Reprezentacje

Prandelli prezentuje skład. Bez graczy Interu (19)

ponad 6 lat temu
72
19
fcinter serwisowe

Cesare Prandelli, selekcjoner reprezentacji Włoch przedstawił listę zawodników powołanych na Puchar Konfederacji, który zostanie rozegrany w Brazlii. W drużynie nie pojawił się nawet jeden zawodnik Interu Mediolan. Rozgrywki rozpoczną się 15 czerwca.

 

Bramkarze: 1 Buffon (Juventus), 13 Marchetti (Lazio), 12 Sirigu (Paris St. Germain);


Obrońcy: 20 Abate (Milan), 4 Astori (Cagliari), 15 Barzagli (Juventus), 19 Bonucci (Juventus), 3 Chiellini (Juventus), 5 De Sciglio (Milan), 2 Maggio (Napoli);


Pomocnicy: 7 Aquilani (Fiorentina), 6 Candreva (Lazio), 16 De Rossi (Roma), 23 Diamanti (Bologna), 22 Giaccherini (Juventus),8 Marchisio (Juventus), 18 Montolivo (Milan), 21 Pirlo (Juventus);


Napastnicy: 9 Balotelli (Milan), 17 Cerci (Torino), 14 El Shaarawy (Milan), 11 Gilardino (Bologna), 10 Giovinco (Juventus).

udostępnij

Zobacz też

Inter - radość

Nerazzurri w kadrach - ostatnie dni przerwy reprezentacyjnej (1)

16.10
13:30
Romelu Lukaku Belgia

Lukaku z powołaniem do reprezentacji (0)

08.11
18:25

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.06.2013 o 19:19 przez SlimShady
SlimShady
Nie ma co sie dziwić, 9 miejsce.
Choc dla mnie troche niedomówień.
Obronna:
Astori już tak nie czarował, co świadczy słaba pozycja w lidze Cagliari.
Ja bym postawił prędzej na Ogbonne czy Gamberiniego a nawet Ranocchie.
Pomoc:
Nadal nie rozumie i pewnie kibice Juve jak weikszośc kolejnych powołań dla Giaccheriniego. Tu powinie być Veratti.
Atak:
Gilardino wraca, ponoć jako joker, ale to i tak za dużo, nawet, ze był ulubieńcem za czasów Fiory Prandelliego. Osvaldo, De Natale czy Quariella sa o kilka klas lepsi.
Jednak patrząc na jego powołanie to sygnał czy nie warto siegnąc po niego do Interu. Jako vice-Milito by sie nadał.
04.06.2013 o 23:49 przez misio123
misio123
Nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie to nie dziwi
04.06.2013 o 23:09 przez Imrahil
Imrahil
bardziej bylbym zaskoczony gdyby ktos dostal sie do kadry
04.06.2013 o 22:07 przez Yascarr
Yascarr
Astori to parodia. Z tego samego powodu co Giaccherini tutaj jest.
04.06.2013 o 22:04 przez Lechu
Lechu
Takie zespoły jak Torino, Bologna, czy Cagliari mogą się poszczycić reprezentantami Włoch. Bez urazy, ale wstyd że nie mamy w tym zestawieniu nawet jednego zawodnika...
04.06.2013 o 21:24 przez Granat105
Granat105
Giovinco, Giaccherini, przeciętny Maggio ? Kpina po prostu ..
04.06.2013 o 20:34 przez adilbn
adilbn
Wstyd.. swoją drogą nie wiem czemu Inter nie chce ściągnąć Astoriego.
04.06.2013 o 19:44 przez Pawel1992
Pawel1992
mamy dwóch Włochów którzy mogliby się liczyć w walce o miejsce w reprezentacji ale obecnie są inni - lepsi.
Obecnie w naszej kadrze jest sporo Argentyńczyków któzy (oprócz Palacio) nie są tak dobrzi by grać w kadrze.
Brak zawodników grających w składach swoich krajów ma takie plusy że są narażeni w mniejszym stopniu na kontuzje oraz są mniej zmęczeni.
04.06.2013 o 19:32 przez ambosito
ambosito
Tylko jeden zza granicy.
04.06.2013 o 18:56 przez dodo_IM
dodo_IM
A który niby miał? Cassano już jakiś czas jest mijany przez Prandelliego a Żaba jest po prostu za słaby.
04.06.2013 o 18:37 przez pawel158
pawel158
Nie wiem skąd zdziwienie, ilu my mamy włochów w kadrze? Rocchi miał dostać powołanie? Cassano po kontuzji, Ranocchia został wybrany najgorszym graczem ostatnio wg jakiejś tam gazety chyba (było prezentowane tutaj na fcinter.pl to zestawienie). Mnie nie dziwi fakt braku kogokolwiek od nas :)
04.06.2013 o 18:25 przez Gajdzik
Gajdzik
Jedyny plus, że nie będzie kontuzji...
04.06.2013 o 18:02 przez Xevo
Xevo
galica ?? ! Handanovic i guarin nie są włochami !
04.06.2013 o 17:57 przez kamil13216
kamil13216
Ranochia słabiutki a Cassano po 20 minutach pada na pysk, to faktycznie dziwne że nikogo nie powołali, powinniśmhy mieć więcej makaronów w składzie, a nie kupujemy słabych argentynoli tylko
04.06.2013 o 17:43 przez Claudio
Claudio
gracze juve zawsze mieli chody w reprezentacji. Czy to przecietniak czy nie ilosc graczy juve musi sie zgadzac. Taki Ranocchia poszedlby do jufkow to z miejsca stalby sie etatowym reprezentantem Italii.
04.06.2013 o 17:38 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
#2 galica

...udajesz, czy poważnie mówisz?
04.06.2013 o 17:37 przez antynelli
antynelli
nie wiem co tam robia te dwa konusy z juve
04.06.2013 o 17:37 przez galica13
galica13
Czemu Guarin i Handa nie powołani ?? !!
04.06.2013 o 17:18 przez el_loco
el_loco
nie rozumiem powołania dla Giaccheriniego oraz Giovinco którzy są naprawdę przeciętni.
Powinniśmy się wstydzić z braku reprezentanta w kadrze Włoch. Z drugiej strony pokazuje to nam gdzie obecnie znajduje się Inter.

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 09:09

W bebzolu jest ukryta zlota piłka

Skepta 14.12.2019 08:35

jedyne co adrianowi zostalo to te trofea, kawalerka, ruski dywan na podlodze i bebzol

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35411