Plotki transferowe

Prezydent Livorno chce Duncana, Mazzarri zachwycony grą Ghańczyka (17)

Źródło: sempreinter.com
ponad 7 lat temu
147
17
fcinter serwisowe

Alfred Duncan zdobył wczoraj kolejną bramkę dla Livorno. Gol padł przeciwko Empoli w barażach o Serie A. Swoim występem zachwycił wiele osób.

 

Pomyślnie wypowiedział się o nim prezydent Livorno, Aldo Spinelli, który chce zatrzymać Duncana na dłużej. Jednak Ghańczyk zaimponował także Walterowi Mazzarriemu.

 

- Zawsze mówiłem, że Alfred ma wspaniałą lewą nogę i zapytałem go, dlaczego nie gra nią więcej. Jego strzał był wspaniały, szkoda, że wcześniej nie udało się zdobyć bramki. Na szczęście jego trafienie przyszło w odpowiedniej chwili. Chciałbym prosić Inter o to, aby pozostał w naszej drużynie na następny sezon, gdyż jest mi potrzebny w Serie A. Powiedziałem to już działaczom Interu. Jednak Mazzarri to wielki trener, który męczy umysły zawodników karząc im wykonywać jedną rzecz 30 razy, by każdy zawodnik wiedział, co ma robić podczas meczu - mówił prezydent Livorno po spotkaniu z Empoli.

 

Natomiast SkySport jest przekonane, że Duncan następny sezon spędzi w Interze. Jego wspaniałą grą w Livorno zachwycony jest Walter Mazzarri, obecny szkoleniowiec Nerazzurrich. Jak donoszą dziennikarze, dostrzega on w reprezentancie Ghany odpowiednika Valona Behramiego z Napoli. Możliwe, że 20-letni pomocnik zostanie w przyszłym sezonie ważnym punktem taktyki Włocha.

Zobacz też

mercato live kante vidal

Mercato Live - 07.09 (21:35) Kolarov po testach (43)

07.09
08:52
Romelu Lukaku Lautaro Martinez

Znamy wymagania płacowe Martineza (14)

16.09
17:58

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.05.2013 o 00:09 przez dodo_IM
dodo_IM
Sam nie wiem. W Livorno gra bardzo dobrze ale różnica poziomu między Serie B a Seria jest ogromna.
30.05.2013 o 23:52 przez el_loco
el_loco
na bank będzie wypożyczony.
30.05.2013 o 23:44 przez zanetti22
zanetti22
Mazzari w Napoli słynął z tego, że właśnie nie bardzo stawiał na młodzież. Dodatkowo plotki odnośnie Duncana to tylko teksty dziennikarzy, nie widziałem nigdzie wypowiedzi naszego nowego trenera na temat Ghańczyka w Interze...
30.05.2013 o 23:29 przez Pawel1992
Pawel1992
Duncan spokojnie może walczyć o miejsce w składzie i być ważną postacią w ekipie więc wypadałoby aby został u nas
30.05.2013 o 23:11 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Mazzari pokaż że jesteś kimś i postaw na mlodzików !! Mam nadzieję że Inter w następnym sezonie już powróci do LM !!
30.05.2013 o 23:03 przez Altaid
Altaid
Mazzari ma jaja, czyli to czego brakowało Stramie. Potrafi powiedziec czego dokladnie chce i co mu sie podoba. Dzieki niemu wrócimy na dobrą ścieżke.
30.05.2013 o 22:56 przez franek89
franek89
Walter dobrze myśli, odmładza skład :ave:
30.05.2013 o 22:53 przez Gajdzik
Gajdzik
# adilbn - Dokładnie !!
30.05.2013 o 22:26 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby kolejni debile nie stawiali na dekiego cuhu a ogrywali Duncana Benassiego mielibysmy pomoc na lata, bez transferow, co bysmy stracili,zamiast 5 miejsca 9,zamiast 9 tego miejsce 13
jak nie kupimy klasowego Dm to wbic go do kadry,jak kupimy to dac jeszcze na rok,niech sie ogrywa
30.05.2013 o 21:55 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Oczywiscie jestem za tym zeby młodzi wskakiwali do 1 skadu i grali, jak Mazzari zagwarantuje mu ze bedzie grywal to wielkie tak, ale jak ma przyjsc i siedziec na lawie to niech lepiej jeszcze zostanie w Livorno.
30.05.2013 o 21:46 przez kamil13216
kamil13216
Jakby Mazarri zagwarantowałby mu powiedzmy 25 meczy od 1 minuty to niech idzie do nas, jest genialny, oj już czekam az Icardi,Duncan i Kovacic wyrosna na mega gwiazdy u nas i łyso się zrobi wszystkim którzy teraz jada po moim INterze
30.05.2013 o 21:44 przez BoRo
BoRo
Dla mnie to bardziej obiecujaco wyglada Duncan. A czemu by nie mogli obaj zostac ? wystarczy pozbyc sie balastu ..
30.05.2013 o 21:37 przez Szczupac_FCI
Szczupac_FCI
Jest Benassi, niech Duncan zostanie tam gdzie jest i gra regularnie...
30.05.2013 o 21:29 przez adilbn
adilbn
Żeby do nas nie przyszedł i siedział na ławie.. jak tak będzie to bezsensu.
30.05.2013 o 21:26 przez Claudio
Claudio
Jakby Livorno awansowalo do SerieA to lepiej by było jakby Duncan zostal na sezon w tej druzynie. Przynajmniej by sie ograł w SerieA. U nas po 1-2 nieudanych meczach zapewne by już murawy nie powąchał.
30.05.2013 o 21:16 przez Drago194
Drago194
Zauważyłem, że nie tylko strzał ma kosmiczny, ale także świetnie wychodzą mu długie podania. Alfred to przyszłość Interu, ale jeżeli Mazzari nie jest w 100% pewny, że chce go w Interze na następny sezon, to powinien zostać w Livorno.
30.05.2013 o 21:10 przez fred
fred
W końcu zaczynają ogarniać się. Nie wierzę! Bravo !

Shoutbox

SETE 19.09.2020 23:30

Generalnie szacun.

SETE 19.09.2020 23:30

Moglby z Lukaku sobie popróbować

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Nitrogen 19.09.2020 22:41

Koniec 0-0

Claudio 19.09.2020 22:38

trollował

Endru 19.09.2020 22:35

Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana :D

Endru 19.09.2020 22:34

Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi? :D

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Widal w Interze. To się dzieje @Romano

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Ależ Dy Marco prawie

Nitrogen 19.09.2020 22:20

Karcdorp już się połamał

Endru 19.09.2020 22:14

Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje

Endru 19.09.2020 22:13

Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela

Claudio 19.09.2020 22:13

wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co

Claudio 19.09.2020 22:10

Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił

Claudio 19.09.2020 22:10

DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 2

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 3

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 4

    Spezia

    0

    0

  • 5

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 6

    Milan

    Milan

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37463