Pozostałe

Problemy Icardiego i Wandy? (30)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 8 lat temu
1975
30

Historię Mauro Icardiego i jego żony Wandy wszyscy znamy. Para, która w social mediach kreuje swój wizerunek jako bardzo zakochanych, w ostatnich dniach przechodziła kryzys.

Ostatni tydzień nie był dla kapitana Interu udany. Najpierw strata punktów ze SPAL, następnie spięcie w szatni z Brozoviciem (Icardi przestał obserwować Chorwata na Instagramie). W poniedziałkowy wieczór popularny Maurito wrzucił do sieci enigmatyczne zdjęcie, w którym wielu doszukiwało się odejścia z Interu lub kryzysu w zwiazku z Wandą. Najprawdopodobniej przyczyną było to drugie. Argentyńska modelka przestała "obserwować" swojego męża na Instagramie i zmieniła swoją nazwę z Wanda Icardi na Wanda Nara. Według Corriere dello Sport, sytuacja w domu państwa Icardich nie jest jednak aż tak poważna. Żona kapitana Nerazzurrich już powróciła do swojej dawnej nazwy i wkrótce powróci do Włoch z Buenos Aires, gdzie przebywała ze swoim synem Valentino, a mąż ... dał jej nawet pod kilkoma zdjęciami "lubię to".

 

 

 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.02.2018 o 14:36 przez pasencjusz88
pasencjusz88
facepalm
02.02.2018 o 20:07 przez doug
doug
Instagram wyznacznikiem tego czy ktoś ma kryzys... beka
02.02.2018 o 19:58 przez Cny
Cny
Kurw.. Przecież Inter to potężna firma obracająca milionami. I tak jak niektórzy piszą, Instagramy, lajki, ch*je muje dzikie węże. Gdzie tu jakakolwiek powaga? Jakie te pizd*y mają siano we łbie. Od lat wiadomo, że średnia intelektu piłkarzy jest niska, ale bez przesady. Nie obrażając nikogo, ale więcej powagi i profesjonalizmu prezentują pracownicy McDonaldsa, sieciówki odzieżowej, czy pracowników produkcji na takim zadupiu jak Polska niż te poprzebierane panienki. A oni ciągną miliony z budżetu zamiast najniższej krajowej i się obrażają jak panienki. Kasa i odyebało im, czy takiej pipie jak ten cały Obamejang, czy inny człekokształtny piłkarzyna typu Gejmar albo Kosecki. Muszą wprowadzić salary cap jak w eNBieju, tam udało im się zapanować na człekokształtnymi troszkę.

PS pisząc człekokształtny odnoszę się do intelektu grupy zwanej piłkarzynami, a nie koloru skóry. NO TO RACISM wiadomka
02.02.2018 o 18:14 przez Endru
Endru
Czyli Chau Chau to do niej bylo
02.02.2018 o 17:59 przez Chuchu
Chuchu
Trudne sprawyyyy.
02.02.2018 o 17:36 przez Imrahil
Imrahil
pewnie strzeliła focha ze nie poszedl do realu proste co wy szmat nie znacie ?
02.02.2018 o 16:13 przez inter_21
inter_21
Jak można hejtować gościa który strzela 50% goli w tym klubie? Co mnie obchodzi jego żona? DLa mnie się liczy że strzela i tylko dzięki temu jeszcze się liczymy w walce o top4. Jak cały przód nie istnieje i nie stwarza żadnych sytuacji to przeważnei środkowy napastnik jest nie widoczny, widocznie ktoś tu jest za mało inteligentny żeby to pojąć
02.02.2018 o 16:10 przez interista1987
interista1987
co teraz Icar zrobi czeka go kilka cover upow ;D
02.02.2018 o 15:52 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Guarin sam się puknij i zacznij oglądać mecze Interu i spójrz ile Walki i ile biega Icardi. Chyba że jesteś takim idiotą że tego nie widzisz. Gość od meczu z Jude ma w dupie.... i co mecz jest beznadziejny... bądź obiektywny.
02.02.2018 o 15:41 przez sampam
sampam
Poczulem mrowienie miedzy palcami po przeczytaniu tego newsa. To tylko wloscy dziennikarze mogli wymyslic :D
02.02.2018 o 14:59 przez Guarin
Guarin
bartlomiej-nitzke- idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. p.s Pajacović jest na spacerniaku w tym klubie od kiedy tylko przyszedł
02.02.2018 o 14:30 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
To co przeczytałem to dramat który potwierdza że gowniarz Icardi nie dorósł do bycia kapitanem Interu i jego agent.... To porażka czyli żona. Oboje nie mają równo pod sufitem. Inteligencja kur... lajkuja się... lub nie . Poza tym kłótnia nygusa z z kapitanem który sam biega obecnie mniej od Brozo tylko pokazuje że nie jest dobrze w tych pustych glowach
02.02.2018 o 13:19 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
i my wymagamy od tych ludzi jakiejkolwiek powagi w obliczu trudnej sytuacji w drużynie? od dawna wiedziałem że ten bałkański pajac jest osobą toksyczną, leniwą i ogólnie niskich lotów intelektualnie a jego odejście poprawiłoby atmosferę znacznie.
02.02.2018 o 13:04 przez Crespo09
Crespo09
Boże kochany....
02.02.2018 o 12:28 przez bobogol
bobogol
myslałem, że to problem pokolenia mojego młodszego brata, które się blokuje na insta bo spina. Ten świat już jest skończony...
02.02.2018 o 11:54 przez broda4991
broda4991
Gimba ;/ dramat
02.02.2018 o 11:43 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Co
przestał obserwować Brozo na instagramie XDD nie no, to poważna sprawa, poważny klub i poważne problemy xD
02.02.2018 o 11:31 przez szmalo
szmalo
Panowie szanujcie się, nie róbcie z tej strony drugiego pudelka.
02.02.2018 o 11:20 przez miniu86
miniu86
i co ja mam napisać pod takim newsem ?? :cenzor: no ręce opadają
02.02.2018 o 11:20 przez Est
Est
A Spaletti jeszcze obserwuje Zhanga na instagramie?
02.02.2018 o 11:16 przez WTC
WTC
Oby się zeszli na tym instagramie ;/
02.02.2018 o 11:14 przez Jovetic10
Jovetic10
Niesamowita historia rodem z Titanica. W tym przypadku śledzimy losy dwóch bohaterów, Mauro i Wandy, którzy wspólnie na statku Inter przeżywają swoje rozterki miłosne. Czy tak jak w kultowym filmie ich miłość zostanie przerwana przez katastrofę, a w tym przypadku miejsce Interu poza pierwszą czwórką Serie A?
02.02.2018 o 11:06 przez Ibra1908
Ibra1908
Co to za czasy, ja pierd**e... !!
To chyba Brozo znowu obserwowany, skoro nie odszedł do Sevilli :P
02.02.2018 o 11:06 przez Kusy
Kusy
Nastolatkowie mają więcej rozumu, dzieci normalnie...
02.02.2018 o 10:51 przez nwk
nwk
Dorośli ludzie...
02.02.2018 o 10:51 przez Dzyl
Dzyl
Nie wieżę w to co czytam
02.02.2018 o 10:50 przez brk91
brk91
Jestem zażenowany, co za potworna locha. Zmienię sobie z wanda_icardi na wanda_nara, a co, powqrwiam go trochę hehehe. Mauro tam święty nie jest, ale jego oceniajmy za grę, to najważniejsze.
02.02.2018 o 10:47 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Fascynuje mnie ten news niestety
02.02.2018 o 10:45 przez rapen
rapen
Jak dzieci, klocic sie o instagram...
02.02.2018 o 10:44 przez IlCapitano
IlCapitano
facepalm facepalm facepalm facepalm

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się