Plotki transferowe

Prezydent Livorno chce Duncana, Mazzarri zachwycony grą Ghańczyka (17)

Źródło: sempreinter.com
ponad 6 lat temu
88
17
fcinter serwisowe

Alfred Duncan zdobył wczoraj kolejną bramkę dla Livorno. Gol padł przeciwko Empoli w barażach o Serie A. Swoim występem zachwycił wiele osób.

 

Pomyślnie wypowiedział się o nim prezydent Livorno, Aldo Spinelli, który chce zatrzymać Duncana na dłużej. Jednak Ghańczyk zaimponował także Walterowi Mazzarriemu.

 

- Zawsze mówiłem, że Alfred ma wspaniałą lewą nogę i zapytałem go, dlaczego nie gra nią więcej. Jego strzał był wspaniały, szkoda, że wcześniej nie udało się zdobyć bramki. Na szczęście jego trafienie przyszło w odpowiedniej chwili. Chciałbym prosić Inter o to, aby pozostał w naszej drużynie na następny sezon, gdyż jest mi potrzebny w Serie A. Powiedziałem to już działaczom Interu. Jednak Mazzarri to wielki trener, który męczy umysły zawodników karząc im wykonywać jedną rzecz 30 razy, by każdy zawodnik wiedział, co ma robić podczas meczu - mówił prezydent Livorno po spotkaniu z Empoli.

 

Natomiast SkySport jest przekonane, że Duncan następny sezon spędzi w Interze. Jego wspaniałą grą w Livorno zachwycony jest Walter Mazzarri, obecny szkoleniowiec Nerazzurrich. Jak donoszą dziennikarze, dostrzega on w reprezentancie Ghany odpowiednika Valona Behramiego z Napoli. Możliwe, że 20-letni pomocnik zostanie w przyszłym sezonie ważnym punktem taktyki Włocha.

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 18.01 (21:00) Newcastle zaoferuje 21 mln euro za Lazaro? (63)

18.01
00:01
young politano mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:40) Inter i Roma dogadały się ws. wymiany piłkarzy! (36)

14.01
00:46

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.05.2013 o 00:09 przez dodo_IM
dodo_IM
Sam nie wiem. W Livorno gra bardzo dobrze ale różnica poziomu między Serie B a Seria jest ogromna.
30.05.2013 o 23:52 przez el_loco
el_loco
na bank będzie wypożyczony.
30.05.2013 o 23:44 przez zanetti22
zanetti22
Mazzari w Napoli słynął z tego, że właśnie nie bardzo stawiał na młodzież. Dodatkowo plotki odnośnie Duncana to tylko teksty dziennikarzy, nie widziałem nigdzie wypowiedzi naszego nowego trenera na temat Ghańczyka w Interze...
30.05.2013 o 23:29 przez Pawel1992
Pawel1992
Duncan spokojnie może walczyć o miejsce w składzie i być ważną postacią w ekipie więc wypadałoby aby został u nas
30.05.2013 o 23:11 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Mazzari pokaż że jesteś kimś i postaw na mlodzików !! Mam nadzieję że Inter w następnym sezonie już powróci do LM !!
30.05.2013 o 23:03 przez Altaid
Altaid
Mazzari ma jaja, czyli to czego brakowało Stramie. Potrafi powiedziec czego dokladnie chce i co mu sie podoba. Dzieki niemu wrócimy na dobrą ścieżke.
30.05.2013 o 22:56 przez franek89
franek89
Walter dobrze myśli, odmładza skład :ave:
30.05.2013 o 22:53 przez Gajdzik
Gajdzik
# adilbn - Dokładnie !!
30.05.2013 o 22:26 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby kolejni debile nie stawiali na dekiego cuhu a ogrywali Duncana Benassiego mielibysmy pomoc na lata, bez transferow, co bysmy stracili,zamiast 5 miejsca 9,zamiast 9 tego miejsce 13
jak nie kupimy klasowego Dm to wbic go do kadry,jak kupimy to dac jeszcze na rok,niech sie ogrywa
30.05.2013 o 21:55 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Oczywiscie jestem za tym zeby młodzi wskakiwali do 1 skadu i grali, jak Mazzari zagwarantuje mu ze bedzie grywal to wielkie tak, ale jak ma przyjsc i siedziec na lawie to niech lepiej jeszcze zostanie w Livorno.
30.05.2013 o 21:46 przez kamil13216
kamil13216
Jakby Mazarri zagwarantowałby mu powiedzmy 25 meczy od 1 minuty to niech idzie do nas, jest genialny, oj już czekam az Icardi,Duncan i Kovacic wyrosna na mega gwiazdy u nas i łyso się zrobi wszystkim którzy teraz jada po moim INterze
30.05.2013 o 21:44 przez BoRo
BoRo
Dla mnie to bardziej obiecujaco wyglada Duncan. A czemu by nie mogli obaj zostac ? wystarczy pozbyc sie balastu ..
30.05.2013 o 21:37 przez Szczupac_FCI
Szczupac_FCI
Jest Benassi, niech Duncan zostanie tam gdzie jest i gra regularnie...
30.05.2013 o 21:29 przez adilbn
adilbn
Żeby do nas nie przyszedł i siedział na ławie.. jak tak będzie to bezsensu.
30.05.2013 o 21:26 przez Claudio
Claudio
Jakby Livorno awansowalo do SerieA to lepiej by było jakby Duncan zostal na sezon w tej druzynie. Przynajmniej by sie ograł w SerieA. U nas po 1-2 nieudanych meczach zapewne by już murawy nie powąchał.
30.05.2013 o 21:16 przez Drago194
Drago194
Zauważyłem, że nie tylko strzał ma kosmiczny, ale także świetnie wychodzą mu długie podania. Alfred to przyszłość Interu, ale jeżeli Mazzari nie jest w 100% pewny, że chce go w Interze na następny sezon, to powinien zostać w Livorno.
30.05.2013 o 21:10 przez fred
fred
W końcu zaczynają ogarniać się. Nie wierzę! Bravo !

Shoutbox

Dzonyy 27.01.2020 07:37

mecz im wygral

Dzonyy 27.01.2020 07:37

Guardiola wczoraj mial nosa co do tego halanda

InteristaNagato 27.01.2020 07:27

gdzie te smiecie turynskie

InteristaNagato 27.01.2020 07:26

Witam

cristian08 27.01.2020 04:17

ale jeszcze zanim zaczalem bajerowac pewna tipe to ona juz zaprosila mnie na swa stancje jescze tego samego wieczoru ;o

cristian08 27.01.2020 04:16

ja to nie wiem o co chodzi z tym Internemtem

cristian08 27.01.2020 04:12

<3

cristian08 27.01.2020 04:12

apropo mad men

mastersnake 27.01.2020 04:12

Mad men

cristian08 27.01.2020 04:12

jaki xd

mastersnake 27.01.2020 04:12

Pozdro.

mastersnake 27.01.2020 04:11

Dobra spadam na serial 😁

mastersnake 27.01.2020 04:10

My mamy niestety szczęście ze byli albo wypozyczeni pilkarze ładują nam bramki

cristian08 27.01.2020 04:09

radja podsumowal

cristian08 27.01.2020 04:09

2x caglairi i..

cristian08 27.01.2020 04:09

ale widac jaka jest roznica miedzy podejscie do pucharu a ligi

cristian08 27.01.2020 04:09

(wczoraj)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29166

Liczba newsów: 35686