Pozostałe

Problemy z kolanem Santona (13)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
465
13

Nie słaba gra a problemy zdrowotne były powodem przedwczesnego zejścia z boiska Davide Santona, podczas spotkania z Parmą. Il Bambino został zmieniony po pierwszej połowie meczu, a jego miejsce zajął Felice Natalino.

 

Pierwotnie wydawało się, że zmiana młodego Włocha była podyktowana czysto piłkarskimi powodami. Okazało się jednak, że Santon zaczął odczuwać lekki ból w kolanie, który uniemożliwił mu kontynuowanie gry. Warto dodać, że tuż przed spotkaniem zawodnik zmagał się z problemami żołądkowymi, jednak postanowił zacisnąć zęby i ostatecznie pojawił się składzie drużyny. Jak poważny jest jego uraz przekonamy się najprawdopodobniej w poniedziałek, kiedy zawodnik przejdzie badania lekarskie.

 

Na żaden poważny uraz nie uskarża się natomiast Wesley Sneijder, który tuż przed końcem spotkania opuścił boisko lekko utykając. Zawodnik został bardzo boleśnie nadepnięty na stopę przez rywala, przez co nie był w stanie kontynuować gry. Holender o własnych siłach doszedł jednak do szatni i co potwierdził Rafael Benitez, jego zejście z placu gry było jedynie wynikiem ostrożności ze strony sztabu szkoleniowego.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.11.2010 o 09:52 przez olgierd
olgierd
krzaku zaloguj sie lepiej na stronie milan
28.11.2010 o 22:19 przez peace
peace
@Krzaku, żałować to ja nie będę Ciebie jak usuniesz konto na tej stronce.
28.11.2010 o 22:17 przez Gajdzik
Gajdzik
No kurde jak on ma odzyskać formę skoro ciągle jakaś kontuzja <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
28.11.2010 o 21:43 przez Francisco
Francisco
Jak problemy żołądkowe miał przed meczem, to pewnie zszedł bo mu się kupe chciało a nie że kolano go bolało (kit) <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> FORZA IL BAMBINO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
28.11.2010 o 20:52 przez SlimShady
SlimShady
Dobrze ze nic nie nie będzie Wesowi, szkoda znowu Santona, próbuje wrócić do formy już 1,5 roku ale przez te jego kontuzje nie umi tego dokonać.
28.11.2010 o 20:32 przez pietrasowy
pietrasowy
z Santona już nic nie będzie.
28.11.2010 o 19:10 przez Magiq
Magiq
Skorzystać może na tym Natalino choć dziś było widać sporo nerwów w jego grze.<br />
PS. skasujcie ten przecinek po &quot;i&quot; bo strasznie się rzuca w oczy..
28.11.2010 o 19:03 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Dobrze że Wesowi nic poważnego sie nie stało<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 18:45 przez Ajk
Ajk
Mam nadzieję, że to nic poważnego i będzie mógł grać w najbliższych meczach. Pomimo jego średniej formy to jest on nam teraz bardzo potrzebny.
28.11.2010 o 18:43 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Santon taki młody chłopak, a co chwila jakaś kontuzja ;/ Szkoda go.
28.11.2010 o 18:41 przez etomaster
etomaster
Następny wchodzi na listę kontuzjowanych<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
28.11.2010 o 18:30 przez Michal_fci
Michal_fci
akurat jego nie mamy co zalowac
28.11.2010 o 18:29 przez Kamikaze
Kamikaze
Następny.

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się