25.08.2011 o 14:47 przez Gajdzik
Gajdzik
Żal się żegnać ale taka niestety jest piłka <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
Forza Eto'o i powodzenia <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.08.2011 o 14:31 przez viking
viking
&quot;Thanks to a man who is an Interista through and through, Marco Materazzi, for making me feel 'Italian'. Thanks big bro.&quot;<br />
<br />
&quot;Ostatnie słowa skieruję do Matrixa. Włoski bracie, przyjacielu wielkie dzięki!&quot;<br />
<br />
... <br />
<br />
zreszta proponuje przeczytac org na <a href="http://www.inter.it/aas/news/reader?N=37251&amp;L=en">http://www.inter.it/aas/news/reader?N=37&shy;251&amp;L=en</a>;
25.08.2011 o 13:45 przez arturinterfan1908
arturinterfan1908
jedyne co teraz moge zrobić to podziękować za te 2 cudowne seezony...wielkie dzięki...powodzenia<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
25.08.2011 o 13:30 przez dodo_IM
dodo_IM
Dokładnie wielkie dzięki za wszystko kameruński bracie. Powodzenia w Rosji Samu!
25.08.2011 o 13:16 przez etomaster
etomaster
Prawie się popłakałem człowieku jesteś welki<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
25.08.2011 o 13:16 przez Dominho
Dominho
Wielkie dzięki Kameruński bracie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
25.08.2011 o 13:14 przez Woo-cash
Woo-cash
Pięknie powiedziane. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
25.08.2011 o 13:10 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Piękna wypowiedź. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
&quot;- Ostatnie słowa skieruję do Matrixa. Włoski bracie, przyjacielu wielkie dzięki!&quot; - Przyłączam się, do tych podziękowań. <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
25.08.2011 o 13:05 przez Aliicja
Aliicja
Aż łzy wzruszenia cisną się do oczu... <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Dziękujemy za wszystko, odegrałeś w życiu Interu bardzo ważną rolę, będziemy Cię na długo pamiętać. Powodzenia w dalszej karierze. <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
25.08.2011 o 13:05 przez cuore
cuore
Kto tlumaczy te teksty?<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> bo te ostatnie slowa to troszke slabo przetlumaczone sa..<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
25.08.2011 o 12:51 przez Lolek
Lolek
ewenement. powodzenia!
25.08.2011 o 12:48 przez Pader88
Pader88
Dziękuje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
25.08.2011 o 12:06 przez Wisniapl
Wisniapl
To jest naprawdę człowiek z klasą <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Takich teraz to ze świecą szukać w piłce nożnej :(
25.08.2011 o 11:50 przez Gomez
Gomez
nie ma co komentować, ten człowiek przez całą swą karierę przejawiał geniusz piłkarski jak i swój wspaniały stosunek do innych ludzi z którymi przyszło mu pracować jak i grać przeciwko na boisku <br />
Eto robi różnicę <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.08.2011 o 11:50 przez Jedrula
Jedrula
Sami zawsze będę Cię podziwiać, niezależnie od tego gdzie zagrasz. Jesteś wyjątkowym piłkarzem, zasługujesz na nasz szacunek i dozgonną wdzięczność za to, co dałeś temu klubowi. Powodzenia Sami!
25.08.2011 o 11:50 przez zidek
zidek
Tak piłka sprawiała Mu przyjemność, to było widać. Trzeba wziąć jednak pod uwagę to, że każdy mecz brał na poważnie. Nikogo nie lekceważył i dawał z siebie max!<br />
Powodzenia Eto'o<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
25.08.2011 o 11:44 przez Kubusa10
Kubusa10
Takich piłkarzy jak E2 jest coraz mniej na prawdę oglądając go widać było że on się cieszy tą grą,i wkłada w nią całe serce .Nie można się dziwić jego decyzji na krajowych podwórkach wygrał wszystko co się da +2 krotnie LM jest on piłkarzem spełnionym i teraz może spokojnie zarabiać do emeryturki.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625233

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się