Plotki transferowe

Prezydent Racingu: Martinez odejdzie, chce grać w Interze (20)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
9 miesięcy temu
34
20
fcinter serwisowe

W rozmowie z Fox Sports Argentina, prezydent Racingu - Victor Blanco, w zasadzie potwierdził transfer transfer Lautaro Martineza do Interu.

Zawodnik powiedział nam, że jego przeznaczeniem jest gra w Interze. Najprawdopodobniej odejdzie latem. Cała transakcja zamknie się w kwocie 33 mln dolarów i w chwili obecnej rozmawiamy procencie z późniejszej odsprzedaży. Nie mam wątpliwości, że Lautaro będzie miał klauzulę w wysokości co najmniej 110 mln euro, co będzie dobre dla Racingu, ponieważ wygeneruje nam naprawdę ważną sumę w przyszłości.

Mistrzostwa Świata? Martinez może tam zagrać, widzę go grającego z Messim w sposób w jaki gra on w Barcelonie z Suarezem. 

 

Kwota 33 mln dolarów będzie rekordem transferowym w Argentynie: poprzedni rekord należy do Independiente, kiedy doszło do sprzedaży Sergio Aguero do Atletico Madryt za 28 mln dolarów. 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Jean-Clair Todibo

Kolejny środkowy obrońca na celowniku (2)

19.11
17:05
Luka Modric

GDS - Modrić nadal celem Interu (9)

17.11
11:03

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.02.2018 o 18:43 przez Orzeu
Orzeu
stąd, że Argentyńczycy podają w dolarach, a włoskie media w euro. Skończy się pewnie na 20 mln + 5 bonusów (euro)
08.02.2018 o 16:23 przez Kebo
Kebo
Jak się nagle zrobiło z około 20, 33 bańki? To jest chore xd
08.02.2018 o 15:09 przez Adi03
Adi03
minui86...pastore nie przyjdzie grać do Interu za takie pieniądze jak młody z argentyny.. Inter zaczyna politykę kupwania i sprzedawania z zyskiem.. najlepszym przykładem będzie Icardi,który jeśli odejdzie to za ponad 100 mln i myślę że tak własnie będzie z ekonomicznego punktu widzenia to jedynie może postawić nas na nogi wiec lepiej żeby nam sie Martinez sprawdził bo jak nie to Eder będzie szalał w ataku w przyszłym sezonie :) .
08.02.2018 o 13:56 przez Est
Est
Akurat tym 1 na 10 przeważnie był Argentyńczyk, więc jest szansa, że tym razem padnie na Martineza :-)
08.02.2018 o 13:47 przez Jovetić10
Jovetić10
@Est no właśnie, a teraz w Serie A wypala 0 na 10, kosztują kupę szmalu i poziomem nie odbiegają od młodzików z primavery.
08.02.2018 o 13:39 przez Est
Est
Heh, ciągłe narzekania. Powiedzcie mi lepiej, który napastnik o wyrobionej w Europie marce chciałby przyjść do Interu i jeszcze klub byłoby na niego stać? Inter w obecnej sytuacji musi ryzykować ściągając takich piłkarzy jak Martinez. Poza tym już skończyły się czasy, kiedy to młode talenty z Ameryki Południowej ściągano za grosze i jak jeden na dziesięciu wypalił, to było dobrze.
08.02.2018 o 13:23 przez Kondzik
Kondzik
miniu Icara trzeba jakoś zastąpić. Nie wiemy jaka kwota była startowa więc nie ma co gdybac czy Łysy przeplaca czy nie. Można śmiało porównać teraz Gabiego i jego skoro ceny podobne. Na tą chwilę Gabi może mu buty nosić.
08.02.2018 o 13:19 przez pieroginho
pieroginho
Kto wam powiedział ze mialo byc 18? Zanetti? Sabatini? Ausilio? To wymysł pismaków ile miał kosztowac i tyle. Nie wiemy jakie warunki są negocjowane. Jednak sciagamy db gracza zanieduza kwote jak na obecny rynek. Wiem, wiem, talent z Amerki ktory nic nie pokazal wielkiego ale trudno. Milito i Zanetti go polecaja, i najwazniejsze on przyjdzie po 1 LIPCA !! ! sranie sie ze Pastore nie przyszedl nie ma sensu, Pastore musielibysmy wykupic do konca czerwca
08.02.2018 o 13:02 przez Orzeu
Orzeu
cała operacja Pastore zamknęłaby się w ponad 40 mln euro.
08.02.2018 o 12:56 przez miniu86
miniu86
Nie było kilku mln na Pastore który mógł realnie zmienić oblicze drużyny a będzie ponad 30 na następnego pokemona. Fuck logic
08.02.2018 o 12:20 przez Lovato
Lovato
Nie wiem jaki jest sens wydawać znowu ponad 30 mln na niedoświadczonego zawodnika z nie europejskiej ligi skoro w tym klubie na takich graczy w ogóle się nie stawia. Widocznie pieniądze za Icardiego są już pewne dlatego tak łatwo znowu jest nimi szastać.
08.02.2018 o 12:00 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Taka kwota ze można z dużą dozą przyjąć ze Icar odchodzi po sezonie a stawiają wszytko na jedną kartę na tego mlodziaka. Oby wypalił a co do Icara. Jeżeli opchaja go za mniej niż 150 baniek to lepiej niech panowie A&S zmienia zawód.
08.02.2018 o 11:49 przez timon
timon
Przecież to było pewne, że łysy podbije cenę co najmniej dwukrotnie. Chlop może sobie radzi przy sprzedaży zawodników, ale gdy jedzie kogoś kupować, to wyglada jak sabotażysta :D
08.02.2018 o 11:42 przez Orzeu
Orzeu
no właśnie nie zapominajmy, że to nie jest pomysł jakiegoś agenta, tylko gość, o którego zabiegali Milito i Zanetti
08.02.2018 o 11:41 przez Drakan83
Drakan83
Wcześniej raczej pisano o euro, tera mówił o dolarach, dolar jednak jest słabszy od euro, więc go i więcej wychodzi. Nie ma co teraz ich rozliczać, jak byśmy go nie kupili a ktoś inny by go za tyle wziął i by odpalił...to by się zaczęła jazda że żałowali 33 mln, jak nie odpali to ich pojedziemy że pieniądze w błoto :D . Takie to już życie jest z tymi transferami. Ale ogólnie rynek już jest taki, że ta cena wg mnie jest całkiem normalna jak na dzisiejsze realia, tylko klauzule mogliby wpisać większą, albo jej w ogóle nie wpisywać
08.02.2018 o 11:37 przez Klinsi64
Klinsi64
nikt nie wie jaka była ta początkowa cena,więc wróżyć sobie możemy,skoro zdecydowali sie na tyle to widocznie mają to przemyślane,to nie jest jeen z pomysłów Kia Joracośtam
08.02.2018 o 11:02 przez piotrekninter
piotrekninter
Sa obroncy Ausilio. Ja ciagle czekam na jeden jakis naprawde swietny transfer przeprowadzony przez niego
bo transfer typu . Dajemy 15 ile chcecie.20. U szybko poszlo to damy 25 kazdy moglby zalatwic
08.02.2018 o 10:57 przez IlCapitano
IlCapitano
Podobno był ugadany na 15 mln i Ausilio poleciał zamknąć transakcje? Teraz 33 mln XD Znowu wycyckali tego kretyna.
08.02.2018 o 10:53 przez wegorz
wegorz
18, nieco ponad 20, 22-24, 27 (33mln $)... Widzę, że negocjacje w naszym stylu... Jeszcze procent od kolejnego transferu... Ciekawe na ilu się zatrzyma skoro w ciągu 2-3 dni cena skoczyła o 50%...
08.02.2018 o 10:32 przez kibic11
kibic11
Ja naprawdę nie wiem jak nasi te ceny negocjują. Gość na boisku fajnie wygląda ale 33 mln to bardzo duże ryzyko. Do tego znów śmieszna klauzula odstępnego. Jeden dobry sezon i wydanie takich pieniędzy dla klubów jak P$G to drobnostka

Shoutbox

PetkoS 20.11.2018 00:39

kocham Mourinho

Piekarz 20.11.2018 00:20

oby wrócił

Skepta 20.11.2018 00:01

dobrze ze mamy łysą łepetynke

Skepta 20.11.2018 00:01

a mourinho liczy na posadke w Interze chyba

Skepta 20.11.2018 00:01

cale te junajted to jeden wielki zart

Chuchu 19.11.2018 23:57

pierwszy gol United to raczej nie był farfocel

Rajin 19.11.2018 23:13

farfocle czy nie wynik sie liczy

Skepta 19.11.2018 22:42

chuijolandia jest gownem

Skepta 19.11.2018 22:42

pewnie jakies 2 farfocle po wylewie jak w meczu juve manchester

Rajin 19.11.2018 22:40

i zremisowali z niemcami wlasnie :)

Skepta 19.11.2018 22:40

w srodku gra jakis przecietniak de Roon z atalanty

Skepta 19.11.2018 22:39

dupay na szpicy karakan

Skepta 19.11.2018 22:39

jakies quincy promesy u nich lataja, RYAN BABEL gosc ktory sie skonczyl jakies 8 lat temu i dalej gra w reprze to niebywale

Skepta 19.11.2018 22:39

ale holandia jest gownem

Claudio 19.11.2018 22:37

kimmich ma wąsik jak jakiś pedofil

cristian08 19.11.2018 22:36

holandia ;o

InterMistrzKamil 19.11.2018 22:30

Jaki Brozo sławny w polszy

Rajin 19.11.2018 22:29

holadnia na 1;2

Kondzik 19.11.2018 22:21

Zaraz wroci jak tam obrony nie ma

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    34

  • 2

    Napoli

    Napoli

    12

    28

  • 3

    Inter

    Inter

    12

    25

  • 4

    Lazio

    Lazio

    12

    22

  • 5

    Milan

    Milan

    12

    21

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    19

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Ciro Immobile

    8

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 4

    Lorenzo Insigne

    7

  • 5

    Dries Mertens

    7

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 09 listopada

  • FT

    Frosinone

    1 - 1

    ACF Fiorentina

Sobota, 10 listopada

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Parma

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

Niedziela, 11 listopada

  • FT

    Atalanta

    4 - 1

    Inter

  • FT

    AC Chievo Verona

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Roma

    4 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Udinese

  • FT

    US Sassuolo Calcio

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    0 - 2

    Juventus Turin

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 18557

Liczba newsów: 32107